Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвет относно Frontera B,Pajero или Grand vitara

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Съвет относно Frontera B,Pajero или Grand vitara

    А бензиновия мотор 2.2 на фронтерата как е,че ми излезе оферта с такъв ? С газ е,явно така внесен,защото не е регистрирана
    Opel Frontera B 2.2 DTI,Пасат Б5 4motion
    feikot@abv.bg
    Обратно дороги - НЕТ !

    Коментар


    • От: Съвет относно Frontera B,Pajero или Grand vitara

      Екстра е. Купувай
      no signature no problems

      Коментар


      • От: Съвет относно Frontera B,Pajero или Grand vitara

        Първоначално публикуван от feikot Преглед на мнение
        А бензиновия мотор 2.2 на фронтерата как е,че ми излезе оферта с такъв ? С газ е,явно така внесен,защото не е регистрирана
        По начало съм резервиран към автомобили, внесени с монтирана на запад газова уредба. Обикновено са съсипани от каране. Така, че очите на четири
        Nissan Terrano 2,7 TDI

        Коментар


        • От: Съвет относно Frontera B,Pajero или Grand vitara

          Няма да е тази,http://www.cars.bg/c995077 той си е написал човека,че работи само на газ Сега се колебая между тези http://www.cars.bg/c995074 и http://www.cars.bg/c996504 не ми е нужно да е с кожа или да има стотици екстри,освен климатик и теглич,като последния ако е ДБ не е задължителен. Може да скоча до врачанско да я видя тази....
          Opel Frontera B 2.2 DTI,Пасат Б5 4motion
          feikot@abv.bg
          Обратно дороги - НЕТ !

          Коментар


          • От: Съвет относно Frontera B,Pajero или Grand vitara

            Наистина питам за бензиновия мотор мнения,защото сега пак ми изпада една на газ,с обикновена ГУ,за дизеловия повече съм информиран и идея си нямам как е другия...Моля някой ако има нещо,каквото може да ми каже по тази тема,да изключи иронията и да ми помогне,благодаря
            Opel Frontera B 2.2 DTI,Пасат Б5 4motion
            feikot@abv.bg
            Обратно дороги - НЕТ !

            Коментар


            • От: Съвет относно Frontera B,Pajero или Grand vitara

              Кой точно бензинов двигател? Ако е Х22ХЕ - бегай.
              "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

              Коментар


              • От: Съвет относно Frontera B,Pajero или Grand vitara

                2,2 136 коня на фронтера Б,не знам кой му е кода.Причина,поради която да използвам лекоатлетическия прийом ?
                http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...5&slink=8ntast Това е обявата,като не става въпрос за такава сума
                Забележки почти няма,огледах я днес,само дето харчила по около литър масло до смяната,което било НОРМАЛНО за екотек моторите...
                Последно редактирано от feikot; 25-01-15, 19:31.
                Opel Frontera B 2.2 DTI,Пасат Б5 4motion
                feikot@abv.bg
                Обратно дороги - НЕТ !

                Коментар


                • От: Съвет относно Frontera B,Pajero или Grand vitara

                  Първоначално публикуван от feikot Преглед на мнение
                  2,2 136 коня на фронтера Б,не знам кой му е кода.Причина,поради която да използвам лекоатлетическия прийом ?
                  http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...5&slink=8ntast Това е обявата,като не става въпрос за такава сума
                  Забележки почти няма,огледах я днес,само дето харчила по около литър масло до смяната,което било НОРМАЛНО за екотек моторите...
                  То това е нормално за 99% от двигателите. Даже производителя дава по 3-4 литра от смяна до смяна
                  моя мотор е същия и харчи 400 гр. на 10 000 км. Аз съм доволен от двигателя.... само му липсват едни 60-70 коня отгоре
                  no signature no problems

                  Коментар


                  • От: Съвет относно Frontera B,Pajero или Grand vitara

                    3-4 литра няма кой да даде,освен ако не е тиров с 40 литра масло...да речем литър е нормално,но да не е повече. Нали на щеката деленията са за това.Не разбрах дали е надежден и дали обикновената газова уреда му приляга.Пълна инжекция ли е ?
                    Opel Frontera B 2.2 DTI,Пасат Б5 4motion
                    feikot@abv.bg
                    Обратно дороги - НЕТ !

