Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ангел Караньотов се отказва от мотоциклетизма!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Ангел Караньотов се отказва от мотоциклетизма!

    Дъжавата ни е ФАЛИРАЛА това е факт без значение кой кога каво е "цицал". Свърши.
    Сега трябва да се работи за да оцелеем!
    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

    Коментар


    • #32
      От: Ангел Караньотов се отказва от мотоциклетизма!

      Ангел се отказва за втори път от супермотото. Разбира се момчето го ползват в момента за флагман на нов опит да се финансира федерацията. Дали е редно или не, всеки си преценява. Факт е: в България всички федерации очакват финансиране от държавата. Някои си намират и "основни спонсори", но като цяло те не поемат цялата издръжка. БФМ, на фона на повечето други федерации, се развива/ше добре за стандартите ни заради/въпреки Богдан. Въпреки всичко, когато държавата е заявила подкрепа би трябвало да си изпълни ангажимента, независимо от политическата ситуация. ИМХО
      [SIGPIC][/SIGPIC]

      Коментар


      • #33
        От: Ангел Караньотов се отказва от мотоциклетизма!

        Първоначално публикуван от lz2xkm Преглед на мнение
        клуба ни в Германия не получава ни цент дотации от държавата
        Дори в шампионати,в които се представя страната,а не частния отбор?
        Нищо не мога,и нищо не знам...

        Коментар


        • #34
          От: Ангел Караньотов се отказва от мотоциклетизма!

          Първоначално публикуван от Димитър Колев Преглед на мнение
          Дори в шампионати,в които се представя страната,а не частния отбор?
          Само и единственно от ADAC което е не съвсем държавна институция.Само че има една подробност.На състезание има публика от порядъка на 30 000 зрители и билетите са около 100-те евра.А г-н Longo и световната федерация си искат еднакви пари на всички организатори.Нашите си плащат без сериозни приходи.Смятай какви гимнастики се правят.За това трябва да се хленчи на мащехата и каквото стане.
          .

          Коментар


          • #35
            От: Ангел Караньотов се отказва от мотоциклетизма!

            Към настоящия момент държавата умира това всеки о осъзна ,но че губят таланти като Ангел го разбират малцина от народа които не са свързани с мото спорта ,никой не разбра че ендурото се задъхва и ентусиастите карат на издихание от общия фамилен бюджет разходки и тренировки са разреждат максимално НО не губим НИЕ а държавата от доказани спортисти,които освен травми не трупат нищо друго към кариерата си освен завист и негодувание.България-това е отношението към спорта който не носи големи пари .Оправяйте се сами и тва е.Ужас за всички надъхани и с хъс млади момчета

            Коментар


            • #36
              От: Ангел Караньотов се отказва от мотоциклетизма!

              Първоначално публикуван от fanfan Преглед на мнение
              Към настоящия момент държавата умира това всеки о осъзна ,но че губят таланти като Ангел го разбират малцина от народа които не са свързани с мото спорта ,никой не разбра че ендурото се задъхва и ентусиастите карат на издихание от общия фамилен бюджет разходки и тренировки са разреждат максимално НО не губим НИЕ а държавата от доказани спортисти,които освен травми не трупат нищо друго към кариерата си освен завист и негодувание.България-това е отношението към спорта който не носи големи пари .Оправяйте се сами и тва е.Ужас за всички надъхани и с хъс млади момчета
              Ужаса е че точно тия талантливи млади момчета един ден ще си саберат куфарчето с еднопосочен билет.

              Коментар


              • #37
                От: Ангел Караньотов се отказва от мотоциклетизма!

                Първоначално публикуван от lz2xkm Преглед на мнение
                Ужаса е че точно тия талантливи млади момчета един ден ще си саберат куфарчето с еднопосочен билет.
                Дреме им на хората. Не разбра ли че пари от техните данъци за спорт не дават?
                Пък и когато са намесени дърти комунисти и на мен не ми се дават.
                Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                Коментар


                • #38
                  От: Ангел Караньотов се отказва от мотоциклетизма!

                  Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                  Дреме им на хората. Не разбра ли че пари от техните данъци за спорт не дават?
                  Пък и когато са намесени дърти комунисти и на мен не ми се дават.
                  Там някаде писах МАНТАЛИТЕТ.Такава ни маята.И си прав,и аз не искам да давам.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Ангел Караньотов се отказва от мотоциклетизма!

