Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Българските ВВС

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Българските ВВС

    Първоначално публикуван от biol Преглед на мнение
    ... 7000 военни на само 5 самолета ...
    В тази тема тролчето беше дотук. То бива тъпо повтаряне на едни и същи лъжи и манипулации, обаче много ти стана!
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • От: Българските ВВС

      Първоначално публикуван от biol Преглед на мнение



      Нагло е докато твой близък не си отиде, докато чака бърза помощ
      Почваш да дразниш с тъпотии.
      В спешната помощ, както е от безкрайно много години, проблема е най-вече в липсата на организация, както впрочем при всичко у нас. А да не говорим за столицата, където броя автомобили ... мале. И милиард да им изсипеш - все тая. Не ми излизай с номерата, че пари нема, щото до съвсем скоро друга песен ни пееше лидера, а и всеки ден се хвалиме колко сме велики и как вдигаме приходите, примерно като пресичаме контрабандата. Непрекъснато сме свидетели как се харчат безумни пари по просташки начин, а на места вече и не се правят опити за замаскиране на откровени схеми. Пак ти казвам, тая тъпотия с противопоставянето тука най-вероятно няма да ти мине. Тия прийоми вървят най-вече пред лумпениата и то покрай избори. Тука тебе нема да те избереме с подобни мръсотийки. Та за липсата на кинти да не чувам, още повече след вземането на заеми за да си викаме че имаме излишък и сме супер

      Ти знаеш ли колко пари се дадоха за оградата с видеонаблюдението, дето ги водим разни особи да им се хвалим. А знаеш ли за колко се направи и колко се откраднаха. А че няма ток за видеонаблюдението
      Всеки трети е шести

      Коментар


      • От: Българските ВВС

        Тук biol го каза кратко и точно-ПАРИ НЯМА!
        Няма да забравя ББ тази година на откриването на Пловдивския панаир: ''Ръстът на икономиката, който е сред най-добрите в Европа, политическата стабилност, ниските данъци, строителството довеждат до това, че се увеличават и площите тук, на изложението, увеличават се и желаещите да инвестират в България.''
        Не ги знам колко са палатите,но около 30 а от тях бяха отворени 3-4 другите ЗАТВОРЕНИ и празни!!!Толкова празно не бях виждал.Ако някой се хваща на въдицата на Борисов,че всичко е в растеж е най-вероятно от тези,за които винаги има!
        И да съм по темата,че се измести центъра-ПАРИ ЗА ВВС
        /за нови самолети/ НЯМА!!!

        Коментар


        • От: Българските ВВС

          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • От: Българските ВВС

            Първоначално публикуван от jamamoto Преглед на мнение
            Тук biol го каза кратко и точно-ПАРИ НЯМА!
            Няма да забравя ББ тази година на откриването на Пловдивския панаир: ''Ръстът на икономиката, който е сред най-добрите в Европа, политическата стабилност, ниските данъци, строителството довеждат до това, че се увеличават и площите тук, на изложението, увеличават се и желаещите да инвестират в България.''
            Не ги знам колко са палатите,но около 30 а от тях бяха отворени 3-4 другите ЗАТВОРЕНИ и празни!!!Толкова празно не бях виждал.Ако някой се хваща на въдицата на Борисов,че всичко е в растеж е най-вероятно от тези,за които винаги има!
            И да съм по темата,че се измести центъра-ПАРИ ЗА ВВС
            /за нови самолети/ НЯМА!!!
            Какво да е на панаир, па не е и негов. Пари има.
            А тези простотии се правят от името на всички ни.
            Даника
            Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

            Коментар


            • От: Българските ВВС

              Като е да се усвояват - пари има.

              Другото е въпрос на температура на стола.

