Обява

Свий
Няма добавени обяви.

RFC BALKANS 2015

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: RFC Balkans 2015

    Много се радвам, че се стигна до тази новина.
    С удоволствие ще помогна с каквото мога
    о 88 з 417 оо 4 - Стоян

    Коментар


    • #17
      От: RFC Balkans 2015

      Там сме кажете с какво мога да съм полезен.
      ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
      тел.088четири 9едно9 4нула4
      -------------------------------------------------------

      Коментар


      • #18
        От: RFC Balkans 2015

        Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
        Не са ли нагъсто няколко състезания в септември ? Самоков е една седмица по-рано, после пък е Бреслау-ту
        Участиците пак ще са пред голям и обширен избор
        Христов за съжеление ние нямахме работещ вариант за друга дата поради факта че се съобразяваме с международна верига състезания и нейния организатор.
        Ако RFC BALKANS-2015 имаше начин и беше предвидено за която и да е от другите дати през активния сезон щяхме да се доближим до друго мероприятие.Имаме намерения и да участваме в различни международни и родни прояви и датите за нас също не са никак подходящи.Хубавото е че различните състезания няма да са в един и същи регион от страната и мисля че за всяко едно от тях ще има желаещи за участие.А и ти като организатор на толкова много прояви си най наясно че не е толкова лошо да има голям избор от събития за състезатели и фенове.

        Дори и името не съм го измислил лично..ако за това ще е следващото питане.Не съм виновен аз че сме се родили на Балканите.
        Последно редактирано от PETER BLIZNAKA; 10-12-14, 20:14.

        Коментар


        • #19
          От: RFC Balkans 2015

          Радвам се, че тази идея ще се осъществи. Насреща съм с каквото мога да помагам!
          0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

          Коментар


          • #20
            От: RFC Balkans 2015

            Първоначално публикуван от PETER BLIZNAKA Преглед на мнение
            .А и ти като организатор на толкова много прояви си най наясно че не е толкова лошо да има голям избор от събития за състезатели и фенове.
            Това имах предвид, винаги трябва да има избор, нека потръгне, по-нататък ще го мислим

            Коментар


            • #21
              От: RFC Balkans 2015

              Дайте подробности, защото рязко започна да ми се кара трофи.
              Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

              Коментар


              • #22
                От: RFC Balkans 2015

                Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                .... Участниците там с адекватни за RFC машини ли са.
                RFC от една страна и RFC Global Series от друга са две малко различни неща! Защо се бърза да се слага грешен етикет на нещо което вече отдавна е измислено? Нещо като Dakar и Dakar Series! Нещата са по принцип леко различни! Колко пъти сте карали по правилата на такова авторитетно мероприятие,за което до сега имате информация само от медиите?

                А и колко пъти на хората се е удавала възможност да участват в нещо,за което досега само са чели или са гледали клипчета?

                Началото на нещо такова определено е една доста трудна задача,и ще са нужни наистина доста усилия за успешното му провеждане! Нека да се надяваме да е едно добро начало,а дано да има и продължение! Всичко това ще да е само в наш ПЛЮС! Това е и начин да видим на живо хора и машини за които само сме чели!

                А и като се поразчуе за нас,да се надяваме само хубави работи,това може само да ни радва! Колко положителни,а и колко "отрицателни" причини за авторитет може да изброи всеки от вас? Вторите май са повече,дайте да работим за първите!

                Аз също имам огромното желание да помогна с каквото мога,ще намеря как!
                Последно редактирано от suzuki team; 10-12-14, 22:22.
                Иво (таксито) Андреев
                0988 91 80 50
                Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                Коментар


                • #23
                  От: RFC Balkans 2015

                  Аз пък ще се пробвам да карам RFC Balkans 2015 , така че можете да запишете и вторият участник
                  VEREYA MOTORSPORT TEAM

                  Коментар


                  • #24
                    От: RFC Balkans 2015

                    Кога ще можем да знаем изискванията към автомобилите?

                    Коментар


                    • #25
                      От: RFC Balkans 2015

                      Разгеле! Аз пък съм на среща да помагам с каквото прецените, че мога да съм полезен.

                      Коментар


                      • #26
                        От: RFC Balkans 2015

                        Браво. Да се абонирам за темата.
                        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                        Коментар


                        • #27
                          От: RFC Balkans 2015

                          Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                          Дайте подробности, защото рязко започна да ми се кара трофи.
                          Ами нема лошо,ти им събра всички купи на рали рейд,сега не е зле и на трофито да им покажеш! Аз съм ЗА!!!

                          Все пак и аз съм за японската сила!
                          Последно редактирано от PETER BLIZNAKA; 10-12-14, 22:44.
                          Иво (таксито) Андреев
                          0988 91 80 50
                          Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                          Коментар


                          • #28
                            От: RFC Balkans 2015

                            Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                            Дайте подробности, защото рязко започна да ми се кара трофи.
                            Зарежи, ще вземеш да се окаляш. Пък и разбираш ли му на трофито?
                            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                            Коментар


                            • #29
                              От: RFC Balkans 2015

                              Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                              Дайте подробности, защото рязко започна да ми се кара трофи.
                              Мазохист

                              А по темата - браво момци, казвайте с какво да помагам!

                              Коментар


                              • #30
                                От: RFC Balkans 2015

                                И аз съм насреща
                                Иска ми се да карам, но ще се радвам и да помогна с каквото мога
                                Suzuki samurai sj 413 jx gsm.0897876505 Ямбол

                                www.youtube.com /ASK Yambol 4x4 extreme

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X