Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

    Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
    Ами имаше много неподготвени от Любителите, закъсваха още на старта, изкривиха си ламарините и им остана горчивина от първото участие...
    Някои от тях бяха за първи път и гумите им бяха за мъгла и страничен вятър
    И при нас беше така и от там се получиха леки затруднения!За тази година и ние ще помислим върху още един клас!
    "АСК ЗАГОРА 4х4"
    0897937797....по всяко време!

    Коментар


    • #32
      От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

      Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
      Алооо миналата ТИ го писа 43г.Така че хем ти измисляш правилата хем не ги помниш.

      пост 8 от 2014г. Значи правим възрастовата граница 43 +

      Така е, ама не пишеш за пазарлъците преди това да се намали границата...и то пак от теб.
      И не ми се спори с теб и повече и не оспамвай темата, че тия които ще участват очакват информация, а не глупости.
      Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 18-12-14, 10:11.

      Коментар


      • #33
        От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

        Привет на всички! Извинете предварително за лаишкия въпрос, но, тъй като никога не съм участвал в състезания, мисля това да ми бъде първото (време си е вече ). Въпросът ми е...какви класове са последно и съответно къде да се запиша... Предвид, че нямам никакъв опит, предлопагам Любители, но пък с моя "навигатор" не е като да не сме карали последните години, а и машината е относително подготвена - Defender 110 TD5, с хубави гуми и стандартните усилвания на...всичко по предаването..., което ме води към Трофи все пак (или поне ми се иска). Вие участавлите, какво бихте предложили?

        П.С. Мерак имаме като за последно, ако има значение
        Land Rover Defender 110 Td5
        +
        малка колекция от стари BMW-та между '79та и '85та
        LZ1LRD

        Коментар


        • #34
          От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

          Първоначално публикуван от lopche Преглед на мнение
          Привет на всички! Извинете предварително за лаишкия въпрос, но, тъй като никога не съм участвал в състезания, мисля това да ми бъде първото (време си е вече ). Въпросът ми е...какви класове са последно и съответно къде да се запиша... Предвид, че нямам никакъв опит, предлопагам Любители, но пък с моя "навигатор" не е като да не сме карали последните години, а и машината е относително подготвена - Defender 110 TD5, с хубави гуми и стандартните усилвания на...всичко по предаването..., което ме води към Трофи все пак (или поне ми се иска). Вие участавлите, какво бихте предложили?

          П.С. Мерак имаме като за последно, ако има значение
          Ако имаш и лебедка, скачай направо в хобито пък каквото сабя покаже.
          ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
          ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
          0896 846 246

          Коментар


          • #35
            От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

            Трип също е необходим за Хоби.
            First Man, then Machine!
            Lada Niva
            Honda XR 400

            Коментар


            • #36
              От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

              Първоначално публикуван от Brazer Преглед на мнение
              Трип също е необходим за Хоби.
              По старите GPS мерят разстоянието през 10м. а и новите телефони имат добри приложения. ВАЖНОТО Е МЕРАКА.
              ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
              ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
              0896 846 246

              Коментар


              • #37
                От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                Господин Христов,
                видях,че има грешка при изписването на фамилията на навигатора ми ( и мой баща, също ).Сгрешена е последната буква - ТюркеджиевА.
                Вълчо Тюркеджиев/Михаил Тюркеджиев , клас Аматьори 4х4 с Лада Нива.
                First Man, then Machine!
                Lada Niva
                Honda XR 400

                Коментар


                • #38
                  От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                  Първоначално публикуван от lopche Преглед на мнение
                  Привет на всички! Извинете предварително за лаишкия въпрос, но, тъй като никога не съм участвал в състезания, мисля това да ми бъде първото (време си е вече ). Въпросът ми е...какви класове са последно и съответно къде да се запиша... Предвид, че нямам никакъв опит, предлопагам Любители, но пък с моя "навигатор" не е като да не сме карали последните години, а и машината е относително подготвена - Defender 110 TD5, с хубави гуми и стандартните усилвания на...всичко по предаването..., което ме води към Трофи все пак (или поне ми се иска). Вие участавлите, какво бихте предложили?

