Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Модификации а.к.а. тунинг на Фероза

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Модификации а.к.а. тунинг на Фероза

    Първоначално публикуван от V93 Преглед на мнение
    Коя щанга?!?
    Ти коя щанга махна. Предната или задната.

    Коментар


    • #62
      До: Модификации а.к.а. тунинг на Фероза

      И двете
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • #63
        До: Модификации а.к.а. тунинг на Фероза

        Първоначално публикуван от V93 Преглед на мнение
        И двете
        Уау.
        Много смело решение.
        Предполагам че вече си му свикнал. Уиндсърф на асвалт си е голямо приключение.
        Тогава причината за лошото сцепление на ГудричМТ на мокър асвалт изобщо не е в гумите.

        Коментар


        • #64
          До: Модификации а.к.а. тунинг на Фероза

          Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
          Тогава причината за лошото сцепление на ГудричМТ на мокър асвалт изобщо не е в гумите.
          Ситуацията, която имах предвид говорейки за недобро сцепление на мокър асфалт, се отнася не само за BFG MT. При сходни условия (много мокър асфалт) един път тръгна да си ходи и задницата на детевоза (и то при много по-ниска скорост), на който всички щанги са си на мястото. Общото е много мокрият асфалт и калните гуми (само дето там са Goodyear MT/R) ...
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • #65
            До: Модификации а.к.а. тунинг на Фероза

            Първоначално публикуван от V93 Преглед на мнение
            Ситуацията, която имах предвид говорейки за недобро сцепление на мокър асфалт, се отнася не само за BFG MT. При сходни условия (много мокър асфалт) един път тръгна да си ходи и задницата на детевоза (и то при много по-ниска скорост), на който всички щанги са си на мястото. Общото е много мокрият асфалт и калните гуми (само дето там са Goodyear MT/R) ...
            Офроуд фанатиците от Джип форума викат на тия дето карат без щанги на асвалт САМОУБИИЦИ, защото има няколко смъртни случая. Джипа прави неща които са абсолютно непредсказуеми. Иначе американците карат и без амортисьори. Ама само офроуд.
            Аз съм карал без щанги и повече от 60 ме е страх да вдигна.
            Що не пробваш да закачиш предната щанга. Отпред ходовете на Патрула са по-малки и може с щанга пак да не му ограничава артикулациите.
            На У61 едната задна биалета се откача с жило в купето. Нищо не трябва да развиваш, дори не трябва да слизаш от джипа. Много хитро са го измислили ама чух че била много скъпа. Иначе е добро решение.
            Ти си знаеш но аз бих сложил поне едната.

            Коментар


            • #66
              До: Модификации а.к.а. тунинг на Фероза

              Здравейте,

              Подновявам офанзивите по тунинга на Ферозата:

              Днес кастрирахме катализатора, бе изрязан и заменен с права тръба, колата смени гласа си при форсаж и стана като на Пернишки голф и според мен се форсира по-добре...

              Надявам се и разхода на гориво да падне поне малко...

              Много поздрави,
              Бъдете живи и здрави!

              Коментар


              • #67
                До: Модификации а.к.а. тунинг на Фероза

                Е крайно време беше
                Случайни хора УАЗ не карат

                Коментар


                • #68
                  До: Модификации а.к.а. тунинг на Фероза

                  Жоре, катализаторите не заминаваха ли на над 150000км ?? Що си го махнал твоя, ако не се лъжа Ферозата ти беше на малко км. ! А и надявам се да не си го хвърлил, щото ги изкупуват.....
                  2015 KTM EXC 450 six days Argentina
                  Toyota Land Cruiser KDJ 125

                  Коментар


                  • #69
                    До: Модификации а.к.а. тунинг на Фероза

                    Първоначално публикуван от vladko33 Преглед на мнение
                    Жоре, катализаторите не заминаваха ли на над 150000км ?? Що си го махнал твоя, ако не се лъжа Ферозата ти беше на малко км. ! А и надявам се да не си го хвърлил, щото ги изкупуват.....

                    Здрасти,

                    Моята е на 70 000 КМ и навярно си е работил но не ме кефеше, че закача в снега а и сега се надявам да сваля разхода и малко да си върна някой друг кон

                    И да, оставих го там където ми извършиха услугата, 28 лева махане и поставяне на тръба, стана за 20 минути и засега съм доволен

                    Поздрави,
                    Бъдете живи и здрави!

                    Коментар


                    • #70
                      До: Модификации а.к.а. тунинг на Фероза

                      На Сточна гара ги изкупуват по 50 лева катализаторите.....не знам точно за какво са им, но както и да е ..... очакваме в темата да напишеш какво е поведението на джипкта откъм тяга и разход, та да знаем дали си заслужава да изтърбушим и нашите.....
                      2015 KTM EXC 450 six days Argentina
                      Toyota Land Cruiser KDJ 125

                      Коментар


                      • #71
                        До: Модификации а.к.а. тунинг на Фероза

                        Първоначално публикуван от vladko33 Преглед на мнение
                        не знам точно за какво са им, но както и да е .....
                        Има ценни метали в него. Платина нещо май - туй-онуй.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • #72
                          До: Модификации а.к.а. тунинг на Фероза

                          Здравейте и от мен.Та значи за катализаторите,има вече масова практика при вноса на коли задалжително се сваля катализатора макар и да е напално работещ.Интереса е не към самия катализатор а кам вътрешността му 1kg от нея струва около 90лв.
                          Добрите момчета отиват в рая а лошите където си поискат.:wink:

                          Коментар


                          • #73
                            До: Модификации а.к.а. тунинг на Фероза

                            Първоначално публикуван от niki-feroza Преглед на мнение
                            Здравейте и от мен.Та значи за катализаторите,има вече масова практика при вноса на коли задалжително се сваля катализатора макар и да е напално работещ.Интереса е не към самия катализатор а кам вътрешността му 1kg от нея струва около 90лв.
                            Задължително е доста силно казано. Ако на някой автомобили го изхвърлиш ти светва една гадна лампичка и колата си влиза във тъй наречения сейв мод, почва да си гори доволно и спада мощността и. На по старите стваше, ама колкото по ново поколение са толкова по не може. Не случайно се продават неоригинални катализатори за монтаж при запушване на стария.

                            Коментар


                            • #74
                              До: Модификации а.к.а. тунинг на Фероза

                              Само гледайте махането да не ви излезе през носа, като въведат таксите спрямо вредните емисии...
                              Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                              Коментар


                              • #75
                                До: Модификации а.к.а. тунинг на Фероза

                                Първоначално публикуван от Zaarin Преглед на мнение
                                Само гледайте махането да не ви излезе през носа, като въведат таксите спрямо вредните емисии...
                                Ами ако това стане 90% от талигите ни няма дасе движат.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X