Обява

Свий
Няма добавени обяви.

От къде може да се закупи глава за Тойота Ландкруйзер 70 3.0 125 коня 1 KZ-T

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От къде може да се закупи глава за Тойота Ландкруйзер 70 3.0 125 коня 1 KZ-T

    От къде може да се закупи Нова глава за Тойота Ландкруйзер KZJ 70 3.0 125 коня 1 KZ-T.И на кой пройзводител да е?Чух че имало испански-италянси и китайски .Моля който се есблъсквал с този проблем да сподели .И евентуално да даде информация от къде в България може да се поръча и закупи .

    Благодаря предварително
    TODAY TOMORROW [COLOR=red]TOYOTA[/COLOR]

  • #2
    От: От къде може да се закупи глава за Тойота Ландкруйзер 70 3.0 125 коня 1 KZ-T

    Аз се сбъсках с този проблем. Свалихме главата на нашата тоyota и я заваряхме. Не ти препоръчвам този варянт ,защото не останах доволен. А за нова разпитаи в Ауто+ , Евро 07...

    Коментар


    • #3
      От: От къде може да се закупи глава за Тойота Ландкруйзер 70 3.0 125 коня 1 KZ-T

      За заварка не става понеже е спукана точно на леглото на всмукателния клапан .А и заварката знам че е временна работа .За това търся нова .
      TODAY TOMORROW [COLOR=red]TOYOTA[/COLOR]

      Коментар


      • #4
        От: От къде може да се закупи глава за Тойота Ландкруйзер 70 3.0 125 коня 1 KZ-T

        Друга е дилемата .Звънях тук там и цени различни и марки също .Казаха ми че Испанските АМС били сполучливи .То че пари ще се дават е ясно .нО ВЪПРОСА Е КАКВО ЩЕ СВЗЕМЕ КАТО КАЧЕСТВО.
        TODAY TOMORROW [COLOR=red]TOYOTA[/COLOR]

        Коментар


        • #5
          От: От къде може да се закупи глава за Тойота Ландкруйзер 70 3.0 125 коня 1 KZ-T

          Първоначално публикуван от Sensation Преглед на мнение
          Друга е дилемата .Звънях тук там и цени различни и марки също .Казаха ми че Испанските АМС били сполучливи .То че пари ще се дават е ясно .нО ВЪПРОСА Е КАКВО ЩЕ СВЗЕМЕ КАТО КАЧЕСТВО.
          Купувал съм такава на Амс и е на около 50-60 хиляди км няма проблеми. Цена около 1200 лв
          Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!
          Suzuki Grand Vitara 2.5 V6
          Mercedes Benz ML55 AMG
          Ицо - 0888Ч6Ч6Ч6

          Коментар


          • #6
            От: От къде може да се закупи глава за Тойота Ландкруйзер 70 3.0 125 коня 1 KZ-T

            AMC е лидер в производството на глави. Купувал съм и сменял такива на повечето марки и модели от списъка с джипките във форума. Не е имало проблеми с качеството.
            Последно редактирано от Аndro 160; 30-11-14, 07:07.

            Коментар


            • #7
              От: От къде може да се закупи глава за Тойота Ландкруйзер 70 3.0 125 коня 1 KZ-T

              Дайте телефон и контакти на фирми от които може да се закупи.И да попитам пише ли на самата глава пройзводитела .И къде точно ?
              TODAY TOMORROW [COLOR=red]TOYOTA[/COLOR]

              Коментар


              • #8
                От: От къде може да се закупи глава за Тойота Ландкруйзер 70 3.0 125 коня 1 KZ-T

                Balkanparts е фирмата която ми дава добри цени. Ако трябва помощ звънкай.
                Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!
                Suzuki Grand Vitara 2.5 V6
                Mercedes Benz ML55 AMG
                Ицо - 0888Ч6Ч6Ч6

                Коментар


                • #9
                  От: От къде може да се закупи глава за Тойота Ландкруйзер 70 3.0 125 коня 1 KZ-T

                  Първоначално публикуван от ico_net Преглед на мнение
                  Balkanparts е фирмата която ми дава добри цени. Ако трябва помощ звънкай.
                  Благодаря колега .Ще се възползвам от помощта ти . Благодаря
                  TODAY TOMORROW [COLOR=red]TOYOTA[/COLOR]

                  Коментар


                  • #10
                    От: От къде може да се закупи глава за Тойота Ландкруйзер 70 3.0 125 коня 1 KZ-T

                    Главата закупена АМС от Евро 07. За информация !Сега ми трябват подложни шайби на пуловете .3 броя -3.25мм 4 броя 3.15мм 1 брой-3.10мм.Давайте съвет от къде .? Предложиха ми вариант подложни шайби от Фиат Дукат но Ф40 да се намалят на Ф37 какъвто е на 1KZ
                    TODAY TOMORROW [COLOR=red]TOYOTA[/COLOR]

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X