Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Стартиране на МИО/навигация/

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Стартиране на МИО/навигация/

    Здравейте,
    вчера пристигна навигацията ми/втора употреба/ МИО/дигик/,но не мога да я пусна,звънях на колегата,кайто ми обясни,че като се включи трябва продължително да се натисне кръстчето в средата...обаче не става.Сигурен съм,че навигацията е наред,но аз какво пропускам ?
    Ще се радвам ако споделите.
    Поздрави .

  • #2
    От: Стартиране на МИО/навигация/

    Добре ли е заредена? Някои се сърдят докато не им се позареди батерийката и първите 5-10минути дори на зарядно ако е разредена батерията не палят...
    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

    Коментар


    • #3
      От: Стартиране на МИО/навигация/

      Напиши,моля те точния модел, така малко трудно ще се разберем.

      Коментар


      • #4
        От: Стартиране на МИО/навигация/

        Заредена е,стартира си,излиза надписа МИО,но после се появява отгоре надпис/на английски/ и при натискане на дисплея едно черно кръстче се мести...както ми обясни по телефона трябва да го докарам в средната част и тогава да натисна продължително,обаче не става....натискам си аз ,но по някое време кръстчето пак се премества....

        Коментар


        • #5
          От: Стартиране на МИО/навигация/

          ...сега си мисля,че няма карта/гледах няколко клипа/

          Коментар


          • #6
            От: Стартиране на МИО/навигация/

            Какво ти пише на английски ?
            Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
            Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

            Коментар


            • #7
              От: Стартиране на МИО/навигация/

              Това е стартов екран за калибриране на дисплея, няма какво да го гараш на средата. Ти нищо не може да го накараш то се мести само. Тръгва от средата, натискаш където е кръстчето, после се мести горе ляво, натискаш в кръстчето, после се мести долу в ляво, натискаш го, после се мести долу в дясно, натискаш го, после се мести горе в дясно, натискаш го. След това ако си направил всичко точно ти излиза надпис , че имаш 30 сек и започват да намаляват, трябва да натиснеш по средата на дисплея и си готов. Ако не ти излезе надписа с 30 сек. процедурата се повтаря, обикновено става от 1-2 пъти максимум опити. След това ще продължи и ще си зареди менюто, евентуално вече тук ще има избор на навигация или други икони. И пак не разбрах кой е модела или да хвърляме боб и да гадаем?

              Коментар


              • #8
                От: Стартиране на МИО/навигация/

                Така се получи.

                Коментар


                • #9
                  От: Стартиране на МИО/навигация/

                  След месец и половина !?
                  подаръци за мъже от FACOM
                  промоция на читави инструменти

                  и на хоби такива

                  тел. О879 Ч8Ч 2З5

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X