Обява

Свий
Няма добавени обяви.

съвет за хюндай санта фе

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: съвет за хюндай санта фе

    Честно казано,колкото и да ми се иска да е бензин,почти не намирам бензинови варианти в Бг, та може и да кандисам на дизел.
    А пък ръчка,защото съм с някакви консвервативни схващания, че автоматикът е по-лабилен технически от ръчката, а и ако става въпрос за бензин с този почти 200 коньов двигател , градският разход сигурно ще е не малък.
    Така че слухтенето продължава.
    Поздрави.
    C-RV= CHROM -VANADIUM BY HONDA

    Коментар


    • #17
      От: съвет за хюндай санта фе

      Привет, колеги и за много безаварийни километри.
      Все още търсейки нашето Фе, попаднах на тази обява http://www.cars.bg/c1021802 .Същата я има и в мобилето.
      Все още не ми се е отворило време да отскоча да Бургас да я видя. На снимките изглежда добре, но цената и километрите й силно ме смущават за това ЕГН от 2006-та. И естествено от автокъщата твърдят ,че всичко и е ок на колата. Вкарана е от Италия Ако има колега от Бургас, дали би бил така добър,ако има възможоност и път да хвърли едно око и да сподели.
      Благодаря.

      ПС: макар че е писано, какъв би трябвало да е средният разход за такъв СУВ ?
      C-RV= CHROM -VANADIUM BY HONDA

      Коментар


      • #18
        От: съвет за хюндай санта фе

        [QUOTE=78aleks;2688105]Привет, колеги и за много безаварийни километри.

        Зрасти колега ! Засягаш болната тема - това ми беше мечтата - новия фейс след 2006г ръчка ,предно предаване и 7-местен и със круиз контрол - преди да купя маздата /трибют 2.3i -2005г/ Добре си се ориентирал ако още търсиш погледни в тази авто-къща не са лоши офертите има доста коли от гърция в добро състояние виж тази оферта мисля че е добра и трябва да е със гръцки документи http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...9&slink=8uq4ns

        Коментар


        • #19
          От: съвет за хюндай санта фе

          Привет,колега!
          Поради стечение на обстоятелствата така и не успях да видя въпросната кола в Бургас и тя изчезна от обявите-най-вероятно продадена
          Благодаря за подсказката за Сливен. Наблюдавам я от известно време, но евентуално ще мога да я видя на място в края на идната седмица, когато ще пътувам натам.Освен това на някои от снимките в далечината се вижда още едно-може би дизелово. Обаче от офертата излиза,че не е 6+1 , а аз точно такава търся. И тъй като пълно щастие няма, такава оферта излиза изключително рядко и все скъпи, вече се чудя, ако си взема 5 местно Фе, дали мога да си го конвертирам в 7 местно. В смисъл дали корейците за заложили идеята за опция 6+1 генерално и е въпрос на смяна на едни кори и поставяне на седалки . Има ли колеги с такъв опит или поне да са раздигали корите на багажника и да са констатирали нещо такова?
          Благодаря и доскоро.
          C-RV= CHROM -VANADIUM BY HONDA

          Коментар


          • #20
            От: съвет за хюндай санта фе

            Здравейте,колеги
            Предстои ми покупка на паркетно джипче, та като цяло съм се спрял на Санта Фе 2009 г. дизел автоматик 2,2 CRDI и Аутлендър 2009, ръчка дизел 2,2.
            И двете са на около 125 000 км от България.
            Моля за съвет кое от двете на с тези параметри е по читаво като правим уговорката,че това все пак са автомобили втора ръка, както и по евтино за подръжка,силни и слаби страни и др.
            Предварително благодаря!

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X