Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

    Малко снимки от един екстрем,на който бях единствен,освен съдията Чичо Митко,а именно: последния екстрем през първия ден:Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01472.jpg
Прегледи:1
Размер:288.7 КБ
ID:5646431Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01490.jpg
Прегледи:1
Размер:307.8 КБ
ID:5646432Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01479.jpg
Прегледи:1
Размер:178.8 КБ
ID:5646433Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01487.jpg
Прегледи:1
Размер:258.8 КБ
ID:5646434Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01486.jpg
Прегледи:1
Размер:204.2 КБ
ID:5646435Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01499.jpg
Прегледи:1
Размер:261.2 КБ
ID:5646437Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01501.jpg
Прегледи:1
Размер:239.3 КБ
ID:5646438Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01504.jpg
Прегледи:1
Размер:153.1 КБ
ID:5646439Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01522.jpg
Прегледи:1
Размер:85.7 КБ
ID:5646454Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01525.jpg
Прегледи:1
Размер:95.5 КБ
ID:5646455Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01526.jpg
Прегледи:1
Размер:122.2 КБ
ID:5646456Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01527.jpg
Прегледи:1
Размер:130.1 КБ
ID:5646457Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01531.jpg
Прегледи:1
Размер:131.3 КБ
ID:5646458Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01490.jpg
Прегледи:1
Размер:307.8 КБ
ID:5646432Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01488.jpg
Прегледи:1
Размер:272.5 КБ
ID:5646441Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01491.jpg
Прегледи:1
Размер:226.3 КБ
ID:5646443Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01494.jpg
Прегледи:1
Размер:248.3 КБ
ID:5646448Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01508.jpg
Прегледи:1
Размер:238.9 КБ
ID:5646452
    Нещо се е объркала хронологията,но като сложите мишката на снимките може да се ориентирате по пореден номер,ако се интересувате.
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от genadi.tsvetkov; 05-03-15, 19:09.
    Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
    Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
    Враца

    Коментар


    • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

      Първоначално публикуван от jorkata94 Преглед на мнение
      Приятели, искам да попитам нещо. С какви обективи правите, такива невероятни снимки. Поръчах си от САЩ, да ми донесът "Nikon d3300" , но незнам какви обективи да поръчам? Извинявам се, че се отклоних от темата, но не се сдържах....
      Колега, и да ти се каже какъв обектив да вземеш, няма как да станат "яките снимки" веднага. Работата е много комплексна, не е само обектив, макар, че е изключително важен фактор. За това тяло което си избрал един Nikkor 70-300VR ще е добре. За спорт си трябва дълъг обектив и висока скорост на затвора, този обектив е най - подходящ за потребността ти в случая. Поздрави и приятно щракане

      Коментар


      • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

        Първоначално публикуван от genadi.tsvetkov Преглед на мнение
        Нещо се е объркала хронологията,но като сложите мишката на снимките може да се ориентирате по пореден номер,ако се интересувате.
        Гена,за снимките-Браво,за хронологията оправданието не се приема,щото които "СМЕ" по модерни,на таблетите нямаме ни мишки,ни плъхове-т.е. ще черпиш!
        Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
        Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
        0885 660 613

        Коментар


        • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

          Първоначално публикуван от Валентин Исаев Преглед на мнение
          Гена,за снимките-Браво,за хронологията оправданието не се приема,щото които "СМЕ" по модерни,на таблетите нямаме ни мишки,ни плъхове-т.е. ще черпиш!
          Ха ха,абе и аз съм един компютърджия......маркер май му се вика,стрелкичката де,поне аз като я сложа на снимката излиза някакъв номер,тия гърци и аз ги не помня кой,след кого дойде,тръбарката беше първа,айде наздраве, пък ако възникне спор ще го изясним.
          Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
          Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
          Враца

