Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Газ 69 Стоян

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Газ 69 Стоян

    Днес се опитах да сложа джанти от Уаз но предните ми опират в накрайниците някой имал ли е същия проблем

    Коментар


    • #17
      От: Газ 69 Стоян

      И при мен се получи така като слагах уазковите джанти.можеш да ги сложиш със фланци или да смениш двете сфери сас такива от уаз пасват без преправяне към ръкавите на 69 ковия мост.Аз реших да изместя фланеца на джантата в темата ми има снимки но ти трябва струг за да ги центроваш.Бях чул че на газковите сфери се събират волгови джанти 15цола само че са малко по тесни от уазковите но пак казвам само сам чувал не съм пробвал.

      Коментар


      • #18
        От: Газ 69 Стоян

        Фланци и болтове.

        Коментар


        • #19
          От: Газ 69 Стоян

          Даа... Като подложиш с фланци, болтовете пък идват къси. Тогава сменяш и тях с по-дълги и сдостатъчна твърдост (от магазин за крепежни елементи).

          Коментар


          • #20
            От: Газ 69 Стоян

            Става и без фланци с минусови джанти от Витара.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC05286.jpg
Прегледи:5
Размер:236.2 КБ
ID:5632766
            ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
            Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

            Коментар


            • #21
              От: Газ 69 Стоян

              Едва ли в тези магазини ще има такива специални и даже накатени болтове.Аз ги свалих моите фланци и болтове когато минах на този вариант;Натиснете снимката за да я уголемите

Име:15022013181.jpg
Прегледи:2
Размер:156.7 КБ
ID:5632798Натиснете снимката за да я уголемите

Име:15022013181.jpg
Прегледи:2
Размер:156.7 КБ
ID:5632798Натиснете снимката за да я уголемите

Име:15022013181.jpg
Прегледи:2
Размер:156.7 КБ
ID:5632798

              Коментар


              • #22
                От: Газ 69 Стоян

                Първоначално публикуван от dragomir_68 Преглед на мнение
                Става и без фланци с минусови джанти от Витара.[ATTACH=CONFIG]766373[/ATTACH]
                Търсих такива джанти но не си намерих

                Коментар


                • #23
                  От: Газ 69 Стоян

                  Първоначално публикуван от big_boy81 Преглед на мнение
                  Търсих такива джанти но не си намерих
                  Има ги. Колегата Николай Начев преди два дни си купи подобни от тук. Следи обявите за джантите тук и в продавалника и ще си намериш.
                  ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                  Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                  Коментар


                  • #24
                    От: Газ 69 Стоян

                    Днес с оксижена нагрях малко двата хебела и ги изкривих на вътре след което скъсих малко щангата и е монтирах и всичко си дойде на местото си сложихме джантите и веднага на проба

                    Коментар


                    • #25
                      От: Газ 69 Стоян

                      Първоначално публикуван от big_boy81 Преглед на мнение
                      Днес с оксижена нагрях малко двата хебела и ги изкривих на вътре след което скъсих малко щангата и е монтирах и всичко си дойде на местото си сложихме джантите и веднага на проба
                      Върна ме с почти 30 години назад във времето, когато от кормилни щанги на Волга си правехме такива за Москвич! При сегашните ми познания и акъл, дори и сам не бих се возил в кола с така грубо преправена кормилна уредба! МЛМ естествено!
                      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                      Из "Златния телец"

                      Коментар


                      • #26
                        От: Газ 69 Стоян

                        Днес говорих с един колега и каза че преди 20 години и той така ги е направил и няма ядове

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X