Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Краза в бокса

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Краза в бокса

    Това са Казанлъшките джунджурии
    Прикачени файлове
    ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
    тел. 0889 017703
    0897 516030

    Коментар


    • #32
      От: Краза в бокса

      А цени на тези изделия можеш ли да кажеш ,че сигурно много хора ги интересува.
      Боби gsm 0898689957 Сузуки самураи sj418

      Коментар


      • #33
        От: Краза в бокса

        Цените и контакт или и-мейл на производителя на джоинтовете ще са доста полезни. Благодяря предварително.

        Коментар


        • #34
          От: Краза в бокса

          И аз искам цени.

          Шоковете поне на външен вид изглеждат като истински...
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • #35
            От: Краза в бокса

            Днес реших да пробвам кое е по бавно Омегова кутия и Самурайска раздатка или Тойотска кутия и раздатка. Еи така за мое успокоение да не се доверявам само на математиката .
            1ва. на Опелската кутия и бавните на Самурая = 9-1
            Тойотската кутия на 1ва и бавни = 10-1
            Това + по бавните Нисански мостове трябва да ми дойде много добре за по големи гуми .
            Престъргах Опелския маховик и насадих на него чисто нов съединител комплект от Тойота центровах и заварих парчетата от двете камбани.
            Вече имам готов комплект скорости раздатка мотор.
            Снимки утре.
            Много малки тез Тойотски фланци на раздатката . Никак няма да съберат Нисанските кардани пак преходни фланци ще трябва да стържа.
            Направо ме е яд че не намерих по рано Нисанската раздатка нейните валове са мнооого по дебели.

            Коментар


            • #36
              От: Краза в бокса

              То направо патрол да беше взел...

              Съвсем сериозен съм.
              С тези наши мераци за творчество и конструиране се получават едновременно тежки и с малко двигатели машини.
              Понеже сузукитата ни идват малки-хвърляме се на големи гуми. Те пък си искат по-сериозни мостове. С тях си върви и по-сериозната трансмисия. А всичко това са килограми. Които като се натрупат, и двигателя започва да слабее. Склагаме по-сериозен мотор, ама той пък започва да троши по трансмисията, хайде наново по-сериозна такава, и край няма.

              Но знам, знам... Много е сладко да си направиш машина по свой избор. След като нямаме на разположение развоен център който да ни изработва детайли каквито са ни дошли на ума заради последната идея която е в главите ни-работим с готови компоненти, и се мъчим да ги напаснем според нашата концепция.

              Успех, и ни дръж в течение.
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • #37
                От: Краза в бокса

                Ааа течението е опасно може да настинш , и после аз виновен че не си купих патрул.
                Ти за мотора не бери грижи ,имам готовност . Ако омалее има една турбинка от Ивеко Дейли която чака ред. Има и един мотор от Терано 3000V6 .И универсална неубиваема раздатка .
                Мостовете които слагам са с 4.6 предавателно отношение . Предишните бяха 4.1 за скорости и раздатка вече споменах каква е разликата. Никога не ми се е налагало да карам на полусъединител недостиг на мощност съм имал само в дълбока кал на големите скорости 3.4.5. Първа бавна за траял ми идваше малко къса а втора дълга с голяма дупка между двете.

                Коментар


                • #38
                  От: Краза в бокса

                  Започнах отстраняване на всичко без което може.
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                  • #39
                    От: Краза в бокса

                    Теглил ли си нисанските мостове ?
                    0887/400121 Антон Донев

                    Коментар


                    • #40
                      От: Краза в бокса

                      Не съм но ще го направя . Веднага щом ги сглобя ,сега са на парчета за обслужване.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Краза в бокса

                        Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
                        Теглил ли си нисанските мостове ?
                        Важното е да не слагаш от Унимог,всички други са с минимални разлики,които няма да те сбъркат,повярвай.
                        Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                        Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                        0885 660 613

                        Коментар


                        • #42
                          От: Краза в бокса

                          Унимоговите по колко кила са . Изглеждат доста масивни.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Краза в бокса

                            На 404 преден е 240кг,заден-220кг.
                            Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                            Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                            0885 660 613

                            Коментар


                            • #44
                              От: Краза в бокса

                              Първоначално публикуван от Валентин Исаев Преглед на мнение
                              На 404 преден е 240кг,заден-220кг.
                              За да бъдем по точни-460/420 кг.

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:уни.jpg
Прегледи:1
Размер:168.9 КБ
ID:5623501 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:уни.jpg
Прегледи:2
Размер:94.6 КБ
ID:5623502
                              Последно редактирано от Пламен Исаев; 15-11-14, 22:51.

                              Коментар


                              • #45
                                От: Краза в бокса

                                За сравнение-преден от УАЗ с амортисьорите и спирачките-140 кила. За франко го купувах на кило, та оттам знам.

                                Вече е въпрос на сметки.
                                Обаче унимоговия е портален, та си има защо да се жертват едни 100 кила.
                                Има ли желание-има и начин!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X