Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос относно електрическата инсталация

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос относно електрическата инсталация

    Имам един въпрос относно трх 400 ,мисля да си купя и от снимките които виждам ясно се вижда че на този модел на хонда акумулатора е отстрани и не е защитен от вода и кал ,също както и релето , та въпроса ми е дали ще стане нещо на инсталацията ако се намокри а то няма как да не стане защото точно под калника ще хвърга много вода и кал .Трябва да правя някакви предпазители или тем подобни или просто заради това да не купувам хондата

  • #2
    От: Въпрос относно електрическата инсталация

    Не се притеснявай, няма проблем с мокренето , то се отича , принципно там има пластмасов капак явно го няма, той предпазва до някаде!

    Коментар


    • #3
      От: Въпрос относно електрическата инсталация

      Първоначално публикуван от danchot Преглед на мнение
      Не се притеснявай, няма проблем с мокренето , то се отича , принципно там има пластмасов капак явно го няма, той предпазва до някаде!
      Колега надявам св да е така ще се доверя все пак това е хонда и не вярвам да не са го измислили Поздрави

      Коментар


      • #4
        От: Въпрос относно електрическата инсталация

        Имаме няколко хонди с който караме , само една има капак и пак се мокри вси4ко

        Коментар


        • #5
          От: Въпрос относно електрическата инсталация

          и като е мокро има ли проблеми ?

          Коментар


          • #6
            От: Въпрос относно електрическата инсталация

            намажи клемите с малко гресчица или има спрей4ета макарче след миене от водоструика пак сте тряя пръскаш!

            Коментар


            • #7
              От: Въпрос относно електрическата инсталация

              ма караи и си прави кефа , ще ти направи впечатление като почне да има проблеми

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X