Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бъгито на Milen Simeonov

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бъгито на Milen Simeonov

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_9872.jpg
Прегледи:1
Размер:174.6 КБ
ID:5656698 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_9871.jpg
Прегледи:1
Размер:183.2 КБ
ID:5656699 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_9870.jpg
Прегледи:1
Размер:223.0 КБ
ID:5656700 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_9869.jpg
Прегледи:1
Размер:257.2 КБ
ID:5656701 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_9858.jpg
Прегледи:1
Размер:241.7 КБ
ID:5656702 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_9867.jpg
Прегледи:1
Размер:215.8 КБ
ID:5656706

    Коментар


    • От: Бъгито на Milen Simeonov

      Колега, намери си двукамерен карбуратор. Тоя мотор се съживява много с него.
      Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
      Най-добрите ми спомени са предстоящите!

      Коментар


      • От: Бъгито на Milen Simeonov

        Много ти се радвам на проекта, колега. Евала!!! За проблема с полуосите действай така както си го наумил с безшевната тръба. Това е евтин вариант пък и да не стане полуоските са евтини. Но си мисля, че може да се изработи полуоска и от кардан.
        Кардана предава по-голям въртящ момент от полуоската. Виждал съм го направено на една формула Естер като бях ученик. Нека и другите да кажат, но мисля, че става.
        Поздрави.

        Коментар


        • От: Бъгито на Milen Simeonov

          Кардана предава по-малък момент от полуоската...за протокола.

          Коментар


          • От: Бъгито на Milen Simeonov

            Първоначално публикуван от Andrei Преглед на мнение
            Кардана предава по-малък момент от полуоската...за протокола.
            Около 4-ри пъти по-малък,за сметка на оборотите,които са доста повече от тези на полуоските.
            Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

            Коментар


            • От: Бъгито на Milen Simeonov

              Първоначално публикуван от unac Преглед на мнение
              Много ти се радвам на проекта, колега. Евала!!! За проблема с полуосите действай така както си го наумил с безшевната тръба. Това е евтин вариант пък и да не стане полуоските са евтини. Но си мисля, че може да се изработи полуоска и от кардан.
              Кардана предава по-голям въртящ момент от полуоската. Виждал съм го направено на една формула Естер като бях ученик. Нека и другите да кажат, но мисля, че става.
              Поздрави.
              Има полуоски с тръбна конструкция, сравнително тънкостенна тръба със сравнително голям (като за полуоска) диаметър. Да не би да се бъркаш с тях? Вярно, че отдалеч прилича малко на кардан, но си е смятано за мястото.
              О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

              Коментар


              • От: Бъгито на Milen Simeonov

                Някой да знае приблизителни заводски настройки на карбуратор 40f ,а от там нататък да го донастроим.

                Коментар


                • От: Бъгито на Milen Simeonov

                  Прекарахме някой друг кабел,сложихме ключ маса,вързахме перката.
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_9874.jpg
Прегледи:1
Размер:244.5 КБ
ID:5657554

                  Коментар


                  • От: Бъгито на Milen Simeonov

                    https://m.youtube.com/watch?v=dGs7y3ysvo4 звъни така заради капачето на аиспуха

                    Коментар


                    • От: Бъгито на Milen Simeonov

                      Първоначално публикуван от Milen Simeonov Преглед на мнение
                      Звъни така заради капачето на аиспуха
                      Сложи му тесктолитова втулка,инак ще те дразни дрънченето.
                      Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                      Коментар


                      • От: Бъгито на Milen Simeonov

                        Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
                        Сложи му тесктолитова втулка,инак ще те дразни дрънченето.
                        Мерси,и аз се чудех какво да слагам,че много дразни.Иначе двигателя видя ли колко лесно пали,само не знам за настройката на карбуратора.
                        ето още малко снимки Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_9876.jpg
Прегледи:1
Размер:233.3 КБ
ID:5657595 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_9877.jpg
Прегледи:1
Размер:245.4 КБ
ID:5657596 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_9879.jpg
Прегледи:1
Размер:230.1 КБ
ID:5657597 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_9881.jpg
Прегледи:1
Размер:211.6 КБ
ID:5657598 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_9882.jpg
Прегледи:1
Размер:178.0 КБ
ID:5657599 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_9884.jpg
Прегледи:1
Размер:221.7 КБ
ID:5657600 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_9885.jpg
Прегледи:1
Размер:142.9 КБ
ID:5657601 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_9887.jpg
Прегледи:1
Размер:216.6 КБ
ID:5657602 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_9888.jpg
Прегледи:1
Размер:202.3 КБ
ID:5657603 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_9889.jpg
Прегледи:1
Размер:190.0 КБ
ID:5657604 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_9890.jpg
Прегледи:1
Размер:169.3 КБ
ID:5657605
                        Последно редактирано от Milen Simeonov; 02-05-15, 20:41.

                        Коментар


                        • От: Бъгито на Milen Simeonov

                          Махни този кюнец,и се пробвай да намериш и монтираш оригиналната генерация на варенбука.Това е цвайн-такт машина,която за да работи добре и трябва правилно сметната генерация(резонатор).Мързеливо се наема при подаване на газ именно заради това.
                          Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                          Коментар


                          • От: Бъгито на Milen Simeonov

                            Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
                            Махни този кюнец,и се пробвай да намериш и монтираш оригиналната генерация на варенбука.Това е цвайн-такт машина,която за да работи добре и трябва правилно сметната генерация(резонатор).Мързеливо се наема при подаване на газ именно заради това.
                            Не е ли заради карбуратора?Ако се настрой?

                            Коментар


                            • От: Бъгито на Milen Simeonov

                              Първоначално публикуван от Milen Simeonov Преглед на мнение
                              Не е ли заради карбуратора?Ако се настрой?
                              На карба няма какво да му ровиш чак толкова.Разгледай кюнеца на някой двутактов кросов мотор,и ще ти стане ясно.
                              Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                              Коментар


                              • От: Бъгито на Milen Simeonov

                                Той и мощност няма да има, освен че по-бавно ще набира обороти. Наблюденията ми са че двутактов мотор без ауспуха си само бръмчи. А точно тези ауспуси са си патент на германците, така че се съмнявам да сте измислили нещо по-добро.
                                Кольо Динев

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X