              Коментар


              • От: Българските ВВС

                Колко е вярно не знам, но уж според аналитическата компания DSIA (Defense Security Intelligence Analysis), България ще участва в търг (14-16 ноември) за части от 23 унгарски МиГ-29 - 1200 различни детайла, в това число и 20 двигателя.

                https://vpk-news.ru/news/39727


                Значи спокойно, оправихме авиацията

                Коментар


                • От: Българските ВВС

                  То унгарците до сега няколко пъти се опитват да продадат наличното ама нещо няма мераклии .
                  Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                  Коментар


                  • От: Българските ВВС

                    Първоначално публикуван от nitro Преглед на мнение
                    Колко е вярно не знам, ...
                    Нищо чудно, като се имат предвид последователните изявления на Каракачанов, последното в интервю пред "24 часа"

                    Въпрос: Колко ще ни струва модернизацията на МиГ-29, твърди се, че ще е по-скъпо от покупката на нов самолет?

                    Отговор: Това не е вярно. Още през юни бяха проведени разговори с генералния директор на РСК-МиГ. Поставихме въпроса за пряко договаряне между Министерството на отбраната и РСК-МиГ без посредници. От това смятаме, че ще спестим доста пари на българските граждани. Подписали сме меморандум и се очаква в следващите седмици да дойде работна група от РСК-МиГ, която да прегледа самолетите и да каже какви ремонти се налагат. Чак тогава мога да говоря за конкретна сума. И тогава ще преценим дали да правим този ремонт, или да не го правим. Но ако не всички МиГ-29, то поне една част трябва да бъдат ремонтирани и модернизирани. ...
                    П.П. Между другото, в същото интервю Каракачанов категорично ликвидира една от опорките, които "антиизтребителната" комисия на ГЕРБ беше пуснала - онази за уж пренебрегнатата американска оферта за нови Ф-16. Оказа се, че е било най-елементарна лъжа и филмът не бил шведски, а съветски.

                    Това първо не е оферта, а е на базата на проведени разговори от нашия посланик и военен аташе в САЩ. Така че официално такава оферта няма.
                    Посланик и военен аташе били говорили с някого от Локхийд Мартин и този някой бил казал, че можели били да доставят нови самолети. Ама официална оферта не е постъпила, а и приказките са били за "гол" самолет. Без въоръжение, подготовка и т.н. Което не попречи на тролчетата да врещят из Интернет-а как била пренебрегната супер американска оферта за нови самолети.
                    Последно редактирано от Чавдар (V93); 04-11-17, 08:53.
                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар


                    • От: Българските ВВС

                      творецът е изчерпал едната гледна точка
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1754a015e2e9d134f4506cc22100afc3.jpg
Прегледи:1
Размер:13.8 КБ
ID:5771846
                      байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                      Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                      Суперспам - спама на суперите

                      Коментар


                      • От: Българските ВВС

                        На гол тумбак чифте пищови Bulgaria will request an offer from Boeing for its F/A-18 Super Hornet
                        За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                        0878 79 20 61 Борис

                        Коментар


                        • От: Българските ВВС

                          Много хубав самолет, но и много скъп.

                          Коментар


                          • От: Българските ВВС

                            Айде ново пет!

                            Изискванията за придобиване на нов тип боен самолет за ВВС ще бъдат променени. В тях ще бъде включена и опция с бонуси за нови самолети. Остават вариантите за американските F-16 и шведските Gripen. Това каза във Велико Търново заместник-министърът на отбраната Атанас Запрянов, цитиран от БНР.
                            За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                            0878 79 20 61 Борис

                            Коментар


                            • От: Българските ВВС

                              Раздвижиха цирка.Ние за най-евтиния вариант едвам спатърваме, някой се мъчи да ни убеди, че ще правят конкурс с участие на Ф-18, Еврофайтер и нови Ф-16.Ще се вдигне шум за честен конкурс за да се стигне до извод за употребявани Ф-16.

                              Коментар


                              • От: Българските ВВС

                                Ще ремонтираме миговете цък
                                За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                                0878 79 20 61 Борис

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X