Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сервиз Пловдив

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Сервиз Пловдив

    Колеги от Пловдив притежатели на Фронтери , моля споделете каде си правите вашите джипки .
    От моя 5 годишен опит с Фронтера А Sport 2.0 до сега кадето и за каквоти и да съм отишал на сервиз винаги е трябвало да си го доваршвам после сам , не е било да отида и да ми сваршат работа от раз. В моемнта искам някой да ми прегледа окачването че след 5 години вярна служба се чуват какви ли не звуци отдолу . Искам да отида в сервиз да я погледнат без да гледат тъпо и да ми кажат това и това е за смяна , толкова пари . И после като си я взема да не се заровя отново във форума и десет дена ходене по мъките и после малумни спорове със техниците че то видиш ли те го работят това от 20 години пък форумите били пълни с глупости и пешлигари .
    Благодаря певдварително.

    ПС: За Лозан всички знаем , ама е в София.

  • #2
    От: Сервиз Пловдив

    Първоначално публикуван от Lelouch Преглед на мнение
    Колеги от Пловдив притежатели на Фронтери , моля споделете каде си правите вашите джипки .
    От моя 5 годишен опит с Фронтера А Sport 2.0 до сега кадето и за каквоти и да съм отишал на сервиз винаги е трябвало да си го доваршвам после сам , не е било да отида и да ми сваршат работа от раз. В моемнта искам някой да ми прегледа окачването че след 5 години вярна служба се чуват какви ли не звуци отдолу . Искам да отида в сервиз да я погледнат без да гледат тъпо и да ми кажат това и това е за смяна , толкова пари . И после като си я взема да не се заровя отново във форума и десет дена ходене по мъките и после малумни спорове със техниците че то видиш ли те го работят това от 20 години пък форумите били пълни с глупости и пешлигари .
    Благодаря певдварително.

    ПС: За Лозан всички знаем , ама е в София.
    Има колеги от форума които разбират . Ето към него може да се обърнеш http://www.offroad-bulgaria.com/member.php?u=54253
    Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
    New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

    Коментар


    • #3
      От: Сервиз Пловдив

      Моста на Герджика, от север, 0888 204442, Пламен.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X