Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тема за акъли

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Тема за акъли

    Първоначално публикуван от filip mx Преглед на мнение
    Затова пиша тука.Това е само идея, като се разделя да стане и по лесен и по труден!!!
    Трудно си има пък третия клас е за лесното.

    Като караш в ПРО тази година ще разбереш , защото първите трима отиват в горния клас.
    МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

    Коментар


    • От: Тема за акъли

      Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
      Трудно си има пък третия клас е за лесното.

      Като караш в ПРО тази година ще разбереш , защото първите трима отиват в горния клас.
      Като ме изпращаш в PRO направо ми ставаш и спонсор!!!

      Коментар


      • От: Тема за акъли

        Първоначално публикуван от filip mx Преглед на мнение
        Като ме изпращаш в PRO направо ми ставаш и спонсор!!!
        От къде на къде аз пек да ти ставам спонсор .Пък и кой си ти та търсиш спонсор.
        Караш и се забавляваш а всяко удоволствие се заплаща никой не те кара на сила.
        Последно редактирано от Pacharoza; 20-01-16, 09:18.
        МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

        Коментар


        • От: Тема за акъли

          Пачароз, ма струва ми се че и ти си объркал класа! Мястото ти е в Про или най-малко Експерт. Виж та се оправи да не идваме да се разправяме.

          Коментар


          • От: Тема за акъли

            Я да дам и аз малко от моя в тази тема!

            Един съвет към организаторите
            Няма да е лошо да се помисли за охраняем паркинг за моторите, макар и срещу допълнително заплащане.
            Във всеки град има фирми на СОТ, може да се обособи един импровизиран паркинг и екип на тази фирма да го охранява.
            Не вярвам да се оскъпи много състезанието, а напоследък посегателствата нараснаха значително, и е само въпрос на време да ......

            Коментар


            • От: Тема за акъли

              Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
              Я да дам и аз малко от моя в тази тема!
              Един съвет към организаторите
              Няма да е лошо да се помисли за охраняем паркинг за моторите, макар и срещу допълнително заплащане. ......
              Абсолютно съм съгласен с Чинела.
              Според мен си е чисто безумие да няма охраняем паркинг за машините. На всички наши състезания това е било едно от задължителните условия за провеждането му.
              EnduroX Alba-Damascena 2019

              Коментар


              • От: Тема за акъли

                Първоначално публикуван от Тодор Пашов Преглед на мнение
                Абсолютно съм съгласен с Чинела.
                Според мен си е чисто безумие да няма охраняем паркинг за машините. На всички наши състезания това е било едно от задължителните условия за провеждането му.
                Да бе кой охраняваше на Дамасцена ааа аз и Момчил плащай сега.
                И как ще знае охраната че оня КТМ където хваща око не е моя при 100мотора и 100 състезателя.
                МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                Коментар


                • От: Тема за акъли

                  Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                  Да бе кой охраняваше на Дамасцена ааа аз и Момчил плащай сега.
                  И как ще знае охраната че оня КТМ където хваща око не е моя при 100мотора и 100 състезателя.
                  Пачароз, на всеки състезател от Ендуро Дамасцена беше разяснено при регистрацията къде да си остави мотора. Виж в темата на състезанието картата с локациите, както и в сайта на състезанието. Ясно е обозначено кое къде се намира. Охраняваното място беше след моста в ляво в посока комплекса.
                  Охранителят и камерите си знаят работата и много бързо разбират кой КТМ на кой е
                  А това, че някой е решил да си остави мотора някъде другаде си е негов проблем.
                  EnduroX Alba-Damascena 2019

                  Коментар


                  • От: Тема за акъли

                    Първоначално публикуван от Тодор Пашов Преглед на мнение
                    Пачароз, на всеки състезател от Ендуро Дамасцена беше разяснено при регистрацията къде да си остави мотора. Виж в темата на състезанието картата с локациите, както и в сайта на състезанието. Ясно е обозначено кое къде се намира. Охраняваното място беше след моста в ляво в посока комплекса.
                    Охранителят и камерите си знаят работата и много бързо разбират кой КТМ на кой е
                    А това, че някой е решил да си остави мотора някъде другаде си е негов проблем.
                    Да бе два пъти си взимах моя мотор точно от този паркиг и един път на Дидо мотора охранител не видях каму ли да ме попита какъв съм и за какво се бора.

