Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нисан терано II автоматик

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нисан терано II автоматик

    Здравейте,
    Нов съм тук и моля за мнение
    Преди 17-18 год. купих един Маверик бензин който карах повече от 5 години и бях много доволен !
    Сега пак се оглеждам за нещо такова и се спрях на Терано 2001г - 2006 г. но виждам , че има доста с автоматични скорости, не държа да е автомат , но ако изпадне изгодно искам да знам дали няма да си докарам проблем на главата . За това моля за впечатления и мнения.
    Благодаря предварително

  • #2
    От: Нисан терано II автоматик

    Ако го купиш читав, няма да си докараш проблеми. Кутията не е проблематичен възел.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #3
      От: Нисан терано II автоматик

      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
      Ако го купиш читав, няма да си докараш проблеми. Кутията не е проблематичен възел.
      Имам предвид дали ск. кутия е на нивото на изпълнение на останалата част от колата. Защото съм се наслушал на всякакви мнения за ниското ниво на изпълнение на японските автоматични скоростни кутии сравнени с германските

      Коментар


      • #4
        От: Нисан терано II автоматик

        Първоначално публикуван от anguel55 Преглед на мнение
        Имам предвид дали ск. кутия е на нивото на изпълнение на останалата част от колата.
        Да.

        Първоначално публикуван от anguel55 Преглед на мнение
        Защото съм се наслушал на всякакви мнения за ниското ниво на изпълнение на японските автоматични скоростни кутии сравнени с германските
        Глупости! Да речем за тойотовските казват че са дори по-здрави от ръчките. Говорим за джипки де.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #5
          От: Нисан терано II автоматик

          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
          Да.


          Глупости! Да речем за тойотовските казват че са дори по-здрави от ръчките. Говорим за джипки де.
          Благодаря за отделеното време и за ценната информация!

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X