Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Откъртен регистрационен номер

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Откъртен регистрационен номер

    Някой ми е откъртил предния номер и ми го е оставил на капака. Пластмасата, на която се е крепял номера, е счупена. Откъде мога да намеря такава пластмаса или сервиз, който да я смени? Всъщност второто го предпочитам, защото вали, а и номерът е доста изкривен.
    www.offnews.bg

  • #2
    От: Откъртен регистрационен номер

    Отиди до КАТ и момчетата монтиращи номерата, ще ти дадат според мен срещу почерпка та даже и ще ти го монтират, но преди това си закрепи временно номера за да не те спрат докато караш до КАТ

    Коментар


    • #3
      От: Откъртен регистрационен номер

      Иди в най-близкия КАТ, където правят регистрации и според мен, ако обясниш какво се е случило няма да ти откажат да го монтират. При тях има купища такива пластмаси - и нови и стари, които направо отиват на боклука.
      Но това най-рано в Понеделник. Дотогава мисля, че не е проблем да караш и така. Сложи го отпред на стъклото и ако те спрат разказваш отново каква е ситуацията - не смятам, че ще те санкционират.
      Успех!

      П.П. писали сме едновременно с Павел. Моя съвет е да не го закрепваш на мястото му, ако не си сигурен, че ще стане здраво, защото загубиш ли го, после главоболията са големи.

      Коментар


      • #4
        От: Откъртен регистрационен номер

        Другият вариант:

        - всеки един магазин за автоаксесоари има основи за регистрационната табела. Струва 2лв. Взимаш една кръстата отверка и един гумен чук, и имаш точно 5 минути работа по изправянето на табелата, сваляне на остатъци на старата, завинтване на новата основа и поставяне на табелата.
        Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

        Коментар


        • #5
          От: Откъртен регистрационен номер

          Няма как да стане здраво, пластмаската е наполовина. Ще го държа на стъклото
          www.offnews.bg

          Коментар


          • #6
            От: Откъртен регистрационен номер

            Хи, няколко самонарязващи винта няма ли да свършат работа за момента?

            Коментар


            • #7
              От: Откъртен регистрационен номер

              Първоначално публикуван от Владимир Йончев Преглед на мнение
              Няма как да стане здраво, пластмаската е наполовина. Ще го държа на стъклото
              Може и лесно с така наречените "свински" опашки да го вържеш (пластмасови ленти с дължина по избор и механизъм за задържане в края)
              Има ги във всяка железария....

              Коментар


              • #8
                От: Откъртен регистрационен номер

                "Момчета" дето монтират номера в КАТ няма. Това го правят хората преглеждащи автомобилите на "каналите".
                Такава пластмаса имам в къщи. Даже е от старите, дето са по читави от тези дето монтират в момента. Ако искаш звънни да ти дам.
                Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                Коментар


                • #9
                  От: Откъртен регистрационен номер

                  Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                  "Момчета" дето монтират номера в КАТ няма. Това го правят хората преглеждащи автомобилите на "каналите".
                  Такава пластмаса имам в къщи. Даже е от старите, дето са по читави от тези дето монтират в момента. Ако искаш звънни да ти дам.
                  Когато купувах джипката си преди 4 години и минах през ''канала" за нова регистрация и след ''канала" имаше някаква временна постройка тип малко хале, и вътре млади момчета не бяха в униформа и от там останах с впечатлението че са просто монтажници и ми монтираха въпросните пластмаси, даже единия ме питаше дали искам да смени предната и задната пластмаса с нови, че на моите бяха здрави но избелели и надраскани та останах с добри впечатления от тях

                  Коментар


                  • #10
                    От: Откъртен регистрационен номер

                    Да, ама всички ги съкратиха в началото на тази година. И не само тях де!
                    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                    Коментар


                    • #11
                      От: Откъртен регистрационен номер

                      Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                      Да, ама всички ги съкратиха в началото на тази година. И не само тях де!
                      Неприятна ситуация да останеш без работа , но това вече е друга тема за обсъждане...

                      Коментар


                      • #12
                        От: Откъртен регистрационен номер

                        По тази причина в Силистра като слагат табела слагат и 1-2 самонарезни винта допълнително Иначе си вземаш основа и си го слагаш под някой навес.
                        Техниката на безопасност е като религия - може и да не вярваш, но по-добре да спазваш ритуалите...
                        Калоян Кирилов
                        LZ2ZGT

                        Коментар


                        • #13
                          От: Откъртен регистрационен номер

                          Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
                          Неприятна ситуация да останеш без работа , но това вече е друга тема за обсъждане...
                          Даам! Един Задник остави около 330 човека без работа само от там. От друго място остави без работа поне още толкова, Халал да са му парите дето получи. Надявам се поне да му стигат да си оправи живота!
                          Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                          тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                          Коментар


                          • #14
                            От: Откъртен регистрационен номер

                            Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                            "Момчета" дето монтират номера в КАТ няма. Това го правят хората преглеждащи автомобилите на "каналите".
                            Такава пластмаса имам в къщи. Даже е от старите, дето са по читави от тези дето монтират в момента. Ако искаш звънни да ти дам.
                            В грешка си колега. Съкратиха ги и табели слагаха на канала да, но само временно след това. Сега пак в халето се монтират и то само вътре, така поне ми каза служителя. Информацията е от пледи няма месец, регистрих кола и аз също очаквах на канала табелата, но ме изпратиха в халето. Това се отнася за КАТ-София заедно с новите табели ''СВ'' [emoji16] и новите самонарезни винтове със пластмасова тапичка, вместо нитовете.

                            П.п. страшна атракция съм с това СВ .... АА из малките градове ме гледат като извънземно и на въпроса от къде съм с тоя номер отговарям мин. 10 пъти на ден.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Откъртен регистрационен номер

                              Първоначално публикуван от ecko_becko Преглед на мнение
                              В грешка си колега. ....
                              Изобщо, ама това няма значение. Нещата в КАТ са "динамични". В халето слагаха номерата за около две три седмици. В момента (поне в Петък последно) отново го правят на каналите. Зимата (тоест, като падне сняг) най-вероятно отново ще го правят във въпросното хале. Ма това, както казах няма значение. Част от хората дето преглеждат автомобилите слагат номера, част от тях преглеждат автомобили. Общо взето ги "въртят" всяка седмица. Факт е, че "едновремешните момчета" ги няма. Ма това вече е друг въпрос.
                              Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                              тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X