Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Поражения при скъсана верига на Витара 2.0 16V 2001

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Поражения при скъсана верига на Витара 2.0 16V 2001

    Купих я в това състояние и не знам какво да очаквам ...
    GL420, G500

  • #2
    От: Поражения при скъсана верига на Витара 2.0 16V 2001

    Първоначално публикуван от valka Преглед на мнение
    Купих я в това състояние и не знам какво да очаквам ...
    Очаквайте разглобяване ,диагностика и ремонт за да "тръгне"...
    Има опция друг двигател,а този за части!!!

    Коментар


    • #3
      От: Поражения при скъсана верига на Витара 2.0 16V 2001

      Първоначално публикуван от petkov_bb Преглед на мнение
      Очаквайте ...
      !!!
      Колега звучиш като приемчик в голям и празен сервиз , не се заяждам а искам отговор от хора които са играли тоя мач - клапани , кобилици , повдигачи ...
      GL420, G500

      Коментар


      • #4
        От: Поражения при скъсана верига на Витара 2.0 16V 2001

        Ударени клапани.. Няколко.. Пък може и всичките.. Смяна, центровка и може би 95% ще се нуждае от шлайф на главата.. И гарнитура, ремонтна, най-дебелата..

        Коментар


        • #5
          От: Поражения при скъсана верига на Витара 2.0 16V 2001

          Първоначално публикуван от valka Преглед на мнение
          Колега звучиш като приемчик в голям и празен сервиз , не се заяждам а искам отговор от хора които са играли тоя мач - клапани , кобилици , повдигачи ...
          Нямаме още такъв гадател из тези места.

          Коментар


          • #6
            От: Поражения при скъсана верига на Витара 2.0 16V 2001

            Първоначално публикуван от Десислав Добрев Преглед на мнение
            Ударени клапани.. Няколко.. Пък може и всичките.. Смяна, центровка и може би 95% ще се нуждае от шлайф на главата.. И гарнитура, ремонтна, най-дебелата..
            Благодаря , имаш една бира на "Обувката"
            GL420, G500

            Коментар


            • #7
              От: Поражения при скъсана верига на Витара 2.0 16V 2001

              Колега,
              Купих от Германия ГВ 2.0 16V 1999 преди една година.Колата си вървеше добре, но тъй като не съм автомонтьор дори и ІІІ разряд и не съм разбрал, че веригата е започнала да придрънква и двигателя да има шум.Една сутрин съседа по гараж ми подвикна - Май ще сменяме верига а?Реших след обеда да отида до моя майстор да чуе и да си каже мнението.Защо не го направих веднага - не знам, но влязох в един филм, който не пожелавам на никого.Отидох на работа и в този момент жена ми се обади, че са и откраднали портмонето с пари и документи в автобуса - хайде до полицията .Оставих я да чака дежурния.Обади ми се след час - майка и я приели в болницата! Веднага отлетяхме за Г. Оряховица.След час тръгнахме обратно и аз реших за по- направо да мина през Лясковец и Петропавловския манастир (пътя е много приятен) но спрях на една газ станция да заредя.Като запалих двигателя издрънча много странно и се сетих за веригата, но тръгнах.Тъкмо изкачих баира и ... бях до там.Викнах такси за жена ми и пътна помощ за мен.Шофьора на таксито ме гледаше странно - тези които са от района знаят защо . Присъдата беше 2 изкривени клапана, скъзани вериги и ролки .Ремонта ми струваше 600 лв.- 440лв беше само ремонтния комплект вериги и ролки, клапаните по 14лв , масло, гарнитури без шлайф на главата.

              Та това е .Не очаквай да е без пари.
              Руен Хаджиниколов

              Коментар


              • #8
                От: Поражения при скъсана верига на Витара 2.0 16V 2001

                Първоначално публикуван от valka Преглед на мнение
                Колега звучиш като приемчик в голям и празен сервиз , не се заяждам а искам отговор от хора които са играли тоя мач - клапани , кобилици , повдигачи ...
                -Съжалявам,по добере беше да ВИ "звуча" реалистично,но явно съм разочаровал очакванията ....
                (как ще реазберете пораженията без разглобяване??? и каква е цената на частите и труда....)

                Коментар


                • #9
                  От: Поражения при скъсана верига на Витара 2.0 16V 2001

                  Първоначално публикуван от Ruen Преглед на мнение
                  Колега,
                  Та това е .Не очаквай да е без пари.
                  Благодаря Колега , днес я отворих и присъдата е като твоята но здраве да е
                  GL420, G500

                  Коментар


                  • #10
                    От: Поражения при скъсана верига на Витара 2.0 16V 2001

                    Първоначално публикуван от valka Преглед на мнение
                    Благодаря Колега , днес я отворих и присъдата е като твоята но здраве да е
                    -Поне споделяйте,за да се информираме за последиците от тези аварии>>>>

                    Коментар


                    • #11
                      От: Поражения при скъсана верига на Витара 2.0 16V 2001

                      Първоначално публикуван от petkov_bb Преглед на мнение
                      -Поне споделяйте,за да се информираме за последиците от тези аварии>>>>
                      Kолегата Ruen го е обяснил най-подробно за което му благодарих и потвърдих , Вие кое не разбрахте ???
                      GL420, G500

                      Коментар


                      • #12
                        От: Поражения при скъсана верига на Витара 2.0 16V 2001

                        Първоначално публикуван от valka Преглед на мнение
                        Kолегата Ruen го е обяснил , Вие кое не разбрахте ???
                        -Излиза,че освен скъсаната верига имате два криви клапана.
                        Въпреки конструктивните "специфики",рядко има абсолютна повтаряемост на пораженията след ангренажно "разместване". Считайте се за късметлии-мнение от личен опит.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Поражения при скъсана верига на Витара 2.0 16V 2001

                          Проверете и валовете на главата за износване. Не препоръчвам и вериги комплект с неясен произход !!! Дано да няма и други механични дефекти.
                          0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X