Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лодки разни

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Лодки разни

    Не,наритахме ги легнали,че се мятат на вълните,просто така са сложени за в марината.
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • От: Лодки разни

      То проблема не са фотьойлите, погледни капака в ляво от тях- това като се разклати, и ти се качваш горе, и те халоса по тиквата... Инджинерин...
      https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

      Коментар


      • От: Лодки разни

        Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
        То проблема не са фотьойлите, погледни капака в ляво от тях- това като се разклати, и ти се качваш горе, и те халоса по тиквата... Инджинерин...
        Да не би да са го оставили без добър фиксатор?! Съмнява ме - все пак инджинерин го е правил
        Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
        Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

        Коментар


        • От: Лодки разни

          Не се съмнявай,един як амортисьор го държи отворен в марината,главната думичка в изречението е МАРИНАТА.

          Да не говорим,че капака отворен е над дръжката за която се държиш като слизаш,залитнеш ли вместо нея хващаш капака.Тя си е дръжка той като е затворен ма като е затворен за какво ми е тя........Не залитай,че падаш с все капака.

          Няма да продължавам,докарахме я,само генератора умря,утре в 5 сутринта друга.
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • От: Лодки разни

            Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
            Не се съмнявай,един як амортисьор го държи отворен в марината,главната думичка в изречението е МАРИНАТА....
            Имах предвид фиксатор, както се прави на нормалните люкове - или 'кука', с която да го закачиш в отворено положение, или храповик на мястото на амортисьора..
            Ама явно наистина е правено за марината от дизайнер, а не от инженер
            Това е като 'пернишките' голфове с алуминиеви джанти от страната на дискотеката - да изглежда добре пък другото - да му мислят моряците
            Последно редактирано от slowtraveler; 12-06-15, 07:42.
            Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
            Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

            Коментар


            • От: Лодки разни

              Фиксатора е ластик с куки който си носиш,че ако ти кажа капака на машинното как е или пък тоя на генератора.....ма няма да ти казвам,ти се сещаш.
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • От: Лодки разни

                Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                Фиксатора е ластик с куки ....
                Да, за по-леки люкове става Пък и е лесно решение, което можеш да си го носиш в джоба..
                Аз имах предвид на 'инженерно' ниво как го правят, ама явно го правят само за моряци, не за туристи
                Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                Коментар


                • От: Лодки разни

                  На изложението за лодки:
                  -"Тоя райбер там за какво е?"
                  -"Ами за да държи капака да не те халоса по тиквата като се разклати лодката"
                  -"Оооо, тая явно много се клати, за да има такива райбери... Я да потърсим друга!"

                  Що да плашиш навалицата, я си носи лaстик!
                  https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                  Коментар


                  • От: Лодки разни

                    Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                    На изложението за лодки....
                    Хахахаха - напълно е вероятно така да мислят
                    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                    Коментар


                    • От: Лодки разни

                      Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                      Хахахаха - напълно е вероятно така да мислят

                      На мене ми плащат понякога да ходя по изложения, да се излагам, и да обяснявам защо в кенефа трябва да се пикае седнал и за чий е турната тая трамвайна дръжка там. Е няма оправия, то те гледа с един влажен поглед, рупа ли рупа, и аха да ти проговори.

                      Прави лодки за продаване а не за обясняване. После що си трошали кокалите докато пикаят...
                      https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                      Коментар


                      • От: Лодки разни

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image.jpg
Прегледи:1
Размер:99.7 КБ
ID:5666261

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image.jpg
Прегледи:1
Размер:145.5 КБ
ID:5666262

                        Oceanis 35
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • От: Лодки разни

                          Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                          .... и да обяснявам защо в кенефа трябва да се пикае седнал ...
                          Я съм мъж бе - как ще ме караш да пикая седнал
                          BENZBOSS, а така... Какви са тези 20-25 възла - я малко по-спокойно - равно море, лек ветрец... Бирата в хладилника...
                          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                          Коментар


                          • От: Лодки разни

                            Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                            Я съм мъж бе - как ще ме караш да пикая седнал
                            BENZBOSS, а така... Какви са тези 20-25 възла - я малко по-спокойно - равно море, лек ветрец... Бирата в хладилника...
                            Виж сега, аз си го казвам как трябва да е, ти как ще пикаеш, то си е за тебе. Само да спомена, че бравата на кенефа е символична, крена е 30 градуса, и като си подпреш мъжкия задник на вратата, точно като се навеждаш да си смъкнеш гащите, бравата ще тресне, и ти грациозно ще прелетиш през кабината със смъкнати гащи. Ние понеже знаем за "аз съм мъж", и понеже ни се пие бира, ще сме готови с фотоапаратите. Идея нямаш една проста снимка колко бири може да ти докара... После ще се усетиш, че даже и у вас пикаеш клекнал. Ама ти тия работи ги знаеш де, що ме караш да обяснявам на навалицата, ще ми намалеят бирите!
                            https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                            Коментар


                            • От: Лодки разни

                              Вали и няма автопилот,какви бири,какви 5 долара
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар


                              • От: Лодки разни

                                Кептън ми ела насам - тук не вали. 25 грауса.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X