Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ползвате ли кухненски робот?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ползвате ли кухненски робот?

    От скоро съм собственик на кухненски робот Philips HR778.

    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...LIPS-HR7778/00

    Любопитно ми е какви роботи ползвате и за какво ги ползвате.

    Това което съм приготвил до момента е:
    - шейк
    - рязане на лук
    - опит за нарязване на кисели краставици на кубчета /не ми се получи/ не знам къде греша.
    - рязане на луканка
    - кълцане на орехи на ситно

    Това което ми се ще да пробвам ама не съм убеден дали уреда ще го понесе е рязане на добре изсушена пастърма.

  • #2
    От: Ползвате ли кухненски робот?

    Специално за киселите краставички ползвам робот "жената", добре се справя.
    За остатъка от парите си купувам пастърма и пак робот - "Пацо" , но преди първата ракия я реже малко нефелно.
    подаръци за мъже от FACOM
    промоция на читави инструменти

    и на хоби такива

    тел. О879 Ч8Ч 2З5

    Коментар


    • #3
      От: Ползвате ли кухненски робот?

      Какво толкова могат тези роботи,че струват колкото една кола ?! Имам си ножове с тях си режа и на кубчета, и на кръгове и на каквото ми скимне мискер си имам за шейкове... ама 500 кинта за такова чудо...

      Коментар


      • #4
        От: Ползвате ли кухненски робот?

        Може да е подарък...

        Коментар


        • #5
          От: Ползвате ли кухненски робот?

          Колега, ти направо си купил инвентара от Трансформърс! Ебасимо!

          Аз ползвам:
          пасатор - за крем супи, пастети, бъркочи и заливки
          малкият нож - за твърди неща - ядки, галета, подправки, кашкавал
          големият нож - за зеленчуци
          0885600006 - Чичо Коце

          Коментар


          • #6
            От: Ползвате ли кухненски робот?

            Първоначално публикуван от kozeboy Преглед на мнение
            Колега, ти направо си купил инвентара от Трансформърс! Ебасимо!

            Аз ползвам:
            пасатор - за крем супи, пастети, бъркочи и заливки
            малкият нож - за твърди неща - ядки, галета, подправки, кашкавал
            големият нож - за зеленчуци
            Абе, Коце, спестяваш ни нещо, и то съществено..
            Ония, тЕнките мръвчета, с какво ги режеш?

            Ако кожеш, че е с ножа за зарзавата, просто няма да ти повярвам..

            През стойката за домашните ножове са минали над 60 ( шестдесет!!) ножа.

            Стойката събира пет ножа..

            След първото точене, а някои и преди това, тия сечива, дето се именуват ножове, и са ми били харесали на пръв поглед, просто са се превърнали в някакви други инструменти - всъщност, малко съм изхвърлил директно, разни шабърчета, и други, спесифични за работата инструменти, са точно от бивши домакински ножове.

            Та, пет ножа у дома, и пет на вилата.

            Всеки си има предназначението, и строгата инструкция да се използва точно по предназначението си..

            Преди време тъста ми порази един много тънък, еластичен, плосък нож, идеален за рязане на марули и зеле...Троши кокали с него... После ме гледаше, както напикано дете гледа майка си..
            И с един нож за филетиране отвори буркан!!!!

            После нямаше после!!

            Та у дома жената има някаква роботизация, с която джурка разни неща - нещо на Мулинекс, дето било много хубаво, ама дето вика Пламен - мръвката си я режа аз - ако ми треперя ръката, си сипвам едно пиене за оправяне.

            Кухненски робот ...аде холан...

            Коментар


            • #7
              От: Ползвате ли кухненски робот?

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:977848-Yanagiba-knife.png
Прегледи:1
Размер:63.3 КБ
ID:5620428
              Янагиба
              0885600006 - Чичо Коце

              Коментар


              • #8
                От: Ползвате ли кухненски робот?

