Обява

Свий
Няма добавени обяви.

На гости на Чинела...или по-скоро как Чинела повече няма да кани на гости

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • На гости на Чинела...или по-скоро как Чинела повече няма да кани на гости

    Събитията се развиха на 29 и 30 септември в едно райско кътче на Рила - Паничище. Чинела рисковано покани няколко души от форума...и резултата е, че МНООООГО ни харесаха неговите трасенца из Рила...
    Аз ще вкарам тук снимки от моя фотоапарат(то май след като Кики.Т "падна в боя"...друг фотоапарат не остана на трасето, ако не броим известния на всички GSM на Чинела), а неуморната пушачка-модераторка от форума (за който не се сеща - Ива Кх) ще помоля да "проникне" в поста ми и да внесе необходимите описателни пояснения....
    Също така очаквам и Чинела да се включи, както и Кики.Т










































































    Mitsubishi L200 DobbleCab

    KTM XC 450 RW 2009
    KTM 350 SX 2011

  • #2
    До: На гости на Чинела...или по-скоро как Чинела повече няма да кани на гости

    Супер снимки

    Много красиви местенца...

    А Ива ще си изпуши младините, трябва да и сложите катализатор за да щади атмосферата

    Поздрави,
    Бъдете живи и здрави!

    Коментар


    • #3
      До: На гости на Чинела...или по-скоро как Чинела повече няма да кани на гости

























































































      Mitsubishi L200 DobbleCab

      KTM XC 450 RW 2009
      KTM 350 SX 2011

      Коментар


      • #4
        До: На гости на Чинела...или по-скоро как Чинела повече няма да кани на гости

        А тук се започна едно мноооого интересно нещо, което обаче ще помоля Чинела и Кики.т да коментират....
        Аз бях нотариус "не знам кой-си"...





























































        Даже имам и едно клипче с "плонжа" на Чинела след малко върху камъните, но не знам как да го кача...

















        Хайде Ива.....
        От теб коментарите!
        Mitsubishi L200 DobbleCab

        KTM XC 450 RW 2009
        KTM 350 SX 2011

        Коментар


        • #5
          До: На гости на Чинела...или по-скоро как Чинела повече няма да кани на гости

          Този човечец защо има сутиен

          Поздрави,
          Бъдете живи и здрави!

          Коментар


          • #6
            До: На гости на Чинела...или по-скоро как Чинела повече няма да кани на гости

            Ивкеееее, как можа да се изложиш на това малко сипейче. Митака хвърли толкова труд и нерви да те учи на такива неща, а ти ............


            Като гледам този КТМ май вече е готов за Родопите ааа???
            Иво Георгиев
            Gworkshop

            Коментар


            • #7
              До: На гости на Чинела...или по-скоро как Чинела повече няма да кани на гости

              Ще кани, ще кани и още как /гости де/ много хубаво си изкарахме а сега ще опитам да кача моите снимки и до час съм готов.Само малко търпение

              Коментар


              • #8
                До: На гости на Чинела...или по-скоро как Чинела повече няма да кани на гости

                Страхотни снимки и жестока природа,както се вижда страхотно сте си изкарали...браво.

                Коментар


                • #9
                  До: На гости на Чинела...или по-скоро как Чинела повече няма да кани на гости

                  Страхотни снимки! Супер сте си изкарали, браво!
                  "Do not correct a fool, for he will hate you;
                  Correct a wise man, for he will appreciate you."

                  Коментар


                  • #10
                    До: На гости на Чинела...или по-скоро как Чинела повече няма да кани на гости

                    Страхотна разходкаи отлично представяне.Браво на групата

                    Коментар


                    • #11
                      До: На гости на Чинела...или по-скоро как Чинела повече няма да кани на гости

                      Първоначално публикуван от Husaberg Преглед на мнение
                      Ивкеееее, как можа да се изложиш на това малко сипейче. Митака хвърли толкова труд и нерви да те учи на такива неща, а ти ............
                      Онези насипи бяха лесни ... ама тука хлъзгаше доста повече от очакваното и беше твърдо Дори при опита си да стигна до мотора се изтъркалях пак надолу Наложи се да заходиме отгоре ... по-точно Чинела де (Още ме благославя за това, че му се наложи да се влачи по гъз заедно с мотора ми ) И аха да се върна за бис, и излезе един примерен служител на хотела да ни нахока, задето вдигаме шум Щях да го кача, чесно!

                      Разходката, маршрута, компанията, организацията ... всичко беше просто перфектно. Като изключиме постоянното мрънкане "уфф пак ли пушиш", останалото беше невероятно
                      Чинела и Кики се погрижиха и за забавната програма по време на вечеря ... за която ще оставя коментарите на тях

                      Иване, с нетърпение очакваме повторението Благодаря за страхотния уикенд!

                      ПС: След малко се захващам с едит-а на поста на Мики, въпреки, че се надявах на малко забавни коментари от негова страна
                      DCRT®

                      Коментар


                      • #12
                        До: На гости на Чинела...или по-скоро как Чинела повече няма да кани на гости

                        Така чудя се от къде за започна щото горните снимки говорята сами за себе си, толкова са хубави, че ще взема да си купя фотоапарат
                        Ама нищо де там разглеждайте а тука четете ако си нямате работа
                        Та бях поканил аз още отпреди около месец КИКИ.Т със темата за 400-450 ново ендуро да ми дойде на гости и да тества CRF450 и КТМ450 по време на акция ами да, стига само е чел и писал най добре е да покара
                        И какво мислите стана ами Ива разбра и като ревна искаааам и аааааз и ние нали сме ЖЕНТЪЛМЕНИ взехме я
                        Та ето как започна всико....