                    Така че ни ми говорете че някой ще се навие да пази мотори за 500000 хиляди и нагоре и ако решат да крадят ще ги опази.

                    Ако помните Пацо и на Монката ги взеха от охряняемия паркинг с бариера заедно с платформата.

                    Така че АЗ като организатор не поемам такъв ангажимент.Хем ще ви правя кефа хем да плащам и мотори НЕ става нема париии.
                    МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                    Коментар


                    • От: Тема за акъли

                      Паче това, че никой нищо не те е питал не означава, че никой нищо не е видял.
                      Не те знам с какви охрани се занимаваш но там и пиле не минава, без някой да не знае и види.

                      На предишни наши състезания когато оставиш мотора си, можеше да го пипаш само в парка. Нямаше право да се вади машина преди разрешеното време. И така трябва да е.
                      Приеми го и стига с глупостите. Както сам каза, говорим за 500 000 лв. Аз не виждам проблем в охрана за 300 кинта и малко правила.
                      EnduroX Alba-Damascena 2019

                      Коментар


                      • От: Тема за акъли

                        И аз съм против такъв ангажимент. Продължението е с един куп уточнения и условности ...
                        Трябва да има отличителни знаци, баджове, талончета, някой да следи кой какво вкарва и изкарва, а да не говорим, че ще има състезатели, които постоянно ще губят или забравят някъде пропуските.
                        Изказвам само мое мнение.
                        Ендурото и сексът не са шега работа !
                        -------------
                        Животът се измерва с броят на издишванията !

                        http://sixdayscrazyjob.com
                        http://crazy-job.com

                        Коментар


                        • От: Тема за акъли

                          На моите 2 атв-та /моето и на сина ми/ са ми точили бензин 1 път при охраняван паркинг. Явно са от охраната на паркинга. А на моята машина също са точили бензин. И беше на охраняем паркинг, и я бях паркирал до палатката ми.
                          Не ме е яд за 10 литра бензин, но за времето за което се точе бензина може да се избутат 3 машини извън парка, нали?
                          Предпочитам да платя повече и да пия и спя спокойно.
                          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                          Коментар


                          • От: Тема за акъли

                            По-миналата година 2014 в Самоков ми направи впечатление точно охраняването на бивака цяла нощ сот обикаляха около бивака. Другото нещо беше, че без пропуск никой не можеше да влезе в бивака и това се проверяваше в бивака имаше само хора дето участват в състезанието. Тази година беше малко по-разпусната работа, но тази година нямаше такса. И аз съм на мнение, че това трябва да се помисли.
                            Нukога не се отkазвай от нещо nредu да uзnробваш всuчкu възможнu начuнu , за да го nостuгнеш !

                            Коментар


                            • От: Тема за акъли

                              Първоначално публикуван от Stani WR Преглед на мнение
                              По-миналата година 2014 в Самоков ми направи впечатление точно охраняването на бивака цяла нощ сот обикаляха около бивака. Другото нещо беше, че без пропуск никой не можеше да влезе в бивака и това се проверяваше в бивака имаше само хора дето участват в състезанието. Тази година беше малко по-разпусната работа, но тази година нямаше такса. И аз съм на мнение, че това трябва да се помисли.
                              Такса нямаше ама СОТ пак имаше.Всички състезатели няма как да ги запомнят но важното е,че разпознават всички околийски айдуци.Та с две думи ИМА СИ ЗНАЧЕНИЕ.

                              Коментар


                              • От: Тема за акъли

                                Имам конкретно предложиние и моля набързо да се обсъди, като участие вземат предимно шефовете на клубове и организаторите на състезания !

                                Има предложение от Бухово за състезание там. Тъй като календарът през този сезон е твърде препълнен, предлагам, да отпадне Шипка - Емине и на негово място да влезе буховското състезание.
                                Знаете, че районът там е от култовите за ендуро и замяната ще си заслужава !
                                Можем буквално "да наврем" някъде буховския кръг, но мисля, че няма да се получи добре, затова предлагам тази промяна.
                                Чакам бързи отзиви ...
                                Ендурото и сексът не са шега работа !
                                -------------
                                Животът се измерва с броят на издишванията !

                                http://sixdayscrazyjob.com
                                http://crazy-job.com

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X