Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да се похваля с настолната бормашина и веднага въпрос

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Да се похваля с настолната бормашина и веднага въпрос

    Сдобих се със следното бижу:

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN4780.jpg
Прегледи:1
Размер:84.2 КБ
ID:6074570

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN4781.jpg
Прегледи:1
Размер:63.0 КБ
ID:6074571

    Промених му ел. инсталацията - да има пуск и стоп от двете страни + ключ за лампа + секретен ключ против децата.
    Взех му китайски патронник (не намерих нашенски) с български преходник, направих масичка и т.н.

    Само едно ме дразни и нямам идея дали фабрично е така или му липсва някаква лентова пружина.
    Шпиндела не се повдига сам нагоре, а трябва да го застопорявам с контраболтче.
    Дайте идея, така ли се произвеждат тези машини или има лентова пружина за повдигане ...
    Клуб Ленд Ровър Ентусиастс България
    LR Discovery 1, 1993, 200 TDI с разбит лагер на раздатката към преден кардан 23.10.2009
    Да живееш над възможностите си води до зависимости вместо до независимост.

  • #2
    От: Да се похваля с настолната бормашина и веднага въпрос

    Честита придобивка.Да,липсва ти спираловидната лентова пружина и капака в който се помещава самата пружина.И аз търсих преди време тези неща,но втора употреба въобще не се намират.Звънях в завода във Велинград и имат въпросните неща на цени по около 30лв.за пружина и 30лв. за капачето по спомен.
    ГАЗ69,Fiat Dukato maxi бордово 3,40м.Omai4x4 тристранен самосвал и Витара в проект!

    Коментар


    • #3
      От: Да се похваля с настолната бормашина и веднага въпрос

      Благодаря за информацията.
      Намерих го завода във Велинград, утре ще питам, дано да свършат работа.
      Клуб Ленд Ровър Ентусиастс България
      LR Discovery 1, 1993, 200 TDI с разбит лагер на раздатката към преден кардан 23.10.2009
      Да живееш над възможностите си води до зависимости вместо до независимост.

      Коментар


      • #4
        От: Да се похваля с настолната бормашина и веднага въпрос

        Оригиналния електродвигател е с две скорости. Не знам дали си го направил пак така или ползваш само едната скорост. Аз ползвам най-бавните на ремъка и само от електрическото превключване си сменям в зависимост от свредлото. На мене ми трябва хубаво менгеме, че сега ползвам едно старо и е доста износено.

        Коментар


        • #5
          От: Да се похваля с настолната бормашина и веднага въпрос

          Ей не наигра се бе!

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X