Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Mercedes G - Наистина ли го спират от производство?!?!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Първоначално публикуван от asenvassilev
    Паркетника би ти свършил чудесна работа, ако не мислиш да караш OFF-ROAD
    а, става и за офроуд ако караш БЕЗ да мислиш...
    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

    Коментар


    • #17
      нищо важно

      Коментар


      • #18
        Ето и един добър руски сайт за Мерцедес G,има и ръководство по ремонт http://www.g-class.ru/
        LZ1NBN

        Коментар


        • #19
          Ето и добрата новина:

          "От централата на DaimlerChrysler съобщиха, че ще продължат производството на легендарния си всъдеход G-class и през следващите години. От името на Mercedes-Benz, компанията Magna Steyr е произвела до момента повече от 185 000 представителя на модела от 1979 година насам.

          Едва ли има някой, който да не е срещал по улиците Mercedes G-class и да не се е впечатлил от ръбатите му, но все пак изключително стилни и непреходни форми. Освен с многократно доказани качества извън пътя, представителите на G-class предлагат и завидно ниво на комфорт и лукс на интериора си. “Mercedes-Benz написа автомобилната история, като винаги гарантираше, че G-class е върхов за последните 26 години, и ще продължи да предлага на клиентите най-новите технологии и за в бъдеще”, споделя Дитер Цетче, шеф на Mercedes Car Group и член на управителния борд на DaimlerChrysler.

          Успоредно с представянето на радостната новина за продължаването на производството на G-class, от DaimlerChrysler съобщиха, че ще продадат останалите си 12.4% от дяловете на Mitsubishi Motors Corporation. Свежите пари, които се очакват да постъпят във фирмената сметка след осъществяването на продажбата, се очаква да достигнат около 500 млн USD. Това решение на ръководството на DaimlerChrysler няма да се отрази на взаимната работа между двете страни. Разработването на двигатели, споделянето на платформи за модели и комбинираното автомобилно производство няма да бъдат нарушени., съобщи Autopress 2001
          [url=www.offroadbg.net][img]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic12_1.gif[/img][/url]

          Коментар


          • #20
            не мисля че ще го спрат от произвотство.тои е много готин с тези ръбове.

            Коментар


            • #21
              Еми точно за това иде реч - решиха да не го спират...
              [url=www.offroadbg.net][img]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic12_1.gif[/img][/url]

              Коментар


              • #22
                Първоначално публикуван от Sofia
                Еми точно за това иде реч - решиха да не го спират...
                Браво на тях ! Заслужават похвала за мъдрото решение
                RB Patrol Team

                Коментар


                • #23
                  Не бе, и тия са гадове. Като решат да дигнат цените, отначало пускат слух че ще го спират. УАЗ правят същото. Сичко е гаден маркетинг и мръсни номера. Като го спрат нали ще останат без джип, за такъв фокус нали акционерите ще избесят сичкото директор и прочее улави ръководства.

                  Коментар


                  • #24
                    А видяхте ли новата G-класа ? Има статия за нея в Нетинфо отпреди няколко дни , но не можах да я кача. Има и снимка , и на мен ми хареса как изглежда.

                    Коментар


                    • #25
                      Cпоред мен ,новата Г ще бъде пусната на пазара! Но под името GL и ще бъде конкуренция на Q7! А в същото време ще си произвеждат и добре познатата ни Г! Така че в най-скоро време да очакваме и BMW X7
                      RB Patrol Team

                      Коментар


                      • #26
                        asenvassilev: Прав си махам я.

                        Коментар


                        • #27
                          Не знам какво си искал да кажеш с тази R-class! Това си е един голям ван и според мен, няма нищо общо дори със SUV, SAV!
                          RB Patrol Team

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X