                    Коментар


                    • От: Съвет относно Frontera B,Pajero или Grand vitara

                      Първоначално публикуван от feikot Преглед на мнение
                      3-4 литра няма кой да даде,освен ако не е тиров с 40 литра масло...да речем литър е нормално,но да не е повече. Нали на щеката деленията са за това.Не разбрах дали е надежден и дали обикновената газова уреда му приляга.Пълна инжекция ли е ?
                      Нормално тези двигатели горят масло- даже нямам идея защо? Конструктивно нещо е недомислено.
                      Моят гори още повече от нормалното, понеже се задъхва вече и му трябва ремонт явно, но аз го местя в другия крачол и давам на месец около 7-8 лв. повече за масло.
                      Иначе е доста добро добиче. Всъщност по-правилно е да кажа че съм супер доволен. С обикновенна газова е и вече бензина отдавна не работи- тук прехвърлям отново в първия крачол. Части в моргите вече има достатъчно. Новите са приемливи цени вече- шарнири средно са по 25лв, накрайници-20-25лв, амове-60-70лв(газови) . Карета кардани-20ина лв.
                      За състезания не става, но за ежедневно малтретиране е повече от добре.
                      Не мога да кажа същото за кията на съседа ми- наблюденията ми са вече две години.
                      Нито кията е по- добра от фронтерата нито фронтера от кия.
                      Sent from my Nokia s fenerche

                      Коментар


                      • От: Съвет относно Frontera B,Pajero или Grand vitara

                        Тоя двигател като твоя същия ли е и на фронтера Б ?
                        Opel Frontera B 2.2 DTI,Пасат Б5 4motion
                        feikot@abv.bg
                        Обратно дороги - НЕТ !

                        Коментар


                        • От: Съвет относно Frontera B,Pajero или Grand vitara

                          Не съм зaпознaт. Имaт рaзликa в буквите, но дaли е същественa рaзликaтa в конструкциятa не знaм. Преди време орелите бяхa с добри двигaтели и гниещи лaмaрини, a сегa екотеците им сa мaслояди повечето, пък тенекетaтa ги поопрaвихa.
                          Виж, честно дa ти кaжa фронтерa витaрa и кия сa от мaлкото модели които можеш дa нaмериш зa никaкви пaри, и дa сa в що годе в нормaлнa кондиция- вън,вътре,двг,ходовa чaст.
                          Нa фронтеркaтa сa и нужни по-високи и тесни гуми примерно235/85/16. Нaтягaне нa торсионите и подложки отзaд. Ръчни хъбове, рaботещ зaден блокaж. Гaзови aмове отпред и отзaд. И aко те кефи един преден блокaж-гледaм колегите си купувaт последно време
                          Моятa съм я товaрил цялaтa с метровки без предните седaлки, бaгaжникa почти до горе с кaмъни ... и то не единични случaи. Е после ми се рaзкaзвa игрaтa дa чистя зaщото нa другия ден съм с децaтa и клиенти но...
                          Ежедневно кaрaм по поляни и лоши пътищa и зa дa се приберa имaм 2км чaкъл и трaверси.
                          Много добър компромис между ценa и проходимост.
                          Sent from my Nokia s fenerche

                          Коментар


                          • От: Съвет относно Frontera B,Pajero или Grand vitara

                            А какъв е размера на нормалните гуми за фронтера б 2.2 дти ?
                            Opel Frontera B 2.2 DTI,Пасат Б5 4motion
                            feikot@abv.bg
                            Обратно дороги - НЕТ !

                            Коментар


                            • От: Съвет относно Frontera B,Pajero или Grand vitara

                              245/70R16
                              Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                              Из "Златния телец"

                              Коментар


                              • От: Съвет относно Frontera B,Pajero или Grand vitara

                                Здравейте,от вчера съм водач на Фронтера Б ДБ 2.2. Очаквайте снимки
                                Opel Frontera B 2.2 DTI,Пасат Б5 4motion
                                feikot@abv.bg
                                Обратно дороги - НЕТ !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X