Обява

Свий
Няма добавени обяви.

PUCH 463 - 320

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: PUCH 463 - 320

    Първоначално публикуван от yankof Преглед на мнение
    няма място
    Имам флекс
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #32
      От: PUCH 463 - 320

      Първоначално публикуван от yankof Преглед на мнение
      няма място
      Повдигай...
      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

      Коментар


      • #33
        От: PUCH 463 - 320

        За 33-ки ти трябват нови пружини, че ми се вижда малко клекнала и да се отрежат тръбите зад предните колелета. Колкото до мотора, правят магарии от време на време, когато караш на газ преди да го угасиш го обърни на бензин за около 10 сек.
        Ако включваш средния блокаж да си знаеш, че на сухо лесно можеш да скъсаш предна полуоска, ако караш по мераклийски де.
        ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

        Коментар


        • #34
          От: PUCH 463 - 320

          Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
          За 33-ки ти трябват нови пружини, че ми се вижда малко клекнала и да се отрежат тръбите зад предните колелета. Колкото до мотора, правят магарии от време на време, когато караш на газ преди да го угасиш го обърни на бензин за около 10 сек.
          Ако включваш средния блокаж да си знаеш, че на сухо лесно можеш да скъсаш предна полуоска, ако караш по мераклийски де.
          Действително ми стои малко нисък, още не съм огледал окачването, ако се наложи пружини от 460 стават ли? Тръбите зад предните колела са отрязани. До колкото си спомням , ти си с такъв мотор, ...е така ли ще ме тормози туй желязо?...дали да не се почистят дюзите с ултразвук, поне това ми хрумва засега? Пробвал съм го това с гасенето на бензин, дори да е полезно, при мен няма съществен ефект...Блокажа на сухо не мисля да го включвам, въпроса е дали може в движение или трябва да се спре?
          I want out !!!

          Коментар


          • #35
            От: PUCH 463 - 320

            може да го включваш в движение но с ниска скорост!за 33ки ти трябват минусуви джанти или фланци инак опира при завой.високи пружини и истински амортисьори, инак става нестабилен!Моя със 110 е на 4000 оборота....Много са ми бавни дифовете. ...но инак набира до сто за 8-9 секунди от място и то с 33ки а по черен път е лудница. ..
            driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

            Коментар


            • #36
              От: PUCH 463 - 320

              Първоначално публикуван от yankof Преглед на мнение
              Действително ми стои малко нисък, още не съм огледал окачването, ако се наложи пружини от 460 стават ли? Тръбите зад предните колела са отрязани. До колкото си спомням , ти си с такъв мотор, ...е така ли ще ме тормози туй желязо?...дали да не се почистят дюзите с ултразвук, поне това ми хрумва засега? Пробвал съм го това с гасенето на бензин, дори да е полезно, при мен няма съществен ефект...Блокажа на сухо не мисля да го включвам, въпроса е дали може в движение или трябва да се спре?
              Средния блокаж можеш да си го цъкаш, но е по-комфортно дори по черно ако си караш на фул тайм стига да не вириш колелетата.
              С този мотор бе старата ми гелендийка и си имаше своите капризи. По принцип това е много здрав и надежден мотор. Пластмасовите колектори мога някога да се пукнат и да стане по-голям и трудно разбираем проблем. Вземи си стартов спрей и на прекъсващ двигател пръсни по колекторите и въздуховодите ,но не към смукателя на филтъра. Ако дърпа въздух веднага ще разбереш. Ще питам диагностика, който ползвам във Варна за контакт в София. Момъка е мерцедесов възпитанник и има и техника. Аз съм склонен да си мисля, че драмата е в резултат на газовото. Електрониката на мотора е с много финни настройки по механичната част и лесно се бъгва. Пружините стават от 460.
              За тормоза не се кахъри, тъкмо така ще си станете по-близки

              Гробаря, дай едно кръгче.
              ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

              Коментар


              • #37
                От: PUCH 463 - 320

                Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                ......

                Гробаря, дай едно кръгче.
                за фен като теб винаги!
                driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                Коментар


                • #38
                  От: PUCH 463 - 320

                  Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                  Средния блокаж можеш да си го цъкаш, но е по-комфортно дори по черно ако си караш на фул тайм стига да не вириш колелетата.
                  С този мотор бе старата ми гелендийка и си имаше своите капризи. По принцип това е много здрав и надежден мотор. Пластмасовите колектори мога някога да се пукнат и да стане по-голям и трудно разбираем проблем. Вземи си стартов спрей и на прекъсващ двигател пръсни по колекторите и въздуховодите ,но не към смукателя на филтъра. Ако дърпа въздух веднага ще разбереш. Ще питам диагностика, който ползвам във Варна за контакт в София. Момъка е мерцедесов възпитанник и има и техника. Аз съм склонен да си мисля, че драмата е в резултат на газовото. Електрониката на мотора е с много финни настройки по механичната част и лесно се бъгва. Пружините стават от 460.
                  За тормоза не се кахъри, тъкмо така ще си станете по-близки
                  Благодаря за съветите, ще го наблюдавам известно време и пак ще споделя,... ако се окаже , че имаш доверен и кадърен диагностик в София, ще бъда благодарен да ми дадеш някакви контакти
                  I want out !!!

                  Коментар


                  • #39
                    От: PUCH 463 - 320

                    Днес намерих време и погледнах под шкафа, с просто око се вижда , че пружините са твърде къси, което обяснява не типичната твърда возия за едно великолепно Г Ще се наложи да бъдат сменени с подходящите за модела, но да очаквам ли че и амортисьорите са по къси?
                    I want out !!!

                    Коментар


                    • #40
                      От: PUCH 463 - 320

                      Едва ли. Свали един преден и пиши колко му е хода.
                      ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                      Коментар


                      • #41
                        От: PUCH 463 - 320

                        Ако някой проявява интерес към шосейно окачване и има комплект пружини с оригинален размер, съм готов да ги разменим
                        I want out !!!

                        Коментар


                        • #42
                          От: PUCH 463 - 320

                          Първоначално публикуван от yankof Преглед на мнение
                          Ако някой проявява интерес към шосейно окачване и има комплект пружини с оригинален размер, съм готов да ги разменим
                          Честита коледа и хей, нама шосейно такова. Пружините са по модел, модификация и година на производство.
                          ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                          Коментар


                          • #43
                            От: PUCH 463 - 320

                            Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                            Честита коледа и хей, нама шосейно такова. Пружините са по модел, модификация и година на производство.
                            Честита Коледа на теб и на всички съфорумци!!! ,а за пружините просто така се изразих, но определено не ме кефят, въпреки стабилността
                            I want out !!!

                            Коментар


                            • #44
                              От: PUCH 463 - 320

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC04775.jpg
Прегледи:1
Размер:83.4 КБ
ID:5631678Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC04776.jpg
Прегледи:1
Размер:72.7 КБ
ID:5631679Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC04782.jpg
Прегледи:1
Размер:85.1 КБ
ID:5631681Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC04781.jpg
Прегледи:1
Размер:160.5 КБ
ID:5631682Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC04778.jpg
Прегледи:1
Размер:68.9 КБ
ID:5631683Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC04777.jpg
Прегледи:1
Размер:180.5 КБ
ID:5631680
                              I want out !!!

                              Коментар


                              • #45
                                От: PUCH 463 - 320

                                Това нещо ми прилича на пригаждани или вчупени прОжини. Амортюсорити са аут.
                                Да потърся ли нещо в гаража оргинално секонд ханд? Срамота я.
                                ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X