Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Успокоител за веригата на Isuzu Pick-Up 1983

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Успокоител за веригата на Isuzu Pick-Up 1983

    Здравейте на всички!
    От доста време съм във форума, но влизах рядко по ред причини. От известно време наследих пикап Исузу от 1983. Преди години 4-5 правихме основен ремонт на каросерията, а също така и на двигателя. При сглобяването тогава май е станал някакъв фал защото започна да пали трудно. С баща ми стигнахме до извода, че най-вероятно успокоителя (chain tensionner) на веригата е омекнал. Проблемът обаче е, че за да можем да го видим ще трябва отново да се разглоби почти целият двигател. Искаше ми се преди да започнем ремонта, който е планиран за идната година, да успея да намеря въпросния успокоител. Рових адски много в интернет и намерих няколко варианта за конкретния двигател -
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMGP1799.jpg
Прегледи:1
Размер:161.9 КБ
ID:6070421Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMGP1803.jpg
Прегледи:1
Размер:115.4 КБ
ID:6070422
    за голямо съжаление нито аз, нито баща ми запомнихме или пък се сетихме да снимаме тогава въпросният успокоител.
    Единият вариант е на момента когато го свалим да му търсим пружинка и да я сменим, а другият е да намерим нов. Помня че беше бял и леко издължен. Двигателя е бензинов и до колкото успях да разбера от информацията която намерих е 1.6 литров. В Америка пикапчето се води Chevrolet LUV. дори да става въпрос за поръчка по интернет от някой сайт бих го направил, но повечето които открих не правят доставки до България. Има ли някой от вас някакви идеи как да процедираме? Не е спешно - ремонта е планиран чак за идната година, когато ще му правим поредното изкърпване, но все пак ми се искаше да съм подготвен. Благодаря предварително на всички които ще се отзоват.
    -----
    Kia Sorento 2.5 170 к.с. 2008г.

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X