Обява

Свий
Няма добавени обяви.

проблем с чистачките на форд маверик

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • проблем с чистачките на форд маверик

    Проблема е ,че както работеха лявото рамо спря да се движи най вероятно се е откачило от лостовата система.Ако може някой натъквал се на такъв проблем да каже от къде най лесно да достигна до лостовете.Отдолу от към педалите или трябва да се разглобяват пластмасите пред прозореца.

  • #2
    От: проблем с чистачките на форд маверик

    Не съм отварял Маверик ама мисля, че след Москвич 2140 вече няма автомобил, на който механизма на чистачките да е в купето.
    "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
    Неизвестен мъдрец

    Коментар


    • #3
      От: проблем с чистачките на форд маверик

      Махаш рамената, махаш пластмасата под тях. После и сам ще се ориентираш.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #4
        От: проблем с чистачките на форд маверик

        Снощи на тъмно не можах да погледна но тази сутрин видях, че ги няма от вътре . Нещата ще станат както казва спарки .Благодаря за усилията все пак.

        Коментар


        • #5
          От: проблем с чистачките на форд маверик

          Достигнах до лостовете и се оказа откачен лоста . Но на лоста има пластмасова шапка в която влиза ябълчицата и е износена.За момента го измислих, абе направо си го побългарих но ми се иска да си намеря нова или втора употреба в добро състояние да си е както трябва .Така е направено ,че като се износи да не се смени само шапката която е пресована в лоста а да се търси целия лост ама какво да се прави.Ориентирайте ме ако може дали има такива нови или да търся втора ръка здрав.

          Коментар


          • #6
            От: проблем с чистачките на форд маверик

            Преди да свалиш каквото и да е, виж да не се е разхлабило рамото и да превърта в оста.
            "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
            Неизвестен мъдрец

            Коментар


            • #7
              От: проблем с чистачките на форд маверик

              Не не просто беше паднал левия лост за лявото рамо.

              Коментар


              • #8
                От: проблем с чистачките на форд маверик

                Щом е паднал сега (предполагам е на пластмасова ябълка), като му натежи снега ще падне още по-бързо. Сменяй докато е време, че се кара кофти без чистачки ...
                "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                Неизвестен мъдрец

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X