Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за Внос на кола от Германия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Въпрос за Внос на кола от Германия

    Със здраве да си я караш и много хубави моменти с нея да имаш , ама да знаеш без снимки не се признава !

    Коментар


    • От: Въпрос за Внос на кола от Германия

      А честито и от мене! Много и безавaрийни километри и само на късмет да ти е. Ама без снимка верно не се счита!

      Какъв съм забраван - трябваше още преди да те предупредя, че в Унгария не се зарежда, а се минава само транзит заради цената на горивото им. Зареждаш Австрия, после Сърбия. Ама вече късно. Нищо, така си установил и сам на собствен гръб нещо по сравнително безболезнен начин.
      Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

      Коментар


      • От: Въпрос за Внос на кола от Германия

        Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
        Честита Тойота, какъв модел е ?
        Не е Тойота,Хонда СРВ ...върната от предишната собственичка,за да си купи Тойота,
        как го наричаха.."bye back"
        Хонда CR-V 2.4 IVTEC

        Коментар


        • От: Въпрос за Внос на кола от Германия

          Първоначално публикуван от stankos Преглед на мнение
          Със здраве да си я караш и много хубави моменти с нея да имаш , ама да знаеш без снимки не се признава !
          Ще я снимам и ще сложа снимки...сега търся някоя добра фирма да и сложа газов инжекцион...Някой дали знае къде в Варна мога да намеря добър,а не някой
          "гараж"
          Хонда CR-V 2.4 IVTEC

          Коментар


          • От: Въпрос за Внос на кола от Германия

            Първоначално публикуван от Dagobar Преглед на мнение
            А честито и от мене! Много и безавaрийни километри и само на късмет да ти е. Ама без снимка верно не се счита!

            Какъв съм забраван - трябваше още преди да те предупредя, че в Унгария не се зарежда, а се минава само транзит заради цената на горивото им. Зареждаш Австрия, после Сърбия. Ама вече късно. Нищо, така си установил и сам на собствен гръб нещо по сравнително безболезнен начин.
            Благодаря,снимки веднага щом направя
            да ,,унгария скъпичко горивото
            Хонда CR-V 2.4 IVTEC

            Коментар


            • От: Въпрос за Внос на кола от Германия

              Честито и от мен! Иначе за Унгария си е вярно. До сега три пъти като съм докарвал кола от Германия винаги сме я прескачали от към зареждане...
              То и в Германия е скъпичко, спрямо Австрия, но няма как, първоначално щеш не щеш трябва да сипеш някакво количество в резервоара.
              Казано е:
              -"Обичай ближния",
              щото ако заобичаш далечния... баси транспортните разходи!

              Коментар


              • От: Въпрос за Внос на кола от Германия

                Първоначално публикуван от alex_serviz Преглед на мнение
                Честито и от мен! Иначе за Унгария си е вярно. До сега три пъти като съм докарвал кола от Германия винаги сме я прескачали от към зареждане...
                То и в Германия е скъпичко, спрямо Австрия, но няма как, първоначално щеш не щеш трябва да сипеш някакво количество в резервоара.
                Благодаря
                Някой може ли да ми препоръча марка ГИ ..мисля да сложа газово на Хондата-СРВ 166к.с. бензин,автомат 2009
                Хонда CR-V 2.4 IVTEC

                Коментар


                • От: Въпрос за Внос на кола от Германия

                  Първоначално публикуван от milenzh Преглед на мнение
                  Благодаря
                  Някой може ли да ми препоръча марка ГИ ..мисля да сложа газово на Хондата-СРВ 166к.с. бензин,автомат 2009
                  Колега, Честито и от мен!
                  Радвам се , че си купил по този начин автомобила!Няколко пъти съм купувал от представителства в Германия коли, които съм докарвал на ход и продавал на хора, които са ги карали безавариино с години!
                  Забравих да ти кажа, че в Немачко, кола се купува от Немци и се гледат предимно документите на колата!-стига да знаеш що да гледаш, то там си пише , кое и как ...
                  Пък и правилно си избрал и марка и модел..., че то Японското и Немското са доказана, класа, макар че новите модели и сглобки са кекава работа...
                  По въпроса със газовото....ти си знаеш, но..., не си вкарвай таралеж у гащите...Този двигател на Хонда е много капризен към газефициране, пък и каква икономия те гони...Взел си добра технически кола, от правилното място-достатъчно скъпа за да тъниш цената на газта...Не си играй , че едва ли ще спестиш...и пари и нерви!
                  Не съсипвай прекрасният екземпляр, че електрониката и клапаните трудно ще излъже някой местен самозван майстор газаджия...Карай си така, че онази поговорка за триците и брашното май ще ти отрезви мерака....
                  Ма кой съм аз да ти казвам какво да правиш - ти решаваш в какво да си хвърляш парите!
                  СИЛНИТЕ КРАДАТ ОТ ЧУЖДИ ДЪРЖАВИ, СЛАБИТЕ - ОТ СВОЯТ НАРОД !

