Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Chevrolet Captiva

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Chevrolet Captiva

    Един изключителен автомобил по показатели с много изгодна цена и екстри. С двигател на Фиат, но може би най-добрия за началото на 2007-ма. Някой който е карал този автомобил може ли да каже впечетленията си? Как са сервизите на Шевролет в България? На Пловдив на панаира имаше страхотна промоция 8000 лв отстъпка. Направо колата идва без пари.
    Rally Sport - News and Video - www.RallyPulse.com/Bulgaria

  • #2
    До: Shevrolet Captiva

    Аз си поръчах такъв на панаира за каране по асфалт и малко извън него, ако спешно нещо ми се наложи ,та скоро ще го взема.
    Дизелов двигател, с всички "тунунги" и само с частична кожа.
    Хич не ме интересува издържливост на двигател, шаси и други неща, в които се вманиячаваме обикновено. При тази цена, не му придирям кой знае колко.
    Пробвах го, хареса ми в сравнение с много други паркетници как се държи на асфалт и черен път с малки неравности и си го поръчах.
    За пръв път ще карам "печка" и понеже относно двигателят съм чувал какви ли не истории, знае ли някой, какъв е точно дизеловият двигател, каква разработка и чие е производство, тъй като ме уверяваха от представителството, че поне разработката си била на GM.

    Мили хора, благодаря ви предварително за информейшъна, само не искам да ме съветвате, защото вече е too late !
    Ендурото и сексът не са шега работа !
    -------------
    Животът се измерва с броят на издишванията !

    http://sixdayscrazyjob.com
    http://crazy-job.com

    Коментар


    • #3
      До: Shevrolet Captiva

      Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
      ......... знае ли някой, какъв е точно дизеловият двигател, каква разработка и чие е производство, тъй като ме уверяваха от представителството, че поне разработката си била на GM.
      В мнението над твоето ,пише ,че е двигател на Фиат.
      Ама знае ли човек.
      B+

      Коментар


      • #4
        До: Shevrolet Captiva

        На предно е.Системата на щар по щар-а е "Он Деманд".Сиреч,само си включва задното при пребоксуване на нЕкое от предните,като информешъна се взима от датчиците на АБС-а.Честито Жоро,много безаварийни...
        0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

        Коментар


        • #5
          До: Shevrolet Captiva

          Крайно време беше да се позаинтересувам след като вече съм я взел , така че се разрових в нет-а и разбрах важни неща !
          Основно разработката е на GM, вкл. и двигателя
          Дизайнът е гласуван на Daewwo, като един от специалистите на малки коли за европейския пазар (защото знаете, че американците не могат да правят такива нещастни автомобилчета) и в кооператив с Opel, които "кооператори" на тази база по-късно създават още по-нищожния Опел Антара.
          По обща преценка на всички, GM с този сравнително евтин проект искат да конкурират прекалено заетия вече европейски пазар със всякакъв род гадинки от сорта.
          Никой нищо не знае какво ще излезе от тази кооперация, затова "поживем - увидим", а след време обещавам да ви разкажа подробно.
          Интересно е, че първите отзиви от драйв тестовете са, че "това нещо" има много повече качества по черен път, отколкото по асфалт !
          Споко, не казвам Off road, защото за мен след черния път има още поне две степени, докато се стигне до него !

          Нинджа, мерси за пожеланията !
          Ендурото и сексът не са шега работа !
          -------------
          Животът се измерва с броят на издишванията !

          http://sixdayscrazyjob.com
          http://crazy-job.com

          Коментар


          • #6
            До: Shevrolet Captiva

            Моля.Това нЕма бавни,нали?
            0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

            Коментар


            • #7
              До: Shevrolet Captiva

              Ей тука има дискусия за този автомобил. Може и интересни неща да срещнеш. Честито!

              Коментар


              • #8
                До: Shevrolet Captiva

                и защо Опел Антара да е "още по-нещастен" като са си коли-близнаци с еднакви двигатели и т.н.
                Политиката на GM e, че Опел прави по-скъпите и качествени коли, а по-евтините са Шевролет /по-точно Деу с емблема шевролет/... Матиз-а вече е Шевролет "не знам си какъв" познава се, че си е Матиз по купето и цената

                Нали е чисто нов - ще те вози поне 3-4 години безпроблемно и 100 пъти по-комфортно от Витарата...
                помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                Коментар


                • #9
                  До: Shevrolet Captiva

                  Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
                  Ей тука има дискусия за този автомобил. Може и интересни неща да срещнеш. Честито!
                  ей сега прочетох 1/2 от "дискусията" /толкова издържах/... всичките "новособственици" май за пръв път се качват на кола за над 10 000лв...
                  Изкефи ме това "вече 3 пъти ходя до сервиза, щот ми светят разни лампички, сигурно някой чип е изгорял"
                  помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                  Коментар


