Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помогнете за Samurai

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Помогнете за Samurai

    Момчета аз съм горски и искам да си купя SUZUKI samurai за гората но съм решил да му слагам двигател и скорости от Opel Omega 2.0 .115 hp и да сложа мостове от УАЗ но не знам дали да купя samurai 1.0 или 1.3 и дали щи паснат и на кой МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ

  • #2
    От: Помогнете за Samurai

    Aко започнеш промените по незакупения САМУРАЙ днес, ще влезеш в гората с него през следващата есен. По добре си потърси вече направен такъв.
    Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
    Стефан Арзатов

    Коментар


    • #3
      От: Помогнете за Samurai

      Първоначално публикуван от VULKAN Преглед на мнение
      Aко започнеш промените по незакупения САМУРАЙ днес, ще влезеш в гората с него през следващата есен. По добре си потърси вече направен такъв.
      +1.
      Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

      Коментар


      • #4
        От: Помогнете за Samurai

        Е да но тея дето ги продават искат прекалено много а и искам да си го направя както искам но ако някъде се продава готов на разумна цена може

        Коментар


        • #5
          От: Помогнете за Samurai

          Първоначално публикуван от Petar-Petrov Преглед на мнение
          Е да но тея дето ги продават искат прекалено много а и искам да си го направя както искам но ако някъде се продава готов на разумна цена може
          Вместо да влизаш в филми с опели и уази вложи парите отделени за ремонта в цената за закупуване на по запазен Самурай 1.3 и си го карай така а като ти остане и някой лев му наби окачване от Джими.Покарай и се обади ти кажа какво да почерпиш

          Коментар


          • #6
            От: Помогнете за Samurai

            Първоначално публикуван от Petar-Petrov Преглед на мнение
            Е да но тея дето ги продават искат прекалено много а и искам да си го направя както искам но ако някъде се продава готов на разумна цена може
            Искат ,щото са похарчили една торба пари докато да стане !
            Ти колко мислиш че ще ти струва това да го направиш -200 лева ?
            Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
            New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

            Коментар


            • #7
              От: Помогнете за Samurai

              Човека е горски бреее ! На него заплатата му е малка но района му е голям ще изкара парици за самика. Знам тук в Димитровград да се продава то такова чудо ...
              Land rover 2.5 tdi
              0884035413

              Коментар


              • #8
                От: Помогнете за Samurai

                Първоначално публикуван от New hope Преглед на мнение
                Искат ,щото са похарчили една торба пари докато да стане !
                Ти колко мислиш че ще ти струва това да го направиш -200 лева ?
                Много са...
                0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                Коментар


                • #9
                  От: Помогнете за Samurai

                  Стига се бъзикаите знам че няма да е 200 лв но по като сметнан SAMURAI 2000 ЛВ мостове 400 поне толко ми ги дават и Omega цяла ми дават 900 с АГУ стават 3300 един приятел ще ми я напрае за 400 лв стават 3700 а ми остават omega за желязо и двигатела и скорости от samurai. Ако можете да ми помогнете със съвет МЕРСИ ако не недеите да се бъзикате kivv1973 ще почерпя приятел нямаш проблем

                  Коментар


                  • #10
                    От: Помогнете за Samurai

                    И аз така си мислех че за 4 бона ще го направа моя.Ама после окачване лебедка гуми обърнати джанти бавни дифове де що има за смяна да се направи и престанах да го мисля колко е стъпил.Сега го продавам за да си направа друг за трофи състезания.
                    Боби gsm 0898689957 Сузуки самураи sj418

                    Коментар


                    • #11
                      От: Помогнете за Samurai

                      Стига глупости много реклами гледаш май , то хубаво мостове от уаз и двигател от омега ами препасване на мотора как се прави без пари ли !Ами мостовете с електрожена ли ще ги заваряш .То всичко това ne е базик ти се базикаш май с приказките си .
                      Land rover 2.5 tdi
                      0884035413

                      Коментар


                      • #12
                        От: Помогнете за Samurai

                        Първоначално публикуван от Petar-Petrov Преглед на мнение
                        Стига се бъзикаите знам че няма да е 200 лв но по като сметнан SAMURAI 2000 ЛВ мостове 400 поне толко ми ги дават и Omega цяла ми дават 900 с АГУ стават 3300 един приятел ще ми я напрае за 400 лв стават 3700 а ми остават omega за желязо и двигатела и скорости от samurai. Ако можете да ми помогнете със съвет МЕРСИ ако не недеите да се бъзикате kivv1973 ще почерпя приятел нямаш проблем
                        Прав си колега, но... като направиш тези промени ще ти потрябват, ходове.Пружини,амове,блокажи,дискови спирачки,гуми по-големи и агресивни и тн. Може би затова реагират така колегите.
                        Все пак споделеното от мен е от личен опит, а сметките естественно никога не излизат. Иначе за такъв проект няма значение дали е 1, или 1,3 добре е купето и рамата да не са изгнили.
                        Ако с нещо мога да помогна, звънкай.
                        ТЛК-120 Николай Колев
                        0898521295

                        Коментар


                        • #13
                          От: Помогнете за Samurai

                          Мерси Николай . А за другите недеите да се пените така аз ако знаех какво трябва да правя нямаше да питам нали за това сте вие опитнити да дадете съвет .И да добавя че целта не ми е да правя като вашите супер offroad машини а малка машинка която да е силна и да ме измъква от лошите терени мерси за съветите и ако имате още ще съм благодарен

                          Коментар


                          • #14
                            От: Помогнете за Samurai

                            Първоначално публикуван от Petar-Petrov Преглед на мнение
                            Стига се бъзикаите знам че няма да е 200 лв но по като сметнан SAMURAI 2000 ЛВ мостове 400 поне толко ми ги дават и Omega цяла ми дават 900 с АГУ стават 3300 един приятел ще ми я напрае за 400 лв стават 3700 а ми остават omega за желязо и двигатела и скорости от samurai. Ако можете да ми помогнете със съвет МЕРСИ ако не недеите да се бъзикате kivv1973 ще почерпя приятел нямаш проблем
                            Щом този приятел ти е казал че ще го направи за 400 лева (значи е сигурен какво ще прави) защо задаваш такива въпроси тук ? Купувай самурая , отваряй нова тема със снимки и ....
                            Не се бъзикам , но сметки лесно се правят ей така на ум ! Направи го ,удари калема и ще си говорим тогава дали ще излезне по твоята сметка
                            Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                            New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                            Коментар


                            • #15
                              От: Помогнете за Samurai

                              Христо ще направя тема но направих тая за да съм сигурен че това което съм замислил е правилното мерси

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X