          Коментар


          • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

            Над 1000 снимки от Bojidar Kounov

            https://plus.google.com/u/0/photos/1...61486789387073

            Коментар


            • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

              Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
              Печата в кърнета не е самоцел.
              479 имаха 2часа за липсваща контрола.
              Подадоха контестация.
              Траковете и протоколите потвърдиха тяхната версия че са минали през контролата но не са спрели защото е имало много публика и не са видели човека с печата.
              За това наказанието им беше отменено.
              Създавате прецедент. Липсата на печат -2ч ами то и ние да не бяхме спирали да не губим ценни минути тогава. Пламене, благодаря за помоща преди състезанието но не създавайте прецеденти. А и екипаж 479 сам си каза че е видял човек облечен в отличително яке който му е махал а той не е спрял нарочно. Незачита съдия по трасето -НАКАЗАНИЕ
              контестацията в какъв вид бе подадена устна или писменна и кога, такса?
              Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
              Дий Снайдер

              Коментар


              • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                500 снимки от ККК

                https://www.facebook.com/crossclub.k...=1&pnref=story

                Коментар


                • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                  Снимките са супер!
                  Благодаря за споделянето.
                  Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                  "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                  Коментар


                  • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                    ИЗГУБЕНИТЕ КАДРИ НА Сабин Коларов- https://www.facebook.com/sabinkolaro...=1&pnref=story

                    Коментар


                    • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                      Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
                      По-голям проблем в класирането виждам в трофи Хоби за второто и трето място. В първа серия 3 екипажа финишираха заедно с времена 5:56; 5:57; 5:58 (първи, втрори и трети в генералното класиране), а са стартирали през 15 сек. Няма как времената им да са еднакви. Третия трябва да е с най-добро време - 30 сек от засеченото, а втория с -15 от засеченото. Изглежда е имало проблем с времеизмерването и всички са отчетени спрямо времето на първия стартирал в серията.

                      Минало и заминало награждаването вече е направено, но момчетата от Бяла Слатина и Русе - Зари и Пешо, се оказват доста ощетени.


                      За състезание от такъв мащаб...нормално е да се допусне грешка.
                      ТЛК-120 Николай Колев
                      0898521295

                      Коментар


                      • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                        Аз само да подхвърля един съвет за следващите надпревари - според мен е хубаво да се изкарва класирането от последния ден и съответно генерално класиране, малко преди награждаването. Защото като те ощетят на награждаването, после дори да ти променят класирането, остава горчивия привкус! Най-точен пример е класирането на Захари и Петър. Момчетата си заслужиха второто място, Гърците бяха видимо недоволни от стеклите се обстоятелства, но на награждаването и съответно пред хората които го гледаха, нещата далеч не излезнаха така! Всеки допуска грешки, аз вярвам че и тази ще бъде оправена, но надявам все пак вбъдеще наистина да има малко време преди награждаването, да се разгледа класиране, да се подават контестации и т.н..
                        П.С. Banjo, малко ти е грешна информацията - N401 беше от малкото стартирали в точната си секунда
                        RB Patrol Team

                        Коментар


                        • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                          Първоначално публикуван от Асен Василев Преглед на мнение
                          П.С. Banjo, малко ти е грешна информацията - N401 беше от малкото стартирали в точната си секунда
                          Опс,Вярно ,прав си не беше 401 а 452. Извинявам се за което. Ще черпя следващия път
                          Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                          Дий Снайдер

                          Коментар


                          • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                            Класирането за ATV е готово и се качва на сайта, в момента правя ДЕН 3 на Хоби. До тогава гледайте репортажа по РИНГ за ДЕН 1, по-късно и от БНТ !

                            Коментар


                            • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                              Добре де аз имам един въпрос в крайна сметка, след като изчетох всички мнения и коментари, критики и позитивни мнения. Защо има награждаване последния ден, при положение, че класиранията финално излизат след още 3 дена? И защо се допускат джипове без лебедка в класовете, та макар и Трофи Хоби да е класа?

                              Коментар


                              • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                                Първоначално публикуван от i.ivanov01 Преглед на мнение
                                Добре де аз имам един въпрос в крайна сметка, след като изчетох всички мнения и коментари, критики и позитивни мнения. Защо има награждаване последния ден, при положение, че класиранията финално излизат след още 3 дена?
                                4 дни са вече за Трофи Хоби ???
                                0887 526 564/ 0897 933 755 /

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X