                  • #10
                    До: Shevrolet Captiva

                    Опел Антара е с още по-малко купе, Тедо ! Казвам го в такъв смисъл.
                    Иначе "лайт шоуто" с лампичките май вече го правят всички по-нови модели с разни модерни системи ?!
                    Преди 3 месеца във фирмата взехме едно ново Митсубиши. И при него взеха да светят когато си поискат. На втория ден първо светна тази на предния еърбек и не е угаснала до днес. От там съответно, ако недай си боже нещо стане, той няма да се отвори
                    Хубави си бяха старите коли без компютри, но няма как, не можем цял живот да караме дръгели, макар никога да не съм робувал на коли ...
                    Виж, мотоциклетът е друго нещо !
                    Ендурото и сексът не са шега работа !
                    -------------
                    Животът се измерва с броят на издишванията !

                    http://sixdayscrazyjob.com
                    http://crazy-job.com

                    Коментар


                    • #11
                      До: Shevrolet Captiva

                      Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
                      Опел Антара е с още по-малко купе, Тедо ! Казвам го в такъв смисъл.
                      Иначе "лайт шоуто" с лампичките май вече го правят всички по-нови модели с разни модерни системи ?!
                      Преди 3 месеца във фирмата взехме едно ново Митсубиши. И при него взеха да светят когато си поискат. На втория ден първо светна тази на предния еърбек и не е угаснала до днес. От там съответно, ако недай си боже нещо стане, той няма да се отвори
                      Хубави си бяха старите коли без компютри, но няма как, не можем цял живот да караме дръгели, макар никога да не съм робувал на коли ...
                      Виж, мотоциклетът е друго нещо !
                      Жоро Митсубишито какво е, че съм се замислил за един Outlander или Captiva.
                      Отностно двигателя я пак виж GM е разработката на бензиновия или на Опел все тая, а от GM хич ги няма да правят дизели и то с такива добри данни. Към средата на месеца би трябвало да разказваш за новата придобивка. Да си го караш със здраве и безаварийно!

                      П.С. И на мен Антарата ми изглежда малко набързо скалъпена
                      Rally Sport - News and Video - www.RallyPulse.com/Bulgaria

                      Коментар


                      • #12
                        До: Shevrolet Captiva

                        Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
                        ей сега прочетох 1/2 от "дискусията" /толкова издържах/... всичките "новособственици" май за пръв път се качват на кола за над 10 000лв...
                        Изкефи ме това "вече 3 пъти ходя до сервиза, щот ми светят разни лампички, сигурно някой чип е изгорял"
                        Мдаа, и аз четох донякъде!!
                        "Дай боже да изкара още 50-100 хил. км"
                        "АТ кутия как се държи над 5000км"
                        Туй да не е лада бре?!!
                        יעבור
                        «И това ще мине»

                        Коментар


                        • #13
                          До: Shevrolet Captiva

                          това си е пълно деу, шевролет купуват деу, след фалита му и на същите кочини слагат емблеми на шевролет и продават, а баламите купуват като луди и си мислят, че карат кола. При цена от 34-35000 лв като нова на Каптива и цена на американски джип шевролет като нов от порядъка на 60000$, вие си направете сметката.
                          Навремето продаваха в България Хюндай Акцент за около 13000$, тогава оклол 30000лв, придоставна цена до София 7000 DM. Същата история.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Shevrolet Captiva

                            Първоначално публикуван от nikkei Преглед на мнение
                            Жоро Митсубишито какво е, че съм се замислил за един Outlander или Captiva.
                            Отностно двигателя я пак виж GM е разработката на бензиновия или на Опел все тая, а от GM хич ги няма да правят дизели и то с такива добри данни. Към средата на месеца би трябвало да разказваш за новата придобивка. Да си го караш със здраве и безаварийно!

                            П.С. И на мен Антарата ми изглежда малко набързо скалъпена
                            Обещавам да ви кажа всичко, без да давам пълен списък на превозваните пътници обаче !
                            Митсубишито е малко - Colt 2007.
                            Кокера наскоро кара Аутлендър, хареса го много !

                            Не знам, мой френд скоро си купи ЛК и вече трети път ходи до представителството за разни светещи лампички
                            Викам му, нали си чорбаджия и не пестиш електричество, какво ти пука, ама сега май и на мен над главата ще възникне такава опастност ?!
                            -----------
                            Светльо, шевитата, които се произвеждат за американския пазар са като рейсове и с двигатели минимум 6000 к.см. Дори и цена от 60000$ е пак ниска за тези модели !!!
                            Ендурото и сексът не са шега работа !
                            -------------
                            Животът се измерва с броят на издишванията !

                            http://sixdayscrazyjob.com
                            http://crazy-job.com

                            Коментар


                            • #15
                              До: Shevrolet Captiva

                              Направих една справка на моделите за щатите.
                              Известният модел от SUV сериите Шевролет - Тахо (Tahoe) струва 35000 $, което на базата на 60000 лв за Каптива (най-висок клас) дори е по-малко, при условие, че двигателят на тахото е 5,3 литра
                              ------------------------
                              Нека някой модератор да напише Chevrolet правилно, че колегата неволно е допуснал грешка в заглавието !
                              Ендурото и сексът не са шега работа !
                              -------------
                              Животът се измерва с броят на издишванията !

                              http://sixdayscrazyjob.com
                              http://crazy-job.com

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X