                  П.С. Мерак имаме като за последно, ако има значение
                  Щом ви е за пръв път ЗАДЪЛЖИТЕЛНО в клас Любител!
                  "АСК ЗАГОРА 4х4"
                  0897937797....по всяко време!

                  Коментар


                  • #39
                    От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                    Първоначално публикуван от Milen Dechev Преглед на мнение
                    Щом ви е за пръв път ЗАДЪЛЖИТЕЛНО в клас Любител!
                    И аз това щях да напиша, ама все не остава време

                    Първоначално публикуван от Brazer Преглед на мнение
                    Господин Христов,
                    видях,че има грешка при изписването на фамилията на навигатора ми ( и мой баща, също ). Сгрешена е последната буква - ТюркеджиевА.
                    Поправено, извинявам се

                    Коментар


                    • #40
                      От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                      Бихте ли разказали малко повече за класа Любител? Какво представлява трасето, какви машини участват? Аз, с риск да прозвучи самохвално, не знам дали би било честно да вкарам камиончето в клас Любител... Не е някаква космическа техника, но вече е твърдо над 200 коня и с новите гуми и с блокажите... абе прилично си върви. Иначе, както споменах, машината доста добре си я познаваме и от доста време я експлоатираме с колегата, просто самия принцип на състезанието, каране по пътна карта и т.н. не ни е познат.

                      След като има регламент, да карам в този клас, с удоволствие ще го спазя разбира се, все пак идваме предимно за забавление, нали си е хоби Офроуда

                      Благодаря предварително и желая лека вечер!
                      Land Rover Defender 110 Td5
                      +
                      малка колекция от стари BMW-та между '79та и '85та
                      LZ1LRD

                      Коментар


                      • #41
                        От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                        Първоначално публикуван от lopche Преглед на мнение
                        Бихте ли разказали малко повече за класа Любител? Какво представлява трасето, какви машини участват? Аз, с риск да прозвучи самохвално, не знам дали би било честно да вкарам камиончето в клас Любител... Не е някаква космическа техника, но вече е твърдо над 200 коня и с новите гуми и с блокажите... абе прилично си върви. Иначе, както споменах, машината доста добре си я познаваме и от доста време я експлоатираме с колегата, просто самия принцип на състезанието, каране по пътна карта и т.н. не ни е познат.

                        След като има регламент, да карам в този клас, с удоволствие ще го спазя разбира се, все пак идваме предимно за забавление, нали си е хоби Офроуда

                        Благодаря предварително и желая лека вечер!
                        Винаги има първи път. Скачай в хоби и не му мисли. За пътната книга ще разбереш какво представлява дотогава от колеги които са участвали в състезания и на брифинга.

                        Коментар


                        • #42
                          От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                          Уважаеми състезатели, фенове и приятели !
                          ОРГА екипа на "4х4 Адвенчър" Ви благодари за подкрепата и участията в нашите състезания през 2014-а
                          Вашето признание е висока оценка за нас и задължение за сезон 2015
                          Пожелаваме Ви безаварийна година, здраве, късмет и щастие за Вас и вашите семейства и най-вече успешни участия в нашите събития

                          Тодор Христов
                          Председател "4х4 Адвенчър"


                          Коментар


                          • #43
                            От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                            Вече има над 30 участника от четири държави Списъци на участниците можете да разгледате в различните категории

                            Коментар


                            • #44
                              От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                              Наличен в сайта е и променения регламент в съответствие с историческите решения на сбирката на Бузлуджа...пардон, на Шипка
                              Става дума за МОТО и АТV категорията, за трофи категорията срещите и историческите решения предстоят

                              Коментар


                              • #45
                                От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                                Два въпроса имам, информация за плащане на такси по банка (сметка и т.н) не видях в регламента, може и да не съм гледал където трябва или още не са публикувани?
                                И второто ми въпрос е относно механици, аз като попълвах моята още не бяха нанесени новите корекции и питането ми е ако реша да пиша приятел за помощник/ механик как трябва да редактирам заявката или да пускам нова направо?
                                Който оцелее ще закусва!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X