Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Предложение за среща на Ферозаджии от София.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Предложение за среща на Ферозаджии от София.

    Колеги собственици на Фероза, имам предложение някой ден да направим среща, и да споделим нагледно опит с колите си както и да направим нещо като сравнителни тестове, яхвайки някоя "чужда" Фероза. Аз лично съм много любопитен да видя "инпровизациите" правени по някои от тях. Предложението засега ми е порицип, без да имам идея кой ден точно. Тази седмица ми е удобна неделята.
    О899 2б2 1З2

  • #2
    До: Предложение за среща на Ферозаджии от София.

    Жоро, чудесно предложение, но се моля срещата да не е тази неделя - щерка ми има рожден ден. Иначе с голямо удоволствие който и да е ден от следващите weekends.

    Поздрави

    Коментар


    • #3
      До: Предложение за среща на Ферозаджии от София.

      Първоначално публикуван от Yan Преглед на мнение
      ........, но се моля срещата да не е тази неделя - щерка ми има рожден ден. .

      Поздрави

      Ихаа, щерка ти е родена ден преди мен.
      Иначе относно срещата- хубаво е да се реши поне седмица-две преди уречената дата, за да можем всички да си направим сметка. Хубаво е също да се съберем в покрайнините на София /например Бонсови поляни/ за да може да се тестват джипките, а и там е доста широко и подходящо /според мен/
      2015 KTM EXC 450 six days Argentina
      Toyota Land Cruiser KDJ 125

      Коментар


      • #4
        До: Предложение за среща на Ферозаджии от София.

        Първоначално публикуван от vladko33 Преглед на мнение
        Ихаа, щеика ти е родена ден преди мен.
        Все сте хубави хора

        Предлагам дата за среща на Ферозаджиите на 14 Октомври - неделя.

        Коментар


        • #5
          До: Предложение за среща на Ферозаджии от София.

          Първоначално публикуван от vladko33 Преглед на мнение
          Ихаа, щерка ти е родена ден преди мен.
          Иначе относно срещата- хубаво е да се реши поне седмица-две преди уречената дата, за да можем всички да си направим сметка. Хубаво е също да се съберем в покрайнините на София /например Бонсови поляни/ за да може да се тестват джипките, а и там е доста широко и подходящо /според мен/
          ОК идеята е добра. Чакаме включване от другите ферозаджии относно предложението.
          Yan организирай подобаващ купон на дъщеря си.

          Владко, весело изкарване и на твоя РД.

          За останалите ферозаджии ще споделя, че на Yan Ферозата е направена с доста впеатляващо задно окачване и то поради причина гнила рама.
          А бе има за какво да си "поплачем" и какво да се посъветваме.
          О899 2б2 1З2

          Коментар


          • #6
            До: Предложение за среща на Ферозаджии от София.

            Първоначално публикуван от Yan Преглед на мнение
            Все сте хубави хора

            Предлагам дата за среща на Ферозаджиите на 14 Октомври - неделя.
            За съжеление аз тогава съм ангажиран. Освен ако не е след 16.00 - 17.00 ч. Ако се реши да е тогава, ще се опитам да "разчистя" ангажимента, но не по рано от обяд.
            О899 2б2 1З2

            Коментар


            • #7
              До: Предложение за среща на Ферозаджии от София.

              Купонът за/на детето е задължителен - чака РД, като всяко хлапе, с голямо нетърпение. На Владо също весело изкарване.

              А че моята Фероза беше зле (меко казано)- така беше. Щеше да й падне задният мост - ресорите (в предната част) почти се бяха откъртили от рамата (толкова беше изгнила в задната си част) Това наложи цялостното преправяне на задното окачване и "изграждане" на рамата. Наистина има какво да си покажем и за какво да си поплачем като се видим.

              Коментар


              • #8
                До: Предложение за среща на Ферозаджии от София.

                Първоначално публикуван от iiiopo Преглед на мнение
                За съжеление аз тогава съм ангажиран. Освен ако не е след 16.00 - 17.00 ч. Ако се реши да е тогава, ще се опитам да "разчистя" ангажимента, но не по рано от обяд.
                14ти Октомври бе случайно избрана дата. Нека да бъде друга, щом тогава си ангажиран - Жоро предлагай

                Коментар


                • #9
                  До: Предложение за среща на Ферозаджии от София.

                  28-ми октомври, неделя? Просто предложение, има време до тогава. Казвайте ако сте съгласни?
                  О899 2б2 1З2

                  Коментар


                  • #10
                    До: Предложение за среща на Ферозаджии от София.

                    Звучи ми добре(28ми) на мен, но дотогава има много време, аз пък на 20ти имам ангажимент и след това ще мога да мисля по темата засега съм ХАОС в главата

                    Поздрави,
                    Бъдете живи и здрави!

                    Коментар


                    • #11
                      До: Предложение за среща на Ферозаджии от София.

                      И на мен ми звучи добре тази дата. Може да доразискаме датата и мястото тук, пък в отделна тема, в която да не пишем излишни коментари, да бъде пуснато окончателното решение за среща.

                      Относно мястото- подкрепям идеята ми от по-горе за Бонсови поляни. Чудесно място /стига да не вали/, а и срещата може да се съчетае с разходка на семейство , деца, гаджета , любовници, кучета....... абе кой каквото си има
                      2015 KTM EXC 450 six days Argentina
                      Toyota Land Cruiser KDJ 125

                      Коментар


                      • #12
                        До: Предложение за среща на Ферозаджии от София.

                        Първоначално публикуван от vladko33 Преглед на мнение
                        а и срещата може да се съчетае с разходка на семейство , деца, гаджета , любовници, кучета....... абе кой каквото си има
                        Само да не изведеш любовницата и там да срещнеш жената с любовник - колега някой
                        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Предложение за среща на Ферозаджии от София.

                          Първоначално публикуван от vladko33 Преглед на мнение
                          И на мен ми звучи добре тази дата. Може да доразискаме датата и мястото тук, пък в отделна тема, в която да не пишем излишни коментари, да бъде пуснато окончателното решение за среща.

                          Относно мястото- подкрепям идеята ми от по-горе за Бонсови поляни. Чудесно място /стига да не вали/, а и срещата може да се съчетае с разходка на семейство , деца, гаджета , любовници, кучета....... абе кой каквото си има
                          Аз съм ЗА макар, че не знам къде се намират. Предложи място на среща на тръгване за там.
                          О899 2б2 1З2

                          Коментар


                          • #14
                            До: Предложение за среща на Ферозаджии от София.

                            Добра идея за място на среща някъде в града или покрайнините, място добре известно, недвузначно без двойници предлагам пред КИНО АРЕНА МЛАДОСТ а.к.а. Бизнес Парк София има паркинг места безплатни...много...

                            Поздрави,
                            Бъдете живи и здрави!

                            Коментар


                            • #15
                              До: Предложение за среща на Ферозаджии от София.

                              Там и какички има вечер.... много...
                              Don't hunt IF you can't kill
                              първо 0883 после 333 накрая 448

                              LZ1BGD

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X