Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Това е измама, нали ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Това е измама, нали ?

    Би трябвало да има контакт между двете бучки захар, така поотделно ? И защо захар ?
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

  • #2
    От: Това е измама, нали ?

    Ми пробвай де?

    Коментар


    • #3
      От: Това е измама, нали ?

      С кафява, кубинска работи и утре. Ром вместо оцет.
      А тези простотии се правят от името на всички ни.
      Даника
      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

      Коментар


      • #4
        От: Това е измама, нали ?

        А бе я си ползвайте захарта по предназначение - за Рикия, че и по-скъпа от токо.
        подаръци за мъже от FACOM
        промоция на читави инструменти

        и на хоби такива

        тел. О879 Ч8Ч 2З5

        Коментар


        • #5
          От: Това е измама, нали ?

          Явно не ги разбирате нещата, щом няма нито един серЬозен отговор.
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • #6
            От: Това е измама, нали ?

            Моят е съвсем сериозен, прости сметки на салфетка показват, че си мноооого по на далавера да правиш рикия вместо ток.
            Та жива измама си е горното с цел да ни накара да си купуваме рикията от магазино, а да си светим със шекер.
            подаръци за мъже от FACOM
            промоция на читави инструменти

            и на хоби такива

            тел. О879 Ч8Ч 2З5

            Коментар


            • #7
              От: Това е измама, нали ?

              Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
              Моят е съвсем сериозен, прости сметки на салфетка показват, че си мноооого по на далавера да правиш рикия вместо ток.
              Та жива измама си е горното с цел да ни накара да си купуваме рикията от магазино, а да си светим със шекер.
              Абе нещо съпоставимо е като цена. Както пише умный руснак под клипчето в тубата: "платим мы за электричество , потому что оно раза в три дешевле сахара". Та рИкията, ако не си цениш труда и времето, сигурно е на далавера да си я правиш сам от захар, ама всъщност не е. Разликата в цената идва от акциза и ДДС-то. Затова аз предпочитам да е от плодове и да си я платя на някой, дето я е произвел (нелегално).
              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

              Коментар


              • #8
                От: Това е измама, нали ?

                Споко, възможно е да се произведе ток от захар. Само че изобщо не е толкова просто. Нито пък ще получим евтин ток по този начин.

                Хубав пример за произвеждане на ток от захар са апаратите за измерване на кръвна захар. На много от тях сензорът им е електрохимичен и по същество точно произвежда ток от захар.

                Коментар


                • #9
                  От: Това е измама, нали ?

                  Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                  Хубав пример за произвеждане на ток от захар са апаратите за измерване на кръвна захар. На много от тях сензорът им е електрохимичен и по същество точно произвежда ток от захар.
                  "Сензора" е консуматива за това устройство - тест-лентичка му викат.
                  Скъпо, скъпо, скъпо..
                  По принцип тези тест-лентички са безплатни, но всяко нещо си има цена. Скъпо..

                  Освен такива, има и други - които не работят на тоя принцип - дълго е и не ми се пише, но са по-неточни от горните.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Това е измама, нали ?

                    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                    Абе нещо съпоставимо е като цена. Както пише умный руснак под клипчето в тубата: "платим мы за электричество , потому что оно раза в три дешевле сахара". Та рИкията, ако не си цениш труда и времето, сигурно е на далавера да си я правиш сам от захар, ама всъщност не е. Разликата в цената идва от акциза и ДДС-то. Затова аз предпочитам да е от плодове и да си я платя на някой, дето я е произвел (нелегално).
                    Е тука става въпрос за захарта, а не за плодове, иначе даже от плодове може да правим ток, ама пак опираме до ичкията.
                    подаръци за мъже от FACOM
                    промоция на читави инструменти

                    и на хоби такива

                    тел. О879 Ч8Ч 2З5

                    Коментар


                    • #11
                      От: Това е измама, нали ?

                      Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                      Е тука става въпрос за захарта, а не за плодове, иначе даже от плодове може да правим ток, ама пак опираме до ичкията.
                      От кисели плодове е класика:

                      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                      Коментар


                      • #12
                        От: Това е измама, нали ?

                        Това обаче е пак подигравка със зрителите, според мен:

                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар


                        • #13
                          От: Това е измама, нали ?

                          Според теб,плантаторите в Еквадор и Гватемала,как си зареждат мр3-ките и телефоните
                          Умни са хората ей
                          Нищо не мога,и нищо не знам...

                          Коментар


                          • #14
                            От: Това е измама, нали ?

                            Ей тези клипове дано не ги гледат тези дето ще правят 7-ми/така мисля,че беше/блок на АЕЦ Козлодуй,че виж по икономически причини са ги напълнили с лимони и ябълки.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Това е измама, нали ?

                              Първоначално публикуван от Stefan55 Преглед на мнение
                              Ей тези клипове дано не ги гледат тези дето ще правят 7-ми/така мисля,че беше/блок на АЕЦ Козлодуй,че виж по икономически причини са ги напълнили с лимони и ябълки.
                              До преди малко имаше по-атрактивен метод за зареждане на телефони,с участието на една кака...
                              Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X