Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Fox FX-131 MGT

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Fox FX-131 MGT

    След като се нарадвах на рояк китайчета реших да се обзаведа с нещо по-разкошно. Отначало се бях наточил на Esee 4, но това няка ме грабна повече, а за модела не намирам много инфо от първа ръка:
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:fox_pro-hunter.jpg
Прегледи:1
Размер:44.9 КБ
ID:6073249
    та какво викате - за около 230 кинта бива ли?
    В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

  • #2
    От: Fox FX-131 MGT

    Какви са кинтите,дай някакви данни за това,че и на мен ми харесва еле ако е нинджа черно
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • #3
      От: Fox FX-131 MGT

      Бенцбос, нещо си разсеян той е написал 230.
      Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
      0882 52 00 52 - Жоро

      Коментар


      • #4
        От: Fox FX-131 MGT

        Лева или нормални,това ми беше въпроса,от нормалните са явно,че толкова вървят из нета.

        Кинтите тук и там са различен цвят та питам да знам от кои.
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • #5
          От: Fox FX-131 MGT

          BGN е, то и това ми е над психологическата граница, какво остава за "нормални"....
          Ето малко сухи ТТ:
          Острие L: 11 см, дебелина 5 мм;
          Нож L: 23 см;
          Дръжкa: Микарта,
          Стомана: N690Co, HRC 58-60;
          Teglo 210 гр.:
          В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

          Коментар


          • #6
            От: Fox FX-131 MGT

            Взимай и не го мисли, отначало ще те заболи като даваш парите - после, ще забравиш!
            Ножа е много добър, а стоманата е супер.
            Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
            0882 52 00 52 - Жоро

            Коментар


            • #7
              От: Fox FX-131 MGT

              Много по-късо острие за сгъвалка от същата стомана ми направиха за 110 лв.
              Бенцбос, то тук ние истински пари не виждаме, та по-подразбиране приемаме, че са лв.
              Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
              0882 52 00 52 - Жоро

              Коментар


              • #8
                От: Fox FX-131 MGT

                Едно не мога им разбера на производителите - стоманата N690Co - повече от добра неръждавейка, и те я покрили ...с нещо си! Явно е "хит" в "тактикъл командосията"/windwarrior, къде си?/. Аз не бих го взел, лично мнение.
                "Make love, not war!"

                Коментар


                • #9
                  От: Fox FX-131 MGT

                  Като го поожулиш ще си намериш занимавка да го шлайфаш и полираш. Тъкмо ще си поддържаш уменията и ще си тренираш фината моторика на ръцете. На теб пък тези умения са ти нужни и в работата и в хобито. А за ножа - формата ми харесва. За покритието - и аз не бих го взел с черното покритие, а ако го има без него.
                  Jeep Cherokee - Liberty 2.8 CRD
                  First impression is not always true. Get inspired.
                  Qualis vir, talis et oratio. (Какъвто човекът, такава и речта му.)Seneca
                  Reading is sooo boring, unlike writing!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Fox FX-131 MGT

                    Първоначално публикуван от dok_vd Преглед на мнение
                    Едно не мога им разбера на производителите - стоманата N690Co - повече от добра неръждавейка, и те я покрили ...с нещо си! Явно е "хит" в "тактикъл командосията"/windwarrior, къде си?/. Аз не бих го взел, лично мнение.
                    За стоманата - нищо не мога да кажа, нямам личен опит. Че са я вапцали в черно и на мен не ми харесва, ама да речем че това не променя ТТД на самия нож.Това което ми прави впечатление, че поне според картинката, ножа е мислен за работа с ръкавици - грубовата текстура на чирените, и доста агресивно изглеждаща, едра насечка за палеца.
                    Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Fox FX-131 MGT

                      Ножа все пак е с ловна насоченост, така че би трябвали да е удобен за ползване и без ръкавици. М/у другото понеже оплюхте черния вариант (който на мен ми допада повече) има и класически полиран с дървени чирени:
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:fox_pro-hunter.jpg
Прегледи:1
Размер:38.6 КБ
ID:5628307
                      - разколебахте мe, а мислех днес да го викам ....
                      Последно редактирано от bushiDO; 08-12-14, 10:19.
                      В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                      Коментар


                      • #12
                        От: Fox FX-131 MGT

                        Ножа ти ще си го ползваш,така че поръчвай си който ти харесва на теб.Иначе Фокс не са нищо особено в смисъл средна хубост са не са и лоши.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Fox FX-131 MGT

                          Първоначално публикуван от goiko Преглед на мнение
                          Ножа ти ще си го ползваш,така че поръчвай си който ти харесва на теб.Иначе Фокс не са нищо особено в смисъл средна хубост са не са и лоши.
                          Ако можех да го видя със сигурност щях да по-лесно да избера, но в България избора е малко виртуален, а аз за първи път се решавам да дам на 60 лв. та затова са тези радини вълнения...

                          Ако Fox са средна хубост за тия пари какво би могло да бъде като алтернатива? Примерно Esee 4 обмислях, но чисто визуално фокса повече ми хареса като вид, а и като материал като че ли е предпочитан пред 1095...
                          В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                          Коментар


                          • #14
                            От: Fox FX-131 MGT

                            Като го поръчаш, постни снимки, да го видим в детайли, че и на мен ми се нрави. А черния цвят си е точно тактикъл-командосия, сакън като колиш врага ношем да не блесне остирето в отразена светлина и да те издаде или пък денен на слънцето да те видят отдалеч заради случаен отблясък. Това е основния смисъл качествени остриета да се почернят, да нямат отражение и да не белстят.
                            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                            www.ADV-Bulgaria.com

                            Коментар


                            • #15
                              От: Fox FX-131 MGT

                              Стил нинджа и на мен ми харесва ма за това описаното горе,за ловен по-добре чисто острие без мазаница по него.

                              Есее 4 го пускат нерьждавейка,метнаха ми майлче,че иде и да съм им пратил парите ма се ослушвам още.
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X