                        Натоварих аз моторите на Ангел /ADA/ от форума и Ива Кх разбира се
                        И точно тогава пристигна КИКИ да помага с товаренето



                        И изведнъж видя червен мотор и като се лепна за него искам да се снимам та искам



                        През това време Ангел ме проверяваше дали съм вързал здраво моторите ама мен не мии пукаше да не са мой



                        След което осъществихме скачване със другата совалка носител, пикапа на Miki & Son INC LTD



                        После си купихме познайте какво за позналите ще има премия.
                        Жокер: Срещата е на бензиностанция ......??
                        И тръгнахме ама ако само някой предполагаше какво ще се случи от тук нататък .......
                        Винаги съм занел, че неплануваните неща са най интересни и вълнуващи.

                        Тук ще прескоча доста напред тъй-като не съм снимал до един момент в който искам да поздравя Мики като голям БАЩА най малкото, че е купил мотор на сина си но и за грижите по време на двудневния преход за него и за Ивка







                        Сигурен съм, че поне половината съфорумници са на ясно, че снимките не пресъздават реална представа за трудността на трасето или за наклона но това тука е трудно защото трябва да държиш пътеката, отстрани не може вервайте ми, защо няма да ви кажа.
                        Та тука тате и още двама приятели от дупница се върнаха да помогнат на малкия за първи и последен път
                        Тук е мястото да похваля и Ангел ADA, че се качва за 5 път на мотор но мина навсякъде с нас притова с подути ръце защо нека сам да си каже


                        И тук кака Ивка се чудеше как да изкрънка почивка за ЦИГАРА и си измисли, че кормилото не и се въртяло та Будин наш голям приятел от Дупница и водач на групата както винаги се зае да прави полеви ремонт със ЧУК



                        Будин нали си е истински професионалист го направи за половин цигара време та Ивка и се наложи да си загаси фаса и да си каже ЛЕЛЕ тое е бог

                        Ето и крайната точка на първия маршрут за позналите бонус за еколозите тайна







                        Ето го нашия малък герой

                        А също и голямия АДА....


                        Сега искам да ви запозная с опасностите на професитята водач на ендуро група
                        И същевременно карането на мощен мотор на 5 при спускане
                        нашия водач Будин изпусна един завой Тврдеше, че понеже днес е откриването на ловния сезон бил видял една дива свиня и решил да я згази съвсем легално при това да не е баракониер я





                        А аз отгоре им се карах, че освен мене още някой не бута ма те не ми вярваха
                        И се наложи да се намеся


                        Видяхте ли колко съм силен сега А
                        После пиинахме по няколко бири и .... абе за справка снимките на Мики по горе. Бяхме си ги заслужили.

                        Малеее така се отплеснах, че забравих да спомена, че на въпросната пътека дето помагахме на малкия да я качи на КИКИ.Т не му понесе червения мотор и усука коляно което сложи край на тестовете и най-жалкото е за вас защото няма да ви ракаже в темата, аз мога ама не искам
                        Но за сметка на това беше назначен за супервайзер на ... абе виште сами.



                        Той тука липсва щото не се беше справил добре със супервизирането на ..... и го беше срам да седне с нас то масата беше само за членове на групата не за скараджии /кики майтап бе/ да не се засегнеш нали хората искат зрелища


                        Ето това е един велик момент за който ще раберете поне след седмица

                        А това ли ....

                        Ами Камелия беше с нас затова...


                        END of PART ONE.

                        Коментар


                        • #13
                          До: На гости на Чинела...или по-скоро как Чинела повече няма да кани на гости

                          Ее пак изтървах забавата Нищо другия път.

                          Коментар


                          • #14
                            До: На гости на Чинела...или по-скоро как Чинела повече няма да кани на гости

                            На чужди цици и сто коментара са малко... та е....авай се ти Другарю, добре ,че не си ми снимал и памперсите щото след това "маршрутче" и там имаше какво да се види....
                            Тук е мястото да изразя задоволството от самосъздалата се ораганизация и от уставнот спазване на правилника на ендуриста от всички учасници в похода...Лично за себе си оцених мног високо възможността да караш в група пред тази сам да гониш вятъра по чукарите.Благодаря на Всички разпознали се в снимките и наи- вече на съпругите очакващи завръщането ни и проявили безкраино търпание...Пишейки се досетих за една закана към ЧИНЕЛА, а тя бе да почерпи "силно " за новата продпбивка ''КТМ" - бижуто от снимките.Та, ЧИНЕЛА почерпи с гостоприемство и страхотни трасета а накрая Miki & Son INC LTD поднесе невероятни мезета, за което Ние благодарим. Та се питам какво повече му трябва на ендуриста...
                            В заключение - И аз там бях, и ядох ,пих и се накарах.

                            Коментар


                            • #15
                              До: На гости на Чинела...или по-скоро как Чинела повече няма да кани на гости

                              Сега смятам , че е редно Чинела да Ви върне визитата в Стара планина.
                              Пия вино само по два повода: когато за вечеря има дивеч и когато няма.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X