Обява

Свий
Няма добавени обяви.

BMW X6

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: BMW X6

    мен ако питате са замислили да атакуват Дакар...
    да му мислят мицубишитата и фолксвагените

    Коментар


    • #17
      До: BMW X6

      Дано скоро пуснат Х7

      Коментар


      • #18
        До: BMW X6

        Първоначално публикуван от ianakiev Преглед на мнение
        мен ако питате са замислили да атакуват Дакар...
        да му мислят мицубишитата и фолксвагените
        Да точно така пустините се атакуват с добър вънен дизайн...Цъ цъ цъ ... как не се сетих....
        Да му мислят и щраусите, че направо ще спрат да снасят, ако Х 6 отиде в "тяхните" пустини...
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • #19
          До: BMW X6

          Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
          Да точно така пустините се атакуват с добър вънен дизайн...Цъ цъ цъ ... как не се сетих....
          Да му мислят и щраусите, че направо ще спрат да снасят, ако Х 6 отиде в "тяхните" пустини...
          Значи според теб ,добрия външен вид е пречка за добри постижения
          в Дакар . Интересно ми е като видиш Х6 -цата на Дакар и то със заводска подкрепа , дали ще се сетиш как си ''цъ''-кал по форумите.

          Коментар


          • #20
            До: BMW X6

            За мен не е нещо особено никога не съм го харесвал и никога няма да го харесам може би единствено х3 ми харесва като цяло но когато го гледах по моторшоу се сещам че бмв х6 го наричат смеска от седан и сув даже новата х5-ца или старата са я нарекли USV колкото до дакар ме съмнява да постигнат нещо кой знае какво-освен ако не намажат от някоя марка специалист във проходимостта(както пежо и ситруен от митсубиши аутлендър)а ако постигнат браво на тях тъкмо клиентите им ще се възгордеят още повече

            Макар че се сещам когато гледах тестдрайва на новото х5 че бмв е взела терейн респоунс от ландровър и го е внедрила във х5
            8)!!!Живей за деня в който ще умреш!!!8)
            bg.wikipedia.org [url]www.free.hit.bg/igrite[/url]
            [url]http://translate.google.com/translate_t?sl=en&tl=bg[/url]

            Коментар


            • #21
              До: BMW X6

              Първоначално публикуван от tutin Преглед на мнение
              Харесва ми. Интересно дали са понижили още офроуд възможностите или пък обратното. На визия все повече тези "сув-ове" ми заприличват просто на малко по-високи коли. Но а красиво, пък аз да харесам БМВ, значи е нещо много хубаво
              Със сигурност са понижени - те и за Х3 си казаха, че не е кола за извън пътя.
              Но... отборът X-Raid замени Х5 със Х3 за "Дакар", така че нищо чудно догодина да плъпнат с Х6, което пък както и предишните бегачки няма да има нищо общо със серийните.

              Коментар


              • #22
                До: BMW X6

                Незнам за X6, обаче съм виждал как в сняг, до прозорците на колата, X5 без вериги (само зимни гуми) се изкачва до един връх по черен път в планината кудето тия руските джипове (старите, военните) с вериги неможе да отиде ...
                Move b*tch, get out the way. If you see me on the high way - get the f*ck out of my way ...

                Коментар


                • #23
                  До: BMW X6

                  Първоначално публикуван от Alexander Boyadzhiev Преглед на мнение
                  Незнам за X6, обаче съм виждал как в сняг, до прозорците на колата, X5 без вериги (само зимни гуми) се изкачва до един връх по черен път в планината кудето тия руските джипове (старите, военните) с вериги неможе да отиде ...
                  Kолега,Х-5 е хубав джип ,но ако си го карал нямаше да пишеш тази фантастика.Екстремния OFFroad не му е силната страна.Друг е въпроса че нито един джип не може да се движи в сняг,до прозорците.

                  Коментар


                  • #24
                    До: BMW X6

                    X5 дори няма блокаж на диференциали, няма регулация ниво, клиренсаът му е по-малък от на Туарег и нещата продължават в тази насока. А тук могат да ти разказват с туарега до къде съм стигал в сняг. Вярно, винаги с летни гуми, но резултатите винаги са били силно хумористични.
                    VW Touareg V10, 5000cc

                    Коментар


                    • #25
                      До: BMW X6

                      Фен сам на X5 но определено не става за офф-ролд и други по екстремни излизаня извън пътя
                      0885 297985,мтел-Радо
                      0876 556870,виваком като домашен

                      Коментар


                      • #26
                        До: BMW X6

                        Семейството ми сме собственици и на Х5 и на Х3. Джиповете са много хубави и сме доволни особено от Х3. Но определено оф-роуда не им е силна страна. Не ми харесва как са направили тая система Х-драйв. Прекалено много недозавиване има на хлъзгав терен и предницата "бяга от завоя" все едно колата е само с предно. Трябва да върна газта в средата на завоя предницата да хване пътя и тогава газ и вече тръгва и задницата(това само на сняг и мокри павета) . Това се вижда особено на Х3. Преди сме имали сузукита Витара и бях малко изненадан като затънах на место с Х3то където със Сузукито сам минавал дори без зимни гуми за 500лв едната каквито бяха на бмвто. Х5 още несам я пробвал зимата защото е само на 3-4 месеца.Не казвам че са абсолютен паркетен джип както е МЛ според мен. Живея в Драгалвевци и улицата ми е черен път зимата не се чисти и се справят с такива условия но за як оф-роуд и сняг до прозорците дума неможе да става. Иначе са много хубави джипките много качетвени и удобни за пътуване и стабилни на пътя, , но 4Х4 системата на Витарата повече ми допадаше(хем беше от ония първите дето лоста за блокажите е до ръчната), иначе всичко друго им е ток
                        It's not the Ride, It's the RIDER

                        Коментар


                        • #27
                          До: BMW X6

                          Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
                          Първоначално публикуван от Stan40_San Преглед на мнение
                          .... Но ще има успех тази кола... 100% ще е супер модерна и всички ще я искат...
                          Така е то, мина се не мина някое време откакто се появи у нас (ето и тук) и почнаха вече да се "въдят" по градовете.

                          Ето, например, на Золтан, който отвори тази тема, почти под носа му в Плевен, има вече едно такова (доколкото го виждам, е на собственика на фурната), вероятно взето на лизинг (софийски регистрационни табели ). Ама аз за него (собственика) не се учудвам. Това му е вече трето (май) подред БМВ?

                          Така че, с Х6 БМВ вероятно наистина ще "отхапят" от пазарната ниша на Кайен, Туарег и Кю7. Остава ни да следим как ще се развива задочния дуел за спечелване на клиенти.
                          proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                          NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                          Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                          Коментар


                          • #28
                            До: BMW X6

                            Перфектен,но само за шосето.

                            Коментар


                            • #29
                              До: BMW X6

                              Х6 е може би един от най-красивите и същевременно най-непрактичните джипове, за коментари по техническата страна трябва да се поизчака малко

                              Коментар


                              • #30
                                До: BMW X6

                                эа мене бмв х6 е невероятен джип.много е комфортен и широк вътре а воэиятаму е уникална

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X