Обява

Свий
Няма добавени обяви.

МОЛЯ ЗА ПОМОЩ ПРИ ИЗБОР НА МОДЕЛ ФРОНТЕРА 3.2 БЕНЗИН ИЛИ 2.2 БЕНЗИН

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • МОЛЯ ЗА ПОМОЩ ПРИ ИЗБОР НА МОДЕЛ ФРОНТЕРА 3.2 БЕНЗИН ИЛИ 2.2 БЕНЗИН

    Здравейте колеги не разбирам от джипове и от там идва проблема ми пред които съм изправен последните няколко месеца а именно, че не мога да реша към кой модел джип да се насоча.За всички джипки които ще изредя по надолу имам само няколко критерии 1- да е дълга база,2- да има климатик и задължително да бъде бензин за да му сложа газ след покупката.Защото имах дизел и теглих доста и повече до края на живота не искам и да чуя за дизел......Чудя се м/у ОПЕЛ ФОРНТЕРА 3.2 БЕНЗИН ОПЕЛ МОНТЕРЕЙ 3.2 БЕНЗИН (ИСУЗО ТРОПЪР), НИСАН ТЕРАНО 2.4 БЕНЗИН (ФОРД МАВЕРИК),МИЦУБИШИ ПАДЖЕРО 3.0КБ 177 КС. БЕНЗИН.Джипа ми трябва да го карам като ежедневна кола в града и извън и да ходя на лов по гората с него.Ще помоля ако може някой ако естествено не е проблем да си остави телефона за връзка с него защо много не разбирам от форума и от компютри и не знам дали ще се оправя с по нататъчни публикации от моя страна.Също така ме интересува и разхода на фронтерата 3.2 Благодаря предварително на всички които ще ми обърнат внимание....

  • #2
    От: МОЛЯ ЗА ПОМОЩ ПРИ ИЗБОР НА МОДЕЛ ФРОНТЕРА 3.2 БЕНЗИН ИЛИ 2.2 БЕНЗИН

    Взимай Русата с по-големите бомби.
    no signature no problems

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X