Обява

Свий
Няма добавени обяви.

съвет за terrakan 2.5 tdi

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • съвет за terrakan 2.5 tdi

    някой има ли опит с мотор 2.5tdi

  • #2
    От: съвет за terrakan 2.5 tdi

    Колега, тази модификация е слабо популярна! Кажи все пак какво те интересува?
    Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
    0882 52 00 52 - Жоро

    Коментар


    • #3
      От: съвет за terrakan 2.5 tdi

      нямам опит с 4x4.като се реших почнаха съвети че обслужването на 2.9 е много скъпо,че 2.5 е по опростен и оттам по здрав ...............

      Коментар


      • #4
        От: съвет за terrakan 2.5 tdi

        Колега , такива джипове не зная дали има в България , виж руснаците ги карат много/директно от Корея си ги вкарват/. Не си мисли , че при 2.5 двигателя няма проблеми , и че там всичко е евтино. Другото , което е важно - ако смяташ да караш бързо , чел съм , че 2.5 не търпи подобни неща.Ако разбираш руски , порови се в техните форуми - ще намериш всичко.

        Коментар


        • #5
          От: съвет за terrakan 2.5 tdi

          Този който Ви е посъветвал е дал много лош съвет. На тежкото купе 100 к.с. са крайно недостатъчно, това за простото обслужване е въпрос на гледна точка и не е много по-скъпо.
          Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
          0882 52 00 52 - Жоро

          Коментар


          • #6
            От: съвет за terrakan 2.5 tdi

            а ще ме ориентирате ли за обслужването и разход на гориво.благодаря предварително

            Коментар


            • #7
              От: съвет за terrakan 2.5 tdi

              Това е на база моята кола и съм добавил малко поради по-слабия двигател. Първото в обслужването е смяна на ремъци и ролки, масла на двг, скорости и диференциали. Разход за твоя двг градско-12-13л., извън града 9-10л/100 км.
              Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
              0882 52 00 52 - Жоро

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X