                    Давами се не чене ми се дава ама пък точно Румен да ги разпределя дет няма да е

                    Коментар


                    • #40
                      От: Ангел Караньотов се отказва от мотоциклетизма!

                      Не става въпрос за това дали на някой му се дават или не му се дават пари, дали ги има или ги няма, дали ги даваме на стари или нови комунисти или не-комунисти.


                      Става въпрос за това, че не е правилно държавата да налива пари в моторни спортове, нито за държавата, нито за моторните спортове - защото по този начин не могат да се развият устойчиво, затова никъде в развития свят - не се прави, нито една успешна и устойчива личност или организация в моторните спортове не се финансира с държавни пари.
                      Последно редактирано от Ro-di; 30-10-14, 09:19. Причина: неграмотност

                      Коментар


                      • #41
                        От: Ангел Караньотов се отказва от мотоциклетизма!

                        Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                        Дреме им на хората. Не разбра ли че пари от техните данъци за спорт не дават? ...
                        Я си признай колко ти дадоха от държавния бюджет да си направиш бегачката и да ходиш по състезания и, ако не са ти дали, що още не си оревал света?

                        Лично мен повече ме притеснява, че талантливи млади доктори си събират куфарчето с еднопосочен билет ...
                        Ние не сме неутрални!

                        Коментар


                        • #42
                          От: Ангел Караньотов се отказва от мотоциклетизма!

                          "Спортната мафия" по света печели от лицензионни права, рекламни права, права на излъчване, спонсорство, трансферни суми, рушвети (напр. опита на батето Славков с ББС, лека му пръст). У нас - от държавни субсидиЙ. Представете си утре организаторите на конкурсите от веригата "Мис Свят" и "Мис Вселена" да поискат държавни пари, щото как така - красиви български момичета да бъдат лишени от шанса да прославят Родината на световните подиуми ? Времето, когато поради нямане какво друго да извадим, се пънехме да печелим титли в слабопопулярни по света спортове като вдигане на тежести напр. и наливахме пари в тях, уви няма да се върне.
                          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                          Коментар


                          • #43
                            От: Ангел Караньотов се отказва от мотоциклетизма!

                            Моето мнение е, че Ангел ще да продължи да се състезава под друг флаг Шумно разделяне, много приказки и след това на друго по-добро място.... Гледал съм го много пъти на живо, личи си таланта му и усилията най-вече на семейството му, но на нивото на световния шампионат има още какво доста да се желае. Резултатите му тази година са плод на грешки на лидерите и най-вече на малкото участници в световните кръгове. Иначе на ниво България съм съгласен, че няма по-добър състезател в тази дисциплина. Времето ще покаже....
                            SUZUKI DRZ SuperMoto

                            Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                            Коментар


                            • #44
                              От: Ангел Караньотов се отказва от мотоциклетизма!

                              Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                              Я си признай колко ти дадоха от държавния бюджет да си направиш бегачката и да ходиш по състезания и, ако не са ти дали, що още не си оревал света?

                              Лично мен повече ме притеснява, че талантливи млади доктори си събират куфарчето с еднопосочен билет ...
                              Чавдаре, аз не съм европейски шампион. Знам какво е нужно за да си в големия спорт и не са само пари. Тъпо е да имаш другото а да нямаш кинтите. Те са по-лесната част от задачата.

                              Дали доктори или състезатели напускат родината е почти едно и също.
                              Аз отдавна ги оправдавам.
                              Все пак има и малко радост- и циганите също се изнасят.Търсят по-добър живот. Да помислим как да си стимулираме!

                              Специално за Ангел- той е младеж, който няма да легне да умира, щото нямало държава. Дано да попадне някъде по света на хора които да му помогнат да се доразвие. Комунягите, включитено и баща му не могат вече да му помогнат. Надявам се да не могат и да смучат повече кинти от него и деца като него.
                              Интересно ми е от 20 000 000лв колко са останали за началниците?
                              Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                              Коментар


                              • #45
                                От: Ангел Караньотов се отказва от мотоциклетизма!

                                Няма ли някой голям клуб, който да му забележи таланта и да го привлече? Не е добре, че е опрял до държавата.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X