Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Mercedes G - Наистина ли го спират от производство?!?!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Mercedes G - Наистина ли го спират от производство?!?!

    Скоро четох такова нещо Ум не ми побира тия тъпи шваби кво ги е прихванало да спират най-добрия джип в историята на офроуда и по принцип Вярно ли е

  • #2
    Re: Mercedes G - Наистина ли го спират от производство?!?!

    Първоначално публикуван от Петър Манолев
    Скоро четох такова нещо Ум не ми побира тия тъпи шваби кво ги е прихванало да спират най-добрия джип в историята на офроуда и по принцип Вярно ли е
    ами в Германия няма достатъчно мутри... съответно няма и кой да купува Г-тата то по принцип класическите "джипове" не са на почит в Европа... особенно последните превъплащения на Г-то с 5-литрови мотори и 19-20-цолови джанти... машина за изгорели газове /според тях/...
    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

    Коментар


    • #3

      Коментар


      • #4
        споко. сигурно ще почнат да ги правят в мексико
        Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
        http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
        http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

        Коментар


        • #5
          Хе, че те го свалят от производство от 10 години, като УАЗа. Да не би да има с какво да го сменят?

          Коментар


          • #6
            А ето малко и за новия им проект който сигурно ще замени Г-то:
            http://mobile.bg/perl/main.cgi?topme...ftmenu=1&act=2

            Коментар


            • #7
              Това да смени Геленда?))) Това е обикновен тлъст паркетник, може да смени само собственика на някой мазен чек.
              Ама са го написали ... Егати стила, едвам не повърнах)

              Коментар


              • #8
                Хахаха, и аз съм горе-долу на твоито мнение. Не че изглежда зле де (за паркетник).

                Коментар


                • #9
                  Новото Г е по-скоро голям ML ! А и на мен лично, не ми се вярва да го спрат от производство скоро! Това, че в Германия не се кара много, е така, но като се замислим, не им и трябва !
                  RB Patrol Team

                  Коментар


                  • #10
                    Че те вече всички паркетници изглеждат еднакво. Като възглавници от немски хотел. Като ги гледам имам чувството че съм ял нещо мазно и ми е текло по брадата. Противно общо взето. Сладникаво като софийско барби с розови ботуши. И кух поглед.
                    Тия коли нямат душа. И лица нямат.

                    Коментар


                    • #11
                      Първоначално публикуван от Стефан
                      Че те вече всички паркетници изглеждат еднакво. Като възглавници от немски хотел. Като ги гледам имам чувството че съм ял нещо мазно и ми е текло по брадата. Противно общо взето. Сладникаво като софийско барби с розови ботуши. И кух поглед.
                      Тия коли нямат душа. И лица нямат.
                      Не съм много съгласен! Примерно едно Х5 4,8! Само като му чуя мотора и вече съм на седмото небе И бих предпочел всеки хубав паркетник пред кола То това си е една вдигната кола с задвижване 4х4 Паркетника би ти свършил чудесна работа, ако не мислиш да караш OFF-ROAD
                      RB Patrol Team

                      Коментар


                      • #12
                        Паркетника отдавна не ми върши никва работа. И в града.
                        Да, освен да закарам наште в болницата, все пак са на 80.
                        А снобарията не ме е кефила никога, не виждам що да съм част от нея. Като ми се дослуша звук - ей го де е летището, ония са по сто литра и без разни тъпи заглушители. А турбините изобщо звучат като как си требе ...

                        Коментар


                        • #13
                          Всеки си има различни разбирания! Когато караш една кола, важното е, да ти харесва, да ти е удобна и да ти върши работа Другото е ...
                          RB Patrol Team

                          Коментар


                          • #14
                            Именно. Penis enlarger.

                            Коментар


                            • #15
                              в индия вече правят G-класа, казва "гурка" и е купе, трансмисия и окачване на най-старата модификация/блокажите се включват с жабки зад скоростния лост/, а двигателя е мерцедес 2.4 тд. цената е 24000лв без ддс, имаше го на панаира в пловдив.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X