Обява

Свий
Няма добавени обяви.

PUCH 463 - 320

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: PUCH 463 - 320

    Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
    Което не означава че задния блокаж не е включен!Може проблема да е само в лампичката!
    Интересното е, че червената лампа на средния блокаж светва едва след като включа задния....
    I want out !!!

    Коментар


    • #62
      От: PUCH 463 - 320

      Ето при мен как е...това че не светят червено лампите не означава че не работят блокажите!При мен работят!
      и един поздравснимах сам докато карам .....на 90км.ч.всъшност е над 100....завоя дойде бързо!Инак може и по бързо,но трябва друг да снима!
      driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

      Коментар


      • #63
        От: PUCH 463 - 320

        Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
        Ето при мен как е...това че не светят червено лампите не означава че не работят блокажите!При мен работят!
        и един поздравснимах сам докато карам .....на 90км.ч.всъшност е над 100....завоя дойде бързо!Инак може и по бързо,но трябва друг да снима!
        Това специално заради мен ли го снима...., както и да е, шегувам се, благодаря ти, пак ще пробвам с моя гардероб , даже ще пусна и видео..., иначе твоя е резачка, и поздрави за правилната музика!!!
        I want out !!!

        Коментар


        • #64
          От: PUCH 463 - 320

          клипа е за теб и всички фенове на марката! А музиката. . аз съм фен на Метала от малък.....Жалко че понякога се налага да я намаля за да се насладя на рева на двигателя и тъжните погледи на разни гъзета с бегачки докато ги оставям в пушилката зад мен!
          driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

          Коментар


          • #65
            От: PUCH 463 - 320

            Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
            клипа е за теб и всички фенове на марката! А музиката. . аз съм фен на Метала от малък.....Жалко че понякога се налага да я намаля за да се насладя на рева на двигателя и тъжните погледи на разни гъзета с бегачки докато ги оставям в пушилката зад мен!
            Благодаря ти. Ето един клип от по-неприятно естество, реших да заснема проблема , за който писах по-горе. Това го прави при запалване на бензин и след като автоматично премине на газ, също така и в движение. След като загрее нормално и престои известно време, проблема изчезва чак до другата сутрин, а може и за няколко дни, просто както си пожелае...
            I want out !!!

            Коментар


            • #66
              От: PUCH 463 - 320

              Хммм....някаква диагностика за да се открие проблема??
              driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

              Коментар


              • #67
                От: PUCH 463 - 320

                Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
                Хммм....някаква диагностика за да се открие проблема??
                Нали писах вече, правиха и нищо не откриха, той и сега като се оправи "спи" на бензин и на газ, оборотите си падат и не мърдат и си върви много добре и с лекота. Ще търся диагностик, който се е сблъсквал с подобни проблеми и познава много добре тези мотори..., някой ако познава такъв, моля да ме насочи.
                I want out !!!

                Коментар


                • #68
                  От: PUCH 463 - 320

                  Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
                  и един поздравснимах сам докато карам .....на 90км.ч.всъшност е над 100....завоя дойде бързо!Инак може и по бързо,но трябва друг да снима!
                  Още не е измислено устройство с толкова памет, че да събере ускорението на моя Пух до 110... иначе бих ти показал клипче и аз...
                  edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                  Коментар


                  • #69
                    От: PUCH 463 - 320

                    Тва с къф инжекцион беше? Механичния?
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • #70
                      От: PUCH 463 - 320

                      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                      Тва с къф инжекцион беше? Механичния?
                      да!
                      I want out !!!

                      Коментар


                      • #71
                        От: PUCH 463 - 320

                        Проверява ли го със старт спрей/дезодорант дали смуче въздух? Това като се ебава, нали
                        Също така виж клапата на дебитомера дали е идеално права и дали се движи добре
                        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                        Коментар


                        • #72
                          От: PUCH 463 - 320

                          М104 не е с механичен инжекцион. Аз имам същия проблем, но на 2,8 л. мотор, който е същия. Никой не открива от къде идва проблема, не че много е търсено де. Забелязах, че се засилва с падане на температурите, лятото почти не се появява.
                          Ford Maverick II 2.3 XLT
                          Ford Mondeo MK5

                          Коментар


                          • #73
                            От: PUCH 463 - 320

                            Първоначално публикуван от Asen Kushlev Преглед на мнение
                            М104 не е с механичен инжекцион. Аз имам същия проблем, но на 2,8 л. мотор, който е същия. Никой не открива от къде идва проблема, не че много е търсено де. Забелязах, че се засилва с падане на температурите, лятото почти не се появява.
                            mb m104 engine
                            Bosch KE-Jetronic електронно контролирана, механична инжекция
                            Що ги объркваш хората?
                            ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                            Коментар


                            • #74
                              От: PUCH 463 - 320

                              Е извинявам се, не съм толкова добре запознат. От всичко четено знам, че механичната инжекция е на мотори до 92-93 г. Тоя поне на външен вид е същия като моя, а моя си има компютър(с който имах проблеми), а какво вече и е механично на инжекцията и каква е немеханичната инжекция на Мерцедес вече не знам. Ако съм заблудил някого - моля да ме извините.
                              п.п. При ремонт на главата, в сервиза ми чистиха клапата за празен ход, казаха ми, че понякога проблема е от нея, но не се оправи.
                              Ford Maverick II 2.3 XLT
                              Ford Mondeo MK5

                              Коментар


                              • #75
                                От: PUCH 463 - 320

                                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                                Проверява ли го със старт спрей/дезодорант дали смуче въздух? Това като се ебава, нали
                                Също така виж клапата на дебитомера дали е идеално права и дали се движи добре
                                Нямам време и възможност, при първи старт или е тъмно или бързам, огледах колекторите на око, от горе нищо нередно не се забелязва, освен това си мисля. че ако е от тях проблема ще бъде непрекъснат. Дебитомера е чисто нов, сменен точно преди да го купя, старият се търкаляше на пода.
                                Днес сутринта тръгнах и както обикновено, обичайните магарии, за 15 км. по шосе и градско ми скъса нервите. Спрях за няма 5 минути, запалих и всичко изчезна. Ето как работи и върви след престоя:

                                Чува се и пиукането при автоматично преминаване на газ.
                                Тук върви на газ, но нямаше къде повече да се изсиля

                                I want out !!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X