Обява

Свий
Няма добавени обяви.

1.5 Т. ПЛАТФОРМА ТЕГЛЕНА ОТ ГРАНД ВИТАРА TD 2.0 ВЪЗМОЖНО ЛИ Е ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • 1.5 Т. ПЛАТФОРМА ТЕГЛЕНА ОТ ГРАНД ВИТАРА TD 2.0 ВЪЗМОЖНО ЛИ Е ?

    Питам защото няма да се кара само по равен асвалтов и черен път.Че мотора нещо слаб ми се вижда на по-големи наклони, а и ск. кутия дали ще издържи.Ако някой е теглил нещо голяма с такава витара може да сподели.
    СУЗУКИ ГРАНД ВИТАРА 2.0 TD 2000
    ТОЙОТА 4РЪНАР 3.0 ТD 96

  • #2
    От: 1.5 Т. ПЛАТФОРМА ТЕГЛЕНА ОТ ГРАНД ВИТАРА TD 2.0 ВЪЗМОЖНО ЛИ Е ?

    За възможно,възможно е. Ще си несигурен,ще се измаряш от шофиране на големи разстояния,ще намразиш и колата.Не е никак добра комбинация но при липса на алтернатива....
    http://vbox7.com/play:398e8b82

    Коментар


    • #3
      От: 1.5 Т. ПЛАТФОРМА ТЕГЛЕНА ОТ ГРАНД ВИТАРА TD 2.0 ВЪЗМОЖНО ЛИ Е ?

      Разстоянието ще е не повече от 80-90км. в двете посоки.Ще се мести пчелин два, три пъти годишно.
      СУЗУКИ ГРАНД ВИТАРА 2.0 TD 2000
      ТОЙОТА 4РЪНАР 3.0 ТD 96

      Коментар


      • #4
        От: 1.5 Т. ПЛАТФОРМА ТЕГЛЕНА ОТ ГРАНД ВИТАРА TD 2.0 ВЪЗМОЖНО ЛИ Е ?

        Щом е за толкова ще се справиш - бавно и внимателно.
        Пусни пчелите да не тежат излишно
        о 88 з 417 оо 4 - Стоян

        Коментар


        • #5
          От: 1.5 Т. ПЛАТФОРМА ТЕГЛЕНА ОТ ГРАНД ВИТАРА TD 2.0 ВЪЗМОЖНО ЛИ Е ?

          Виждам че в подписа си имаш и фронтера с достатъчно мощен двигател и определено е по-подходяща за теглене, защо не закачиш платформата на нея ами ще се мъчиш с витарата?

          Коментар


          • #6
            От: 1.5 Т. ПЛАТФОРМА ТЕГЛЕНА ОТ ГРАНД ВИТАРА TD 2.0 ВЪЗМОЖНО ЛИ Е ?

            Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
            Виждам че в подписа си имаш и фронтера с достатъчно мощен двигател и определено е по-подходяща за теглене, защо не закачиш платформата на нея ами ще се мъчиш с витарата?
            Щото фронтерата няма тези бавни, като на витарата, стига де с 41:8 колегата, аз съм дърпал бус, пълен на асфалт, не е някакво притеснение, само на кръстовищата в баирите не беше добре, но не съм имал проблем, но пресечен терен-трудно е да се каже, зависи и от задкормилното. Пробвай празен до там и обратно, да няма изненади като се натовариш, успех.

            Коментар


            • #7
              От: 1.5 Т. ПЛАТФОРМА ТЕГЛЕНА ОТ ГРАНД ВИТАРА TD 2.0 ВЪЗМОЖНО ЛИ Е ?

              Първоначално публикуван от trent Преглед на мнение
              Щото фронтерата няма тези бавни, като на витарата, стига де с 41:8 колегата, аз съм дърпал бус, пълен на асфалт, не е някакво притеснение, само на кръстовищата в баирите не беше добре, но не съм имал проблем, но пресечен терен-трудно е да се каже, зависи и от задкормилното. Пробвай празен до там и обратно, да няма изненади като се натовариш, успех.
              На пресечен терен съм дърпал колесар с голяма лодка, но тогава с включени бавни, минавам си без проблеми по черно , а на асфалт при по-големи баири благодарение на ръчните хъбове, съм включвал само задно бавни и никакви ядове

              Коментар


              • #8
                От: 1.5 Т. ПЛАТФОРМА ТЕГЛЕНА ОТ ГРАНД ВИТАРА TD 2.0 ВЪЗМОЖНО ЛИ Е ?

