Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спринтер, отдушник на резервоара.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Спринтер, отдушник на резервоара.

    Не'кви идиоти преди мен са набутали маркуча на отдушника на резервоара по странен начин в колоната покрай гърловината за пълнене и не мога да видя как трябва да бъде. Резервоара в момента е пълен и не мога да измъкна гърловината.
    Някой ако знае как е или ако има картинка, каталожна страница с частите там или каквото и да е . Гледам да съм подготвен като намалее горивото.
    Спринтер 413 макси. 2001-2 година.

    С тоя прегънат отдушник зареждам по 20 минути и след мене остава 5 кила нафта на земята....
    Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
    Към модераторите-А изтрийте го сега.
    Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

  • #2
    От: Спринтер, отдушник на резервоара.

    http://www.neoriginal.ru/cat/mb/part...3072___/47_015


    Тва трябва да е. Ако не - там цъкай по поделите че не ги знам на изуст спринтерите.

    Кво ми стана с фланецот
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #3
      От: Спринтер, отдушник на резервоара.

      Нещо такова тре'а да е. Само не схващам как се стяга скобичката на това маркуче.,..... вътре в колонката,. ама...@#!&$%#$%#$#@

      Нема фланец. Оня, къде държи ключЕвете от гаража е на почивка. Ега се повърне до утре.
      Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
      Към модераторите-А изтрийте го сега.
      Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X