                  Коментар


                  • От: Въпрос за Внос на кола от Германия

                    Първоначално публикуван от pe4en Преглед на мнение
                    Колега, Честито и от мен!
                    Радвам се , че си купил по този начин автомобила!Няколко пъти съм купувал от представителства в Германия коли, които съм докарвал на ход и продавал на хора, които са ги карали безавариино с години!
                    Забравих да ти кажа, че в Немачко, кола се купува от Немци и се гледат предимно документите на колата!-стига да знаеш що да гледаш, то там си пише , кое и как ...
                    Пък и правилно си избрал и марка и модел..., че то Японското и Немското са доказана, класа, макар че новите модели и сглобки са кекава работа...
                    По въпроса със газовото....ти си знаеш, но..., не си вкарвай таралеж у гащите...Този двигател на Хонда е много капризен към газефициране, пък и каква икономия те гони...Взел си добра технически кола, от правилното място-достатъчно скъпа за да тъниш цената на газта...Не си играй , че едва ли ще спестиш...и пари и нерви!
                    Не съсипвай прекрасният екземпляр, че електрониката и клапаните трудно ще излъже някой местен самозван майстор газаджия...Карай си така, че онази поговорка за триците и брашното май ще ти отрезви мерака....
                    Ма кой съм аз да ти казвам какво да правиш - ти решаваш в какво да си хвърляш парите!
                    Благодаря колега..много съм доволен от колата,допитах се и до местното представителство на Хонда,казаха че досега не са ремонтирали клапани на газово СРВ,
                    добре понасял двигателя промените...карам около 25000 км годишно,така че доста ще смакна разхода,пък и няма да я оставя без в проверявам
                    все пак ще поразпитам подробно преди да слагам ГИ ,защото има истина и в твоите думи
                    Хонда CR-V 2.4 IVTEC

                    Коментар


                    • От: Въпрос за Внос на кола от Германия

                      Има акъл в думите на Печения..и аз съветвам това, а и като гледаш накъде се е запътила цената на течните горива- карай си колицата с хубав бензин и ѝ се радвай !
                      0899 шест5313нула
                      За всекиго по нещо

                      Коментар


                      • От: Въпрос за Внос на кола от Германия

                        Първоначално публикуван от milenzh Преглед на мнение
                        Благодаря колега..много съм доволен от колата,допитах се и до местното представителство на Хонда,казаха че досега не са ремонтирали клапани на газово СРВ,
                        добре понасял двигателя промените...карам около 25000 км годишно,така че доста ще смакна разхода,пък и няма да я оставя без в проверявам
                        все пак ще поразпитам подробно преди да слагам ГИ ,защото има истина и в твоите думи
                        Те няма какво друго да ти кажат....нали са готови в последствие да са ти под ръка в нужда!-а стигнеш ли до проблеми, вервай ми в БГ, читав майстор на заплата в провинциално представителство нема, или е супер рядкост..Читавите си имат сервизи и работят за себе си...,а другите ще се учат на колите на клиенти кат теб!
                        За да ме разбереш, ще съм директен с теб: В момента си купил технически перфектен екземпляр, който няма как да намериш в БГ, даже и кат нов, щото тези дет ги пращат за Бг дилърите са друга сглобка, друга цена...Не е нужно да набиваш още хиляда лева в проблем, за да икономисаш от цената на бензина...Ако е сложена фабрично от Хонда на този двигател газова инсталация е друго..., но щом е преценено и не се предлага таквоз животно, значи някоя умна глава е преценила така...
                        Да се довериш на самоуки пишман майстори да ти слагат газово в БГ си е смело решение, особено на този двигател на новото ЦРВ - 2009г.
                        Вземи прочети по западните форуми, там ще разбереш за какво иде реч...
                        Минали са ми доста колици, че даже съм и докарвал читави такива за продан от Немачко и Енглезко в миналото, а и съм си оставил и едно ЦРВ за лична консумация, та аз лично никога не бих си съсипал нервите с такова решение, но ти си решаваш!
                        СИЛНИТЕ КРАДАТ ОТ ЧУЖДИ ДЪРЖАВИ, СЛАБИТЕ - ОТ СВОЯТ НАРОД !

                        Коментар


                        • От: Въпрос за Внос на кола от Германия

                          Ще обмисля за ГИ,но много вероятно е да сложа ,че тия 166 коня-автомат ,доста вдигат разхода...естесвено че ще избера висок клас,с всичките му там ОБД и омазнители ли там ..а бе каквото трябва..пук и клапаните няма да ги оставя без периодична проверка...Съгласен съм с вас,че по добре за двигателя да не бутам,но разходите са ми важни.
                          Последно редактирано от Чавдар (V93); 24-12-14, 08:35.
                          Хонда CR-V 2.4 IVTEC

                          Коментар


                          • От: Въпрос за Внос на кола от Германия

                            София е мястото за ГИ, до ОМВ в Надежда, Романо е марката, дават 5 години гаранция. Батко ми си купи Галант 2,5 В6 2002 кола с новият двигател 161 коня на ОБД2. Работи отлично и върви страхотно, успех

                            Коментар


                            • От: Въпрос за Внос на кола от Германия

                              milenzh , би ли дал сайт на този представител.

                              Коментар


                              • От: Въпрос за Внос на кола от Германия

                                Първоначално публикуван от milenzh Преглед на мнение
                                Благодаря на всички колеги,които ми помогнаха с съвети !
                                Мога да се похваля с нова кола вече,докарах на собствен ход безпроблемно следвайки
                                съветите ви БЛАГОДАРЯ
                                Ще опиша за да може и някой друг който ще вкарва кола от Германия да се информира:...
                                Ами помагай . Мисля да купя кола от Бон. Преди да я платя, искам първо да я огледам колко е "перфектна", но не ми се носят пачки по джобовете, а не намерих наша банка с филиал там. Мисля също да спазаря надолу 5-10% от цената. Затова - как е най-сигурно да се плати колата?
                                ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X