                Имам подобна техника, но по-евтина и друга марка. Единственото, което намерих за умно в него е рязането на лук и правенето на салата от зеле и моркови- бързо стават нещата в сравнение с ръчното рязане..подарък ми е, но иначе не бих си закупил подобно изделие.
                0899 шест5313нула
                За всекиго по нещо

                Коментар


                • #9
                  От: Ползвате ли кухненски робот?

                  Аз пък винаги съм се чудил кой прилепи думата робот на нещо което по същество е перка с ножове и само това.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Ползвате ли кухненски робот?

                    Анимационните филмчета са виновни за всичко! И Бенджи, Закс и Звездният принц!
                    Да не забравим и Мегатрон!

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:aaa-robot-cook-31.jpg
Прегледи:1
Размер:55.2 КБ
ID:5620436
                    0885600006 - Чичо Коце

                    Коментар


                    • #11
                      От: Ползвате ли кухненски робот?

                      Да ви е честита придобивката и да я ползвате.Имам робот Браун от 13 години. И само това. Голям кеф беше в началото, но после като почнах да ги мия и подсушавам всичките тея джаджи и като пресметнах времето за това , ми с ножа и обикновената сокоизтисквачка и с обикновенната тел за разбиване всичко ставаше по-бързо.Хайде в голямата кутия и така до сега. Все чакам да си купя вила и да го занеса на нея.Не знам защо реших , че там ще го ползвам.В никакъв случай с написаното не искам да ви демотивирам.Може би ще намерите рационалност в използването му , аз не успях. А какво сме правили - най-вече салца ,защото много бързо смила доматите, шейкове, рязане на зеленчуци, тестомесачката я ползвах само 1 път и голямо миене ,сокове , дресинги , поне това си спомням.
                      тел. за приятели по всяко време 0888 909394

                      Коментар


                      • #12
                        От: Ползвате ли кухненски робот?

                        Първоначално публикуван от Анжела Боянова Преглед на мнение
                        Да ви е честита придобивката и да я ползвате.Имам робот Браун от 13 години. И само това. Голям кеф беше в началото, но после като почнах да ги мия и подсушавам всичките тея джаджи и като пресметнах времето за това , ми с ножа и обикновената сокоизтисквачка и с обикновенната тел за разбиване всичко ставаше по-бързо.Хайде в голямата кутия и така до сега. Все чакам да си купя вила и да го занеса на нея.Не знам защо реших , че там ще го ползвам.В никакъв случай с написаното не искам да ви демотивирам.Може би ще намерите рационалност в използването му , аз не успях. А какво сме правили - най-вече салца ,защото много бързо смила доматите, шейкове, рязане на зеленчуци, тестомесачката я ползвах само 1 път и голямо миене ,сокове , дресинги , поне това си спомням.
                        Ако нямаш съдомиялна "роботът" е смърт със зеле и не се оправдава като занимавка.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Ползвате ли кухненски робот?

                          Нашият робот (Горенье с някви цифрички там, 200 лева някъде) го ползваме редовно за много неща, вече две години стават. Мързеливо е. Даже и таратор прави, ама краставицата става на кашичка. Редовно си правим песто. За кексове - троши ядки лесно и бързо. И тесто сме си бъркали няколко пъти, ама после с миене се утрепваш.
                          Иначе - сокоизстисквачката за портокалов сок и шейкъра за смути-та (ъъъ... гъсто плодово сокче) - всеки ден по няколко пъти, дребния обича да пие такива неща. Струваше си инвестицията.
                          Comin' in on a wing and a prayer, Comin' in on a wing and a prayer
                          Though there's one motor gone, We can still carry on, Comin' in on a wing and a prayer

                          Коментар


                          • #14
                            От: Ползвате ли кухненски робот?

                            Кухненския робот се нaреждa нa второ място, след домaшните уреди зa фитнес, по глупост. Изхвърляй го и толковa.
                            Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
                            Drag Grand Canyon Daily
                            Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
                            LZ1JYM

                            Коментар


                            • #15
                              От: Ползвате ли кухненски робот?

                              Не.
                              Comin' in on a wing and a prayer, Comin' in on a wing and a prayer
                              Though there's one motor gone, We can still carry on, Comin' in on a wing and a prayer

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X