Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мотокар или котка в чувал....?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Мотокар или котка в чувал....?

    Коментар


    • #32
      От: Мотокар или котка в чувал....?

      Фильо, ей туй 203U74664CL ти казва, че маторката е оригинал ингилизки Перкинс. След малко имаш и за него на мейла.
      Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

      Коментар


      • #33
        От: Мотокар или котка в чувал....?

        https://www.youtube.com/watch?v=hByh_fde5FI

        Относително масов двигател е .
        Последно редактирано от Георги Крумов; 17-12-14, 17:09.

        Коментар


        • #34
          От: Мотокар или котка в чувал....?

          [QUOTE=Георги Крумов;2655784...
          Относително масов двигател е .[/QUOTE]

          Относително масов,ама не в България.И относително дрът...Днес от една фирма за ремонт на кари ми обявиха цена за дюза,колкото върви втора употреба варненски перкинс комплект...

          ПП.Дедо Коко,изпратих ти на мейла няколко снимки на мотора.Ако можеш качи ги тук,че аз съм малко инвалид на тая тема...

          Коментар


          • #35
            От: Мотокар или котка в чувал....?

            Тези от раховицата дали няма да станат ако искаш ще сравним размери някакви.Все пак явно сърбите са "крали" от перкинс.

            Коментар


            • #36
              От: Мотокар или котка в чувал....?

              По молба на Фильо:


              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0100.jpg
Прегледи:1
Размер:92.2 КБ
ID:5629569

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0099.jpg
Прегледи:1
Размер:160.3 КБ
ID:5629571

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0098.jpg
Прегледи:1
Размер:134.3 КБ
ID:5629574

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:nr_cav.jpg
Прегледи:1
Размер:74.3 КБ
ID:5629575
              Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

              Коментар


              • #37
                От: Мотокар или котка в чувал....?

                Първоначално публикуван от Emil_Pz Преглед на мнение
                Тези от раховицата дали няма да станат ако искаш ще сравним размери някакви.Все пак явно сърбите са "крали" от перкинс.
                Колега,я питай какви пари ще искат на тези дюзи.Ако можеш да снимаш ГНП-то и стартера,ще ти бъда благодарен.Явно има сериозна прилика.

                Коментар


                • #38
                  От: Мотокар или котка в чувал....?

                  След два месеца търсене и лутане в противоречива информация,най после попаднах на правилния човек.Бивш работник в завод "Средец",по настоящем занимаващ се с ремонт на кари.Този модел е от първите мотокари с ХДП.Двигателя е оригинален английски перкинс 4.203.ХДП-то е американско.Въобще,много малко български части има в този модел.Даже и дизайна не бил наш.Изнасяни са по второ направление и много малко машини от този модел са останали в България.За вътрешния пазар са комплектовани със сръбското подобие на перкинс,наречено "Раховица".Оказа се,че човека има чисто нови дюзи,които ми продаде на съвсем прилична цена,въпреки че знае за дефицита им в България.Особеното в тези дюзи са разпръсквачите,защото впръскването е пред камерно.Работното налягане е 139 атм.Надявам се следващата седмица да му чуя гласа.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Мотокар или котка в чувал....?

                    Двигателя вече работи перфектно...Жиците са в окаяно състояние.Трябва ми схема на ел инсталация.Предполагам че са сходни с рекорд 2.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Мотокар или котка в чувал....?

                      Първоначално публикуван от dedoKoko Преглед на мнение
                      По молба на Фильо:
                      ...
                      Пак ша са молим...Имаме актуални снимки на мотокароподобно...Трудно ми е да ги закарам до пощата,ама аз обичам да ми е трудно...Котката си призна че е мотокар,дори и без повдигателната уредба....

                      Коментар


                      • #41
                        От: Мотокар или котка в чувал....?

                        От 15 април мотокара е в пълна изправност,без фарове и мигачи.Работи безупречно и е много полезен.Оказа се,че работата по повдигателната уредба е повече от колкото по самия мотокар.Освен,че не е оригинална е претърпяла и зверска експлоатация.Височината и също не ме устройваше,щото с нея мотокара е висок 3 м в покой,а при мен вратите са на 2,4м.Отделно от това липсваха конзолите за присъединяване към мотокара,а виличната платформа ставаше единствено за скрап.Щетите по направляващите ролки се оказаха по малко от колкото очаквах.Такъв мазохизъм не си бях причинявал отдавна,но "яздейки" резултата,мога да кажа че изпитвам оргазъм.И понеже не съм качвал снимки отдавна,ще помоля дедо Коко или друг ентусиаст да стори това.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X