Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ за Op-com!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Помощ за Op-com!

    Реших и аз, барабар с мъжете, да си взема това прехвалено устройство! Повода беше неочакваните проблеми с които се сблъсках при опита да си пусна круиза на новата Фронтера. За разлика от старата, където нещата се получиха елементарно, тук трябва да се преборя и с компа, който не ще и да чуе, че може да кара самостоятелно! С помоща на Op-com на един колега се видя, че тази екстра не е активна, но нещо не успях да я активирам, тогава реших да си взема по-нова версия /1.45/ с надеждата, че там нещата ще се получат. Да, ама не! Интернет е пълен с подробни описания как да се програмира това чудо, но аз изобщо не мога да стигна до там, защото бутона Program не ми е активен за по-важните неща - има го само за нови ключове и нещо по централното май. Отделно ми излизат доста малко неща - мотор, трансмисия, корпус, радио и даже не се доближавам до възможностите на другите описани в нета. Не знам къде е проблема - или "китайчето" ми е куцо или този мотор Y22dth е по-труден, защото тук има доста колеги които си ги ползват успешно, но май на Х22dth?! Някакви идеи? Напълно е възможно и аз да не правя нещо както трябва!
    Honda XL600LM, 1987
    Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
    Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

  • #2
    От: Помощ за Op-com!

    OP-COM-ите за по 40 лв. имат само еднопосочна функция и тя е четене. Прогамируемите такива започват от 500 Евро.
    no signature no problems

    Коментар


    • #3
      От: Помощ за Op-com!

      Мерси за инфото Колега! Нещо подобно очаквах и аз - колкото по-ново, толкова повече ядове!
      Honda XL600LM, 1987
      Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
      Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

      Коментар


      • #4
        От: Помощ за Op-com!

        Тech2 ,Това е уреда с които се програмира .Оп-ком и Опел-сканер са диагностични интерфеиси .
        РР п38 2.5тд .Е53 чер клозет .Астра H Z13DT.

        0895шест29410 .

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X