Обява

Свий
Няма добавени обяви.

16/100 извънградско,

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: 16/100 извънградско,

    В менюто на EVIC - дисплея има функция за това, дали да мигат мигачите и дали да издава звукови сигнали при заключване/отключване с дистанционното:
    EVIC Customer Programmable Features:
    Press the MENU button to select one of the following displays:
    Натиснете няколко пъти
    MENU бутона докато достигнете една от функциите:
    .......................................................
    * SOUND HORN ON LOCK (Press STEP button to select) След това със STEP бутона я изберете.
    * FLASH LIGHTS ON LOCK/UNLOCK? (Press STEP button to select "Yes" or "No.")
    След това със STEP бутона изберете "Yes"
    ........................................................................


    Не съм сигурен дали, ако тези функции са настроени на "Yes" това би повлияло и на поведението на алармата и дали при задействана аларма ще мига с мигачите и издава звукови сигнали. Не пречи да се настроят от дисплея /както е в цитата по-горе/ и да се пробва. Ако не става, то това не са потребителски настройки и може да зависят от региона, на който е настроен Body Control Module, съответно - при Еди за диагностика и промяна.
    Jeep Cherokee - Liberty 2.8 CRD
    First impression is not always true. Get inspired.
    Qualis vir, talis et oratio. (Какъвто човекът, такава и речта му.)Seneca
    Reading is sooo boring, unlike writing!

    Коментар


    • #32
      От: 16/100 извънградско,

      Ще трябва да отида до Еди да погледне, и по темата, мерене пълно-пълно с работещ термостат 13,5/100, просто чудесно!!!
      Интересно ми е чисто теоретично след като така и така се въртят всички кардани и дифове защо трябва да има разлика в разхода каране с задно или 4х4?
      Сега тъпо е да карам 4х4 кола и зимата когато е хлъзгаво да се движа само със заден мост, затова твърдо си я карам в режим 4х4. Даже ми се струва и управлението е по директно в този режим?

      Коментар


      • #33
        От: 16/100 извънградско,

        Предполагам твоя 2.8CRD е с NV242 FullTime раздатъчна кутия и не е проблем да включиш в режим FullTime и да си караш така постоянно. То, наистина в това е смисъла да имаш 4х4 автомобил в зимни условия. Ако е само с PartTime, то тогава не може да се кара на всякакъв терен, а само на хлъзгави покрития - сняг, кал, трева и т.н. - условия, при които колелата могат да приплъзват за да изравнят обиколката си, тъй-като там няма междуосев диференциал.
        А за мигачите - пробвай настройката за включени FLASH LIGHTS ON LOCK/UNLOCK и я постави на "Yes". Може пък и от това да зависи дали ще мига и с мигачите при задействана аларма.
        Успех!
        Jeep Cherokee - Liberty 2.8 CRD
        First impression is not always true. Get inspired.
        Qualis vir, talis et oratio. (Какъвто човекът, такава и речта му.)Seneca
        Reading is sooo boring, unlike writing!

        Коментар


        • #34
          От: 16/100 извънградско,

          Имам фул тайм кутия и затова я карам на тази стенен, даже се учудвам защо не е по подразбиране, настройката на мигачите е така, както си написал, но това важи само за отваряне и затваряне на вратите, за алармата не!
          За да не умувам повече сега ще се обадя да питам!

          Коментар


          • #35
            От: 16/100 извънградско,

            Аз това ти го написах в предишното си мнение. Настройката на алармата не е позволена на потребителя и липсва изцяло в потребителския интерфейс на EVIC. Единственият (поне от тези, които аз знам), който може да помогне е Еди Рангелов.
            "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

            2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

            Коментар


            • #36
              От: 16/100 извънградско,

              Да, прочетох го, питах Еди, в понеделник ще се видим с него, а тази последната картинка, голямата изобщо не мога да я открия в менюто!

              Коментар


              • #37
                От: 16/100 извънградско,

                Оставете алармата - сменете си горивният филтър - сам казахте че никога до сега не е сменян.
                BMW X6

                Коментар


                • #38
                  От: 16/100 извънградско,

                  Здравейте, на мен не ми стана ясно точно за кое животно иде реч. Интересно ми е има ли някакво развитие. Но имам и въпрос - колко трябва да се очаква като разход от един гранд от 97-ма примерно (печка ).

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X