Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Почти вечен двигател

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Почти вечен двигател

    Ето, не е перпетум мобиле, но като външно проявление е идентично, двигател използващ почти всички достъпни източници на енергия Идеята е приятна но колко е истинна сами преценете:
    http://www.membrana.ru/articles/misi...01/013400.html
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

  • #2
    До: Почти вечен двигател

    преди години имаше един филм .руски за един човечец дето беше направил такъм двигател и беше монтиран на кола.
    ама докато убеди някой да му повярва и един булдозер срина гаража и колата.
    пък тоя на сайта много странна форма

    Коментар


    • #3
      До: Почти вечен двигател

      Тоя си е чиста пунта мара ако питаш мен, ама е интересно да успееш да съчетаеш в едно преобразователи на толкова различни външни въздействия.
      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

      Коментар


      • #4
        До: Почти вечен двигател

        Абе, това е доста далеч от понятието вечен двигател. Все пак ползва външни източници на енергия. Но наистина е интересно
        Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

        Коментар


        • #5
          До: Почти вечен двигател

          Доста остроумно е и осъществимо... донякъде. Бих си представил, да речем, слънчево - вятърна въртележка. Но 65 вида енергия ми идват в повече. (Дали сред тях не се мъдри мигането на звездите и песента на щурците, която също е енергия, щом влияе на ушните ни тъпанчета - обаче я пилеем неоползотворена.)

          В повече ми идва и "мухогенераторът". Не знам какво става, ако сложим на везните енергията за лов и преработка на суровината до "биомаса", и от друга страна - получената полезна енергия...

          Иначе приветствам такива играчки - хем забавни, хем от тях може и да излезе нещо смислено. (И все пак човекът не се пали, че е направил "вечен двигател".)

          Поздрави!
          Искам България чиста!

          Коментар


          • #6
            До: Почти вечен двигател

            Не знам дали движи, ама на дизайн много бобре са го докарали.
            О899 2б2 1З2

            Коментар


            • #7
              До: Почти вечен двигател

              Руският не е моят език
              VW Touareg V10, 5000cc

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X