                Зa съжаление фронти го продадох,жената е виновна, с него дърпах един пасат 100 м. закъсал в пясъците на шкорпиловци и се справи доста добре.Наистина витарата има добри бавни но и фронти е добра.
                СУЗУКИ ГРАНД ВИТАРА 2.0 TD 2000
                ТОЙОТА 4РЪНАР 3.0 ТD 96

                Коментар


                • #9
                  От: 1.5 Т. ПЛАТФОРМА ТЕГЛЕНА ОТ ГРАНД ВИТАРА TD 2.0 ВЪЗМОЖНО ЛИ Е ?

                  Витара и добри бавни.... не мисля така, ама...

                  Отделно ремаркетата с кошери (поне тези които съм виждал) не са с никак малки габарити - с каквото и да го теглиш това в гората ще си е приключение заради геометрията. Или гората ще се изразява в някой широк и плавен път без неравности.

                  Никой не спомена нищо за спирачките.
                  о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                  Коментар


                  • #10
                    От: 1.5 Т. ПЛАТФОРМА ТЕГЛЕНА ОТ ГРАНД ВИТАРА TD 2.0 ВЪЗМОЖНО ЛИ Е ?

                    Теглил съм платформа с товар над 2 т/1600 кг кола +платформа/ общо с ХЛ-а 300-400 км и не е имало проблем,макар и основно по асвалт.
                    Верно ,че конете са доста повече,но върт.момент едва ли.
                    Иначе с тази от аватара съм дърпал за няколко метра 13 тона /камион +товар/ и един празен MB 814+ремарке.
                    0887/400121 Антон Донев

                    Коментар


                    • #11
                      От: 1.5 Т. ПЛАТФОРМА ТЕГЛЕНА ОТ ГРАНД ВИТАРА TD 2.0 ВЪЗМОЖНО ЛИ Е ?

                      И за миг не съм предполагал че обсъждаме платформа с такава маса без спирачки!!!
                      http://vbox7.com/play:398e8b82

                      Коментар


                      • #12
                        От: 1.5 Т. ПЛАТФОРМА ТЕГЛЕНА ОТ ГРАНД ВИТАРА TD 2.0 ВЪЗМОЖНО ЛИ Е ?

                        Платформата си е с инерционна спирачка с равен под, походяща за товарене на кошери, празна е 500кг.Естествено че се съобразявам с това от къде може да мине платформата без проблем, странични наклони и други препятствия.Въпроса ми беше дали витарата ще се справи с тези килограми, при по-големи наклони и доколко ск.кутия ще издържи, щото повечето които съм оглеждал бяха отваряни или с виещи лагери в тях.А колкото до бавните на мен ми харесват поне при дизела за бензиновите незнам как е.
                        СУЗУКИ ГРАНД ВИТАРА 2.0 TD 2000
                        ТОЙОТА 4РЪНАР 3.0 ТD 96

                        Коментар


                        • #13
                          От: 1.5 Т. ПЛАТФОРМА ТЕГЛЕНА ОТ ГРАНД ВИТАРА TD 2.0 ВЪЗМОЖНО ЛИ Е ?

                          След като разстоянието е около 40/45 км в посока, защо не правиш това упражнение на 2 курса
                          просто като ориентир ... погледни позиция "F.3" от големия талон за регистрация. Ако не друго, поне ще знаеш с колко (евентуално) си в нарушение

                          п.п. покрай неволята и аз съм правил галвотии, с Джимни съм дърпал двуосна платформа с хидравлика и автомобил (поне 2т.), но на разстояние 20км

                          Коментар


                          • #14
                            От: 1.5 Т. ПЛАТФОРМА ТЕГЛЕНА ОТ ГРАНД ВИТАРА TD 2.0 ВЪЗМОЖНО ЛИ Е ?

                            Бе те по талон го дават 1.5т. ма нещо си мисля че малко са се пооляли. Тя наравно ще ги дърпа, ама на някой дълаг баир какъвто единя очастък, кръстовище със знак STOP трябва мина първа скорост, е там ще големя ... . Ще пробвам на пролет пък квото стане, ако ли е мъка ще зема 4х4 с по-голям двигател
                            СУЗУКИ ГРАНД ВИТАРА 2.0 TD 2000
                            ТОЙОТА 4РЪНАР 3.0 ТD 96

                            Коментар


                            • #15
                              От: 1.5 Т. ПЛАТФОРМА ТЕГЛЕНА ОТ ГРАНД ВИТАРА TD 2.0 ВЪЗМОЖНО ЛИ Е ?

                              Темата е доста стара ама колег я сподели прави ли опити да дърпаш и как се предснави витарката че и аз мисля за дърпане на кошери.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X