Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КАКВО Е МНЕНИЕТО ВИ ЗА TOYOTA RAV 4 -2013

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • КАКВО Е МНЕНИЕТО ВИ ЗА TOYOTA RAV 4 -2013

    Колеги,интересува ме има ли вече някои проявени дефекти?

  • #2
    От: КАКВО Е МНЕНИЕТО ВИ ЗА TOYOTA RAV 4 -2013

    Моето е, че прилича на повдигнат аурис.
    What happens in my garage stays in my garage.

    Коментар


    • #3
      От: КАКВО Е МНЕНИЕТО ВИ ЗА TOYOTA RAV 4 -2013

      Първоначално публикуван от F.i.f.o. Преглед на мнение
      Моето е, че прилича на повдигнат аурис.
      Хм.. и ти ли си я пробвал колега?

      Аз щях да кажа по-скоро лагерна количка. Или поне усещането което изпитах беше такова. Карал съм такава 2.5 бензин автомат. Забавна е и е много приятна за каране особено в градски условия. В положение "спорт" е приятно пъргава и ръмжаща. Нисък разход, не помня точно колко.
      Неприятното е че е сякаш много тясна за габаритите си и е с ниско положение на седалката. Багажника също ми се стори мъничък. В сравнение с конкурентни японски модели като Аутландер и ЦРВ ми се стори доста по-малка и тясна като субективно усещане. За сметка на това е доста по-пъргава от тях. Изглежда като семеен СУВ, но е по-скоро за сам човек. Извън пътя почти не съм я карал, но и клиренса й не ми вдъхна доверие за да я пробвам.
      Иначе какви наблюдения за дефекти на модела очакваш в България от кола която се продава от 1 година а е с 5 годишна гаранция от Тойота?

      Коментар


      • #4
        От: КАКВО Е МНЕНИЕТО ВИ ЗА TOYOTA RAV 4 -2013

        Общо взето бива . Пробвал съм я по черно , справя се добре. Със сигурност е по-комфортна по лошите пътища , защото преди с авенсиса изпитвах голям страх от всеки коловоз , а сега поне не му мисля толкова. Минал съм 22 000 км , разход твърдо 7 , 10% градско. По черни пътища и спри-тръгни гори около 10 . За 150-те си коня ми се струва доста мудно ускорението , очаквах повече. Има странни проскърцвания от пластмасите в купето , които липсват при по-старите тойоти.
        Toyota Avensis 1ad-ftv 2007
        Toyota Rav4 2ad-ftv 2014 awd

        Коментар


        • #5
          От: КАКВО Е МНЕНИЕТО ВИ ЗА TOYOTA RAV 4 -2013

          Нямам пряко впечатление, но веднъж след мен кара един такъв по ниви и коловози, които между другото не бяха нещо фрапантно и имаше възожност да се поизбегнат! След това научих, че на доста места е закачила отдолу, за съжаление! Извода е, че не е за извън пътя, но така или иначе съм предубеден към марката и на мен лично ми харесва!

          Коментар


          • #6
            От: КАКВО Е МНЕНИЕТО ВИ ЗА TOYOTA RAV 4 -2013

            Тясна за съжаление отпред, и седалката и мястото за краката - отзад не ме интересуваше...
            Предишния Rav е доста по-просторен и удобен - и за това се спрях на него.

            Коментар


            • #7
              От: КАКВО Е МНЕНИЕТО ВИ ЗА TOYOTA RAV 4 -2013

              Това е вярно. Отзад има място , а отпред , особено отдясно , е адски тясно. За левия крак няма никакво място , защото опира в таблото. Седалките е трябвало да ги направят с по-дълги релси , за да се дърпат максимално назад. Всеки , който е над 1,90м би казал , че отпред е наистина тясно.
              Toyota Avensis 1ad-ftv 2007
              Toyota Rav4 2ad-ftv 2014 awd

              Коментар


              • #8
                От: КАКВО Е МНЕНИЕТО ВИ ЗА TOYOTA RAV 4 -2013

                Ако си се спрял на toyota rav 4 ,търси EV, тоест на ток дето е . На ток има мисля, че от началото на 21-ви век.

                Коментар


                • #9
                  От: КАКВО Е МНЕНИЕТО ВИ ЗА TOYOTA RAV 4 -2013

                  Онзи ден бях паркирал до такова чудо и го оглеждах , та се чудех какво е ..дордето не видях, че на джантите са емблемите на Тойота. На пръв поглед- смешни пластмасови стопове и фарове в причудливи форми, резултат от дизайнерски напън, десетина санта налични под стъпенката..оказа се , че е РАВ. Минисувче за двама с малко багаж е точното определение. Можеш да се подкачиш на бордюр, можеш да преодолееш заснежен асфалтов баир, никакви амбиции по-натам..Джиповете на Тойота са произведени миналото столетие..
                  0899 шест5313нула
                  За всекиго по нещо

                  Коментар


                  • #10
                    От: КАКВО Е МНЕНИЕТО ВИ ЗА TOYOTA RAV 4 -2013

                    Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
                    Джиповете на Тойота са произведени миналото столетие..
                    а на Субару-то хич не са оттогава... или пък щото и те хич не се напъват дизайнерски...
                    Надеждност - с една дума - това може да се каже - успяват да държат летвата високо и да си я прескачат...
                    Не са много марките и моделите, които успяват в това... "начинание" - години наред, вече 4 генерация...
                    Кой както иска да го разбира, но не е реклама - а опит...

                    Коментар


                    • #11
                      От: КАКВО Е МНЕНИЕТО ВИ ЗА TOYOTA RAV 4 -2013

                      Две години...
                      Издъних се на Тюринг теста

                      Коментар


                      • #12
                        От: КАКВО Е МНЕНИЕТО ВИ ЗА TOYOTA RAV 4 -2013

                        ... вече 3 + 1 с новия модел... стигат, за някои (X5 или Гранда) и 3 месеца са достатъчни, и след 3-то посещение в сервиза

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X