Обява

Свий
Няма добавени обяви.

съвет за Джип след 2000г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: съвет за Джип след 2000г.

    Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
    Шшшшт! Няма да обиждаш паркета
    Всъщност на мен ми хареса въпроса с лошите отзиви, много ми е интересно какви са.
    Да, а някой може ли да ми каже за коя джипка няма лоши отзиви. Щом има мнение то е субективно, може да е аргументирано, може и да не е, така че не се връзвайте толко. Хора всякакви, отзиви също.

    Коментар


    • #17
      До: съвет за Джип след 2000г.

      Първоначално публикуван от Victor Преглед на мнение
      Да, а някой може ли да ми каже за коя джипка няма лоши отзиви. Щом има мнение то е субективно, може да е аргументирано, може и да не е, така че не се връзвайте толко. Хора всякакви, отзиви също.
      Ами то всеки си има силни и слаби страни, няма пълно щастие.

      Коментар


      • #18
        До: съвет за Джип след 2000г.

        Добре препоръчаите ми някои модел плюсове минуси и т.н.

        Коментар


        • #19
          До: съвет за Джип след 2000г.

          Първоначално публикуван от rrsss Преглед на мнение
          Добре препоръчаите ми някои модел плюсове минуси и т.н.

          А тавата от баничките.

          Първо кажи какво лошо си чул за Черокитата.
          После за какво ти трябва джип.
          В смисъл къде ще го караш.

          Коментар


          • #20
            До: съвет за Джип след 2000г.

            че бил нестъбилен и се чупел нямало части и били скъпи-искам джип за града и планината но не с някакви състезателни намерения като дизаин и комфорт много ми допада

            Коментар


            • #21
              До: съвет за Джип след 2000г.

              Аз като много начинаещ (и във офроуда и във форума)ще ти споделя , че в този форум преди да питаш за нещо е добре да отделиш време да прочетеш по темата (със сигурност има много написано)и чак тогава да задаваш (конкретен)въпрос, иначе (понеже хората са доста технически грамотни, а и интелегентни)ще те вземат на майтап(аз го смятам за нормално),затова за да не се отблъснеш от тук - не задавай въпроси без подготовка (в началото и аз бях така - с рогата напред)(извинявам се за спама)
              Dacia Duster 1.6 CSe 115 4x4

              Коментар


              • #22
                До: съвет за Джип след 2000г.

                Нестабилен какво значи? Че се обръща на напречен наклон по-голям от 45 градуса, или че като караш с 200 малко по-трудно се взимат завоите? И какво значи много се чупи? Тука хората всяка седмица чупят Патроли и G-класи и никой не казва че са много чупливи. Като си купиш дарак като сглобен от колегата който търсеше едно(!!!) бутало на старо(!!!) за Вранглер ще се чупят разбира се. Части има почти всякакви и също доста хора от тук си доставят от САЩ, а цените са в пъти по-ниски на частите от тези на японските или европейските машини. За справка темата за цените на резервните части.
                Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                Коментар


                • #23
                  До: съвет за Джип след 2000г.

                  Първоначално публикуван от rrsss Преглед на мнение
                  че бил нестъбилен и се чупел нямало части и били скъпи-искам джип за града и планината но не с някакви състезателни намерения като дизаин и комфорт много ми допада
                  Ами то колега всичко се чупи. Аз лично не ги харесвам по субективни причини, иначе са си яки машинки, има доста марки които се чупят доста повече. За това си има статистика, намираш и четеш. Това дето го пишат по нашите издания в рубриката автомобила на старо в повечето пъти е смях. А и които измисли такава дето не се чупи ще вземе нобелова награда. Всичко се чупи! Факт! Има много по чупливи марки. горещо препоръчвам голям бензинов двигател за да усетиш характера на марката. Частите от официален вносител са като на другите официални вносители но се намират и "алтернативни" на добри цени. Успех.

                  Коментар


                  • #24
                    До: съвет за Джип след 2000г.

                    мисля да се спра на модела гранд Чероки 2.7дизел 2003г.-интересувам се дали е сполучлив модел и направо да го взимам

                    Коментар


                    • #25
                      До: съвет за Джип след 2000г.

                      Първоначално публикуван от rrsss Преглед на мнение
                      мисля да се спра на модела гранд Чероки 2.7дизел 2003г.-интересувам се дали е сполучлив модел и направо да го взимам
                      Двигателя е на Мерцедес, на мен този ми е любимия от Грандовете.

                      Коментар


                      • #26
                        До: съвет за Джип след 2000г.

                        Първоначално публикуван от rrsss Преглед на мнение
                        мисля да се спра на модела гранд Чероки 2.7дизел 2003г.-интересувам се дали е сполучлив модел и направо да го взимам
                        Добра е машината, само преди да взимаш виж и прочети това:
                        http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=12809
                        Ако всичко е наред, взимай и се радвай.
                        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X