Обява

Свий
Няма добавени обяви.

PUCH 463 - 320

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: PUCH 463 - 320

    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
    Идваш, вадим и се опитваме да ги оправим. Утре съм фри
    Най-добре с нови се ремонтират де - или нови оси и втулки на струг, ма трее да се види кое как.
    Па напълно е възможно и некой механизъм да ми се търкаля.
    н'еам кола, спешно е, дават го дъждовно..
    I want out !!!

    Коментар


    • От: PUCH 463 - 320

      Е кво го дават - то от три дни не спира да вали

      Мисълта ми е че или ще стане бързж или не ама преди да го видя не знам. Бе що не ми звъннеш
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • От: PUCH 463 - 320

        Проблема бе открит и отстранен. Силно разхлабени болтове на моторчето, в следствие на което от силното лашкане се беше извадила буксата за захранването. Сега всичко работи нормално.
        I want out !!!

        Коментар


        • От: PUCH 463 - 320

          Решил съм да сменя окачването, като съм намерил пружини (немски, усилени) "Суплекс" и амове БОГЕ (усилени) общо за 1К, някой има ли опит и съответно предложения за по-изгодна оферта?
          I want out !!!

          Коментар


          • От: PUCH 463 - 320

            Бюджетни решения за Гто няма!Аз съм с тунинг пружини, така го купих и смених амортисьори с кони хейви трак РЕЙД. ..тогава джипа влезе в пътя и преодолява дупки с висока скорост без проблем!Седи стабилно в пътя!
            driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

            Коментар


            • От: PUCH 463 - 320

              Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
              Бюджетни решения за Гто няма!Аз съм с тунинг пружини, така го купих и смених амортисьори с кони хейви трак РЕЙД. ..тогава джипа влезе в пътя и преодолява дупки с висока скорост без проблем!Седи стабилно в пътя!
              Знам ги тези Кони, намерих ги доста евтино.., .. но предишния ден вече си бях взел Билщайн, ...с трилъчата звезда гравирана на тях, има драстично подобрение, но сега пък съм се огледал в пружините
              I want out !!!

              Коментар


              • От: PUCH 463 - 320

                Някой ще ми препоръча ли пружини, приемам оферти и за втора употреба в добро състояние
                I want out !!!

                Коментар


                • От: PUCH 463 - 320

                  Първоначално публикуван от yankof Преглед на мнение
                  Някой ще ми препоръча ли пружини, приемам оферти и за втора употреба в добро състояние
                  Имам един брой, червена маркировка от w460. Ако ти свърши работа, няма проблеми.

                  Коментар


                  • От: PUCH 463 - 320

                    Първоначално публикуван от Rocco Преглед на мнение
                    Имам един брой, червена маркировка от w460. Ако ти свърши работа, няма проблеми.
                    Мерси колега, предпочитам комплект, всъщност моите са си здрави, но са с доста твърда возия и това не ми харесва, някой ако търси такива може и бартер...
                    I want out !!!

                    Коментар


                    • От: PUCH 463 - 320

                      Май опрях до смяна на лагер главина преден мост, а като се влезе там май си трябва от-до...
                      I want out !!!

                      Коментар


                      • От: PUCH 463 - 320

                        Що какви са симптомите от какво го разболя добичето?
                        driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                        Коментар


                        • От: PUCH 463 - 320

                          Кой знае, не ревизирах моста от мързел, може да е влязло вода като газя из реките или му е дошло времето. Вие брутално след около 50-60км/ч. Пробвах и на подемник, от там идва гъргоренето...Като знам к'во ме чака...
                          I want out !!!

                          Коментар


                          • От: PUCH 463 - 320

                            Първоначално публикуван от yankof Преглед на мнение
                            Кой знае, не ревизирах моста от мързел, може да е влязло вода като газя из реките или му е дошло времето. Вие брутално след около 50-60км/ч. Пробвах и на подемник, от там идва гъргоренето...Като знам к'во ме чака...
                            Не е сложно споко!Аз като ревизирах моя останах изненадан от прицизноста на изпълнението! Съвета ми е да използваш само оригинални части!Успех!
                            driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                            Коментар


                            • От: PUCH 463 - 320

                              ...ааа, някой има ли за даване преден мост за 463? или поне да знае някой да има?
                              I want out !!!

                              Коментар


                              • От: PUCH 463 - 320

                                Боби за какво ти е цял преден мост
                                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X