Обява

Свий
Няма добавени обяви.

31/10.50/15 за Самурай.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: 31/10.50/15 за Самурай.

    Първоначално публикуван от Yan Преглед на мнение
    + 1

    Обръщането е определено трудна задача с последващо качване на машина за изправяне на джанти...


    Неблагодарна работа....

    По-добре потърси фланци.
    Фланци на ниска цена предлага Бургаската фирма "Вромос".
    LZ1VMH

    Коментар


    • #17
      До: 31/10.50/15 за Самурай.

      Първоначално публикуван от Kaskadiora Преглед на мнение
      Карах почти година с CAYMAN 235/75/15 с обърнати джанти и .... никакви проблеми.
      После вече си взех летите джанти на 8,5". Разликата е само, че нямаш никакъв старт на светофарите, но "Ко ти пука" да не си Формула 1.
      vOid - за същите гуми става въпрос. А оригиналните тенекиени джанти за самураи 410 си имат фаски и от двете страни и се обръщат без проблеми. Само за да спазиш шарката разменяш левите и десните гуми.
      И аз карам доста време с тези гуми и нямам ядове а разликата в проходимостта е в пъти, само ме притеснява че заминават посредата и трябва да си търся по широки джанти ...
      Най-добрия реглаж на преден и заден мост

      Коментар


      • #18
        До: 31/10.50/15 за Самурай.

        Първоначално публикуван от v0id Преглед на мнение
        И аз карам доста време с тези гуми и нямам ядове а разликата в проходимостта е в пъти, само ме притеснява че заминават посредата и трябва да си търся по широки джанти ...
        Това е причинно следствена връзка от налягането.
        LZ1VMH

        Коментар


        • #19
          До: 31/10.50/15 за Самурай.

          Първоначално публикуван от sapporo Преглед на мнение
          Интересно ми е как му се отразява този размер гума, не му ли идват големички? Иначе му стоят страхотно.
          Да, изглежда интересно, видях Самурайчето вчера на Околовръстното, след Голди.

          А гумите наистина не идват ли връз големички за моторетката и т.н.?

          Коментар


          • #20
            До: 31/10.50/15 за Самурай.

            Първоначално публикуван от GOLDY-Владиан Христов Преглед на мнение
            Това е причинно следствена връзка от налягането.
            Карах ги на 2.0 около 3-4 месеца джипа се държеше по добре на асфалт, по стабилно влизаше в завой, по малко се люлееше и имаше по добър старт . Сега ги карам на 1.6, возията се подобри малко но пък започна да люлее повече, старта стана по зле, гори и малко повече но пък се надявам да не се износват толкова много . Джантите са 5.5 мисля че в това е проблема .
            Най-добрия реглаж на преден и заден мост

            Коментар


            • #21
              До: 31/10.50/15 за Самурай.

              на 2.0-2.2 се помпат гумите на 2-тонните джипове /според указанието на произв./... За малките джипки 1.6 е добре, а за офроуд даже и на 1.1-1.2 е нормално...
              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

              Коментар


              • #22
                До: 31/10.50/15 за Самурай.

                Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
                на 2.0-2.2 се помпат гумите на 2-тонните джипове /според указанието на произв./... За малките джипки 1.6 е добре, а за офроуд даже и на 1.1-1.2 е нормално...
                Мда
                Най-добрия реглаж на преден и заден мост

                Коментар


                • #23
                  До: 31/10.50/15 за Самурай.

                  Goldy случайно да знаеш къде са правени фланците на самурайчето че и аз трябва да правя но не толкова големи (тия май са към 80мм)
                  идеите са навсякъде и даже не ги заключват

                  Коментар


                  • #24
                    До: 31/10.50/15 за Самурай.

                    Голди, извинявай че те питам теб, но незнам кой е с това Самурайче, та можеш ли да ми кажеш от какво си е направил вежди на калниците колегата. Или да дадеш друга идея.
                    Благодаря!

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X