Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Безжични слушалки,

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Безжични слушалки,

    Препоръчайте бюджетни безжични слушалки, че цяла вечер се ровя и се омотах в омове, децибели, възбудители и тям подобни.

    Да кажем до 100лв.

    Задължително свързване към ТВ, за компютъра е ясно...

    Кое е по-добре - с външни батерии или вградена такава?

    Много ли е голяма разликата между куче марка за 30лв. или Сони (примерно) за 100лв.?
    124 -> 164
    T4

  • #2
    От: Безжични слушалки,

    Остави ги омовете, няма да ги усетиш на практика, пък и числата които се пишат по опаковката често са леко доизкусурени. Сложни думички като "възбудители" (за мен е новост) също са само рекламна шумотевица, особено за евтинийките. По-настоящ въпрос е дали са блутут, радио или инфрачервен трансмитер.


    "куче марка" за телевизия става, за музика обаче, специално при безжичните се ползва евтина технология и имат забележима загуба на качество (зависи доколко си придирчив де).


    Относно батериите - трябва да има описано колко часа издържат, това е най-важното.

    Коментар


    • #3
      От: Безжични слушалки,

      От близо година съм купил на детето ей тоя модел: RAPOO H6060

      По цял ден ги слуша,забравя ги включени,и въобще тормоз,но са безотказни.Има ги из нета-като гледам към 75лв.
      Nissan Terrano II TDI 2700 2002g. avtomat - три вратичко.... )
      ".....ама сега пазара е пълен с джипове де, на тях даже JEEP пише ....."

      Коментар


      • #4
        От: Безжични слушалки,

        Първоначално публикуван от ognqn Преглед на мнение
        RAPOO H6060
        Изглеждат добре и ако имаше черни и бях сигурен в свързването към ТВ досега да съм ги поръчал...

        Тааа търсенето продължава, минах днес през Техно-нам-кво-си с цел да си избера два три модела и да ги накарам да ми ги вържат към някой от талавизорите за проба, ама имаха само два-три модела Сони, от които само едно под 100лв. и нямаше свързване към ТВ. Тия от 250лв. и нагоре имаха ма кел файда...
        124 -> 164
        T4

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X