Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ за Христо и неговия приют за сираци

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Помощ за Христо

    Гога утре жената ще провери за одеяла , но да питам за дрехи дали имат нужда ?
    На нас клиренс ни трябва , не скорост

    Коментар


    • #17
      От: Помощ за Христо

      Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
      Гога утре жената ще провери за одеяла , но да питам за дрехи дали имат нужда ?
      Десетина момчета работят на сметище и имат нужда от връхни работни дрехи и работни панталони, гащеризони. Много вероятно е и топли обувки и гумени ботуши да им трябват. Колегата Ato ще се чуе с Христо и ще се опита да изкопчи информация за номерата на обувките и горе-долу кой , какъв размер дрехи носи. Христо е безкрайно скромен и му е много неудобно да каже от какво имат нужда

      Коментар


      • #18
        От: Помощ за Христо

        Пералнята до последно работеше. Единственият проблем е, че при изваждането и на балкона, копчето на програматора падна и се счупи. Не мисля, че ще е проблем това. Пералнята се намира в Св. Троица. Мисля, че и копчето някъде съм прибрал.

        П.П. Фискиращите болтове за казана ги няма. Може да пробваме от новата дали ще станат - тях ги пазя
        Последно редактирано от DaGa; 13-12-14, 17:47.

        Коментар


        • #19
          От: Помощ за Христо

          И дрехи мисля, че ще се намерят.

          Коментар


          • #20
            От: Помощ за Христо

            Здравейте колеги,
            Преди малко говорих с Христо, да го питам какво по-точно им трябва. След това говорихме с Гошко-Лошко и в края на краищата нещата се очертават така: Трябва пералня, одеала и чаршафи, връхни дрехи (ще уточня горе -долу размери с Христо и ще пиша), работни дрехи - гащеризони (работят на сметище), компютър (без монитор, че вече имаме), и храна, по възможност консервирана или дълготрайна (Т.е. с много Е-та в нея).
            Засега е това. Телефона ми е 0889 583 680 - Владо. Мога да взема част от нещата при мен, за да облекча колегата Гошко.
            Поздрави
            Да се ядосваш, значи да наказваш себе си за грешките на другите.

            Коментар


            • #21
              От: Помощ за Христо

              @DaGa - В удобен за теб ден и час през седмицата ще дойда да я взема БЛАГОДАРЯ!

              Коментар


              • #22
                От: Помощ за Христо

                Аха, забравих! Работни обувки или ботуши (номерата трябва да уточня с Христо).
                Да се ядосваш, значи да наказваш себе си за грешките на другите.

                Коментар


                • #23
                  От: Помощ за Христо

                  Първоначално публикуван от goshko-loshko Преглед на мнение
                  @DaGa - В удобен за теб ден и час през седмицата ще дойда да я взема БЛАГОДАРЯ!
                  Ще се разберем нещо, няма проблем. По-късно ще ти пиша ЛС да си разменим телефони, скайп...

                  Коментар


                  • #24
                    От: Помощ за Христо и неговия приют за сираци

                    Здравейте колеги.За дрехи ще е по трудно защото трябват номера както и за обувките.Ние след разговора с Христо се отказахме да пращаме дрехи защото неговите думи бяха че са гладни и не се знае за номера.А също каза че някои от дома трудно възприемат елементарни хигиенични навици дори.И за това решихме че ако не се знаят номерата при изпращане на дрехи и обувки може да се изпокарат.Супер сте колеги.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Помощ за Христо и неговия приют за сираци

                      Дайте сметка за да може да се помага на Христо с пари.
                      Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                      Коментар


                      • #26
                        От: Помощ за Христо и неговия приют за сираци

                        Първоначално публикуван от gogo.s Преглед на мнение
                        ...по трудно ...се отказахме ...
                        Не знам значението на тези думи!....

                        Коментар


                        • #27
                          От: Помощ за Христо и неговия приют за сираци

                          Адаша Гошко лошко предлага за връхни дрехи или якета.Колегата Тропчо от Пловдив предлагаше якета във форума.Може ли да се направи връзка с него и ако да дали може да се направи нещо по тази линия.Естествено срещу заплащане.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Помощ за Христо и неговия приют за сираци

                            Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                            Дайте сметка за да може да се помага на Христо с пари.
                            Няма сметка или поне ние не знаем. Колеги ми пращат по ЕКОНТ и аз или ще пазарувам или ще покрия там част от някои борчове в местния хранителен магазин.
                            Последно редактирано от goshko-loshko; 13-12-14, 21:26.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Помощ за Христо и неговия приют за сираци

                              Първоначално публикуван от gogo.s Преглед на мнение
                              Адаша Гошко лошко предлага за връхни дрехи или якета.Колегата Тропчо от Пловдив предлагаше якета във форума.Може ли да се направи връзка с него и ако да дали може да се направи нещо по тази линия.Естествено срещу заплащане.
                              Колегата Анатоли (Scorpion_ BG) ще осигури якета и работни дрехи.Разбрахме се в средата на седмицата да отида при него да ги взема.

                              Иска ми се ако може да съберем пари да покрием най-належащите борчове. 240лв в хранителния магазин и около 400лв за вода. Вода не са плащали много време, а магазина вече отказва да им дава на вересия.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Помощ за Христо и неговия приют за сираци

                                Здравейте,
                                ако имат нужда от детски дрешки аз мога да помогна с такива за дете между 5-8 годинки.
                                Пишете дали има такава нужда и ще ги изпратя по Еконт до адрес